Dostępny
SKU
24644
Kod EAN
3220660269228
BOSS
FFBCAX

Maxi-Cosi, Axiss - obrotowy fotelik samochodowy 9-18 kg

Już od 799,00 zł

Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, zawsze przodem do kierunku jazdy.

Dostępny - Wysyłka 24H
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Maxi-Cosi, Axiss - fotelik samochodowy o wadze od 9 do 18 kg.

Jedyny na rynku fotelik obrotowy!

Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, zawsze przodem do kierunku jazdy
W foteliku AXISS zastosowano najbardziej nowoczesne rozwiązania techniczne związane z bezpieczeństwem dzieci w czasie podróży samochodem.
Część biodrowa samochodowego pasa bezpieczeństwa oplata całkowicie fotelik u jego podstawy, a pas barkowy sztywno przytrzymuje fotelik dzięki specjalnemu napinaczowi samochodowego pasa bezpieczeństwa - pas bezpieczeństwa mocujący fotelik jest maksymalnie napięty.

Ekskluzywny system rotacji siedziska "TurnoSafe" ułatwia usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika - po zamontowaniu fotelika w samochodzie, jego siedzisko można obrócić
w stronę drzwi pojazdu by bezkolizyjnie usadzić dziecko.
Po zapięciu dziecka w szelki, fotelik blokuje się w pozycji przodem do kierunku jazdy - widoczny, zielony sygnalizator wskazuje na prawidłowe zablokowanie fotelika.
Możliwość obrotu siedziska w obu kierunkach - w prawo i w lewo, w zależności od miejsca montażu w samochodzie. Fotelik Axiss wyposażony jest w pięciopunktowe szelki - spinane centralnym zamkiem, w którym znajduje się pasek regulacji napięcia.
Jednym pociągnięciem paska dostosowujemy długość i napięcie szelek. Ochraniacze szelek wykonane z materiału absorbującego wstrząsy w razie wypadku.
Boczne zaczepy przytrzymujące szelki barkowe ułatwiają usadzanie dziecka w foteliku

System ochrony bocznej Safe Side zapewnia dodatkową ochronę w strefie głowy i ramion dziecka w przypadku uderzeń bocznych.
Posiada 8 możliwości zmiany pochylenia siedzenia fotelika - każda pozycja oferuje dziecku wygodę, jakiej potrzebuje w trakcie podróży
Tapicerkę fotelika można łatwo wypiąć i wyprać, fotelik "rośnie" wraz z dzieckiem - gdy dziecko podrośnie, wystarczy podwyższyć zagłówek wybierając jedną z 3 pozycji odpowiednio do wzrostu dziecka. Jednoczesna regulacja wysokości dodatkowego zagłówka i pasów barkowych dostępna jest od przodu fotelika.
Ochraniacze szelek są na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem.


Więcej informacji
ProducentMaxi-Cosi
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourceboss
Kod EAN3220660269228
BOSSFFBCAX
Nazwa koloruTriangle Black
Opinie kupujących
 1. Dobra cena i jakość !
  Może nie jest to łatwy fotelik do montażu w aucie, ale jest za to bardzo stabilny. Obrót fotelika znacząco ułatwia wkładanie dziecka. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. polecam
  Super, że jest fotelik obrotowy na pasy, mamy kilka aut, a nie wszędzie mamy isofix. Wygodny dla Małej i przyjemny w obsłudze

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. Fotelik
  Super produkt dopasowany pod nasze oczekiwania , polecam sklep i świetnych fachowców

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

 4. polecam rodzicom
  Maxi - Cosi to według mnie najlepsza marka, jeśli chodzi o foteliki samochodowe. Ja wybrałam ten model i mam nadzieję, że był to strzał w dziesiątkę. Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie mojego dziecka.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 5. wszystko ok, polecam
  Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie i myślę, że to najlepszy wybór, na jaki mogłam postawić. Polecam zarówno sam fotelik samochodowy, jak również i ten sklep.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Maxi-Cosi, Axiss - obrotowy fotelik samochodowy 9-18 kg
Twoja ocena

To Top