Wózki bliźniacze jeden obok drugiego

Filtruj

Produkty 17

Wózki bliźniacze jeden obok drugiego dla maluchów o różnych potrzebach

Przyjście na świat bliźniąt do duże wyzwanie dla rodziców, także pod względem logistycznym. Jak szybko i wygodnie poruszać się po mieście z dwójką maluchów w tym samym wieku? Duże, nieporęczne wózki bliźniacze, które z trudem mieściły się w drzwiach i bagażniku, to już przeszłość. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki uwzględniające zarówno potrzeby dzieci, jak i ich rodziców, wyróżniające się nowoczesnym designem oraz innowacyjnymi technologiami. Od wielu lat współpracujemy z producentami wózków cieszącymi się zaufaniem wśród rodziców na całym świecie takimi jak Thule, Maxi-Cosi, Bugaboo, Valco, Britax Römer, Baby Jogger, Inglesina czy Cosatto. To firmy, które na pierwszych miejscach stawiają komfort i bezpieczeństwo.

Wózki bliźniacze jeden obok drugiego w wersji spacerowej są przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Posiadają szereg udogodnień m.in. duże, skrętne koła, system składania jedną ręką, regulowane, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, przestronne kosze na zakupy oraz dziecięce akcesoria i odblaskowe elementy poprawiające widoczność nawet w niesprzyjających warunkach. Modele, które znajdą Państwo w tej kategorii, są wyposażone w daszki ochronne oraz dwa niezależne oparcia umożliwiające rozłożenie do pozycji leżącej. Wózki bliźniacze jeden obok drugiego są dostępne w różnych kolorach. Dzięki temu sprawdzą się dla dwóch chłopców, dwóch dziewczynek oraz bliźniaków obojga płci.

Wózki bliźniacze do biegania i spacerów w trudnych warunkach

Rodzice bliźniaków nie muszą rezygnować ze swoich pasji. Czy z dwójką maluchów w tym samym wieku można uprawiać sport na świeżym powietrzu lub podróżować? Producenci wózków udowadniają, że tak! W naszej ofercie znajdą Państwo trójkołowe wózki bliźniacze jeden obok drugiego do biegania z amortyzowanym zawieszeniem. Tego typu produkty sprawdzą się nie tylko podczas joggingu i wycieczek za miasto, ale także do codziennych spacerów w nieco trudniejszych warunkach.

Wózki bliźniacze 3w1 jeden obok drugiego

Wiele rodziców decyduje się na zakup wózka 3w1: głęboko-spacerowego, który pełni także funkcję pierwszego fotelika samochodowego. Tego typu produkty mają nieco wyższą cenę, ale mogą być użytkowane od chwili narodzin do 3., a nawet 4. roku życia (w zależności od potrzeb oraz wagi dzieci). Nowoczesne wózki bliźniacze są lekkie i kompaktowe. Ułatwiają rodzicom poruszanie się po mieście i podróż samochodem.

Wózki bliźniacze 3w1 jeden obok drugiego to dobre rozwiązanie nie tylko dla rodziców bliźniąt, ale także dzieci, pomiędzy którymi jest niewielka różnica wieku. Podczas gdy jedno dziecko wygodnie leży w wózku głębokim, drugie siedzi tuż obok w spacerówce, obserwując świat i tworząc więź z młodszym rodzeństwem. Zarówno wózek głęboki, jak i spacerowy mogą być montowane na dwa sposoby: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki wielu możliwościom konfiguracji rodzic może w wygodny sposób sprawować opiekę zarówno nad starszym, jak i młodszym dzieckiem.

Zakupy na raty
eraty