Dostępny
SKU
24644
Kod EAN
3220660269228
BOSS
FFBCAX

Maxi-Cosi, Axiss - obrotowy fotelik samochodowy 9-18 kg

Już od 799,00 zł

Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, zawsze przodem do kierunku jazdy.

Ostatnie sztuki - sprawdź dostępność
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Maxi-Cosi, Axiss - fotelik samochodowy o wadze od 9 do 18 kg.

Jedyny na rynku fotelik obrotowy!

Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, zawsze przodem do kierunku jazdy
W foteliku AXISS zastosowano najbardziej nowoczesne rozwiązania techniczne związane z bezpieczeństwem dzieci w czasie podróży samochodem.
Część biodrowa samochodowego pasa bezpieczeństwa oplata całkowicie fotelik u jego podstawy, a pas barkowy sztywno przytrzymuje fotelik dzięki specjalnemu napinaczowi samochodowego pasa bezpieczeństwa - pas bezpieczeństwa mocujący fotelik jest maksymalnie napięty.

Ekskluzywny system rotacji siedziska "TurnoSafe" ułatwia usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika - po zamontowaniu fotelika w samochodzie, jego siedzisko można obrócić
w stronę drzwi pojazdu by bezkolizyjnie usadzić dziecko.
Po zapięciu dziecka w szelki, fotelik blokuje się w pozycji przodem do kierunku jazdy - widoczny, zielony sygnalizator wskazuje na prawidłowe zablokowanie fotelika.
Możliwość obrotu siedziska w obu kierunkach - w prawo i w lewo, w zależności od miejsca montażu w samochodzie. Fotelik Axiss wyposażony jest w pięciopunktowe szelki - spinane centralnym zamkiem, w którym znajduje się pasek regulacji napięcia.
Jednym pociągnięciem paska dostosowujemy długość i napięcie szelek. Ochraniacze szelek wykonane z materiału absorbującego wstrząsy w razie wypadku.
Boczne zaczepy przytrzymujące szelki barkowe ułatwiają usadzanie dziecka w foteliku

System ochrony bocznej Safe Side zapewnia dodatkową ochronę w strefie głowy i ramion dziecka w przypadku uderzeń bocznych.
Posiada 8 możliwości zmiany pochylenia siedzenia fotelika - każda pozycja oferuje dziecku wygodę, jakiej potrzebuje w trakcie podróży
Tapicerkę fotelika można łatwo wypiąć i wyprać, fotelik "rośnie" wraz z dzieckiem - gdy dziecko podrośnie, wystarczy podwyższyć zagłówek wybierając jedną z 3 pozycji odpowiednio do wzrostu dziecka. Jednoczesna regulacja wysokości dodatkowego zagłówka i pasów barkowych dostępna jest od przodu fotelika.
Ochraniacze szelek są na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem.


Więcej informacji
ProducentMaxi-Cosi
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourcedefault
Kod EAN3220660269228
BOSSFFBCAX
Nazwa koloruTriangle Black
Opinie kupujących
 1. polecam
  Super, że jest fotelik obrotowy na pasy, mamy kilka aut, a nie wszędzie mamy isofix. Wygodny dla Małej i przyjemny w obsłudze

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. Fotelik
  Super produkt dopasowany pod nasze oczekiwania , polecam sklep i świetnych fachowców

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

 3. polecam rodzicom
  Maxi - Cosi to według mnie najlepsza marka, jeśli chodzi o foteliki samochodowe. Ja wybrałam ten model i mam nadzieję, że był to strzał w dziesiątkę. Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie mojego dziecka.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 4. wszystko ok, polecam
  Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie i myślę, że to najlepszy wybór, na jaki mogłam postawić. Polecam zarówno sam fotelik samochodowy, jak również i ten sklep.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Maxi-Cosi, Axiss - obrotowy fotelik samochodowy 9-18 kg
Twoja ocena

To Top