Kody rabatowe oraz promocje w sklepach Mama i Ja

Aktualnie obowiązują następujące kody rabatowe i akcje promocyjne wyłącznie w sklepie internetowym:

Kody rabataowe nie sumują się. 

1. Kod rabatowy na fotelik: BRF5 - kup dowolny produkt do zestawu fotelik Britax Romer Baby Safe I Sense z bazą, a dostaniesz na zestaw 5 % rabatu (obowiązuje do 15.05.2024)

 

2. Kod rabatowy na fotelik: KF10 - kup fotelik Britax Romer Kidfix I Size z dowolnym produktem, a na fotelik dostaniesz 10% rabatu (obowiązuje do 31.05.2024)

 

3. Kod rabatowy Wiosna: W6* - kup dwa dowolne produkty za min 999 zł i odbierz 6%* rabatu  (obowiązuje do 31.05.2024).

UWAGA: kod rabatowy z "*" promocja nie dotyczy wózków i fotelików samochodowych oraz może także wykluczać z naliczania rabatu niektóre produkty objęte innymi promocjami czy zniżkami np. Thule Chariot Sport 1 i 2, Thule Chariot Cross 1 i 2, BabyBjorn leżaczek Balance Soft, Balance Soft Mesh, Bliss i Bliss Mesh oraz łóżeczka Waldin 7w1, a także krzesełko Stokke Tripp Trapp + Newborn Set Grey, Stokke Nomi, łóżko dostawne Chicco Next2Me Forever + Rücken materacyk Handy oraz latator Medela Swing Flex, Philips/Avent Niania Video Premium Full HD - SCD923/26. Rabaty nie sumują się. 

4. Kod rabatowy na hulajnogi: HS10 - kup hulajnogę:

z dowolnym produktem, a dostaniesz 10% rabatu (obowiązuje do 03.06.2024)

 

5. Kod rabatowy na krzesełko BebeConfort Timba Natural Wood lub Natural Wood z wkładką: TK10 - kup krzesełko z dowolnym produktem, a dostaniesz 10% rabatu (obowiązuje do 03.06.2024)

 

6. Kod rabtowy na Chicco Baby Hug PRO lub Next2Me Forever z pokrowcem na materac: LC10 - kup Chicco Baby Hug PRO lub Next2Me Forever z dowolnym produktem , a dostanie 10 % rabtu na produkty Chicco (obowiązuje od 13.05.24 do 16.05.24)

* promocja nie dotyczy rabatu na niektóre produkty objęte innymi promocjami czy zniżkami. Rabaty nie sumują się. 

Rabaty w sklepach stacjonarnych :

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych na odrębne promocje :

sklep Mama i Ja ( Megastore ) :   GdańskŁódź

sklep Mama i Ja : Gdynia, Toruń

 

 

Bogaty asortyment produktów:

Sklepy dziecięce Mama i Ja oferują szeroki wybór artykułów, obejmujących wszystko, co związane z potrzebami dzieci, począwszy od bezpiecznych fotelików samochodowych dla dzieci , przez akcesoria, zabawki, artykuły do pielęgnacji i wyposażenie pokoju dziecięcego po wózki dziecięce. Oferujemy produkty krajowe i zagraniczne  starając się spełnić różnorodne potrzeby rodziców. Często także oferujemy różne kody rabatowe. 

 

Wysoka jakość produktów:

Sklep dziecięcy Mama i Ja  współpracuje wyłącznie z zaufanymi producentami i oferujemy produkty wysokiej jakości. To istotne, zwłaszcza gdy chodzi o produkty dla dzieci, gdzie bezpieczeństwo i trwałość są priorytetem. W naszej ofercie mamy zarówno produkty luksusowe, klasy premium, ale również klienci szukający produktów kasy standard i promocji będą bardzo zadowoleni z naszej oferty

 

Fachowa obsługa klienta:

Sklepy stacjonarne i internetowy Mama i Ja zatrudnia personel z odpowiednią wiedzą na temat produktów dla dzieci, co pozwala im udzielać profesjonalnych porad rodzicom. To szczególnie istotne, gdy rodzice potrzebują pomocy w wyborze odpowiednich artykułów dla swoich dzieci. Sklep Mama i Ja istnieje ponad 30 lat, a jego personel to przeszkoleni eksperci w swoich dziedzinach.

 

Promocje i programy lojalnościowe:

Nasz program handlowy to gwarancja najniższej ceny.  Oferujemy różnego rodzaju promocje, rabaty i programy lojalnościowe, co może być korzystne dla klientów, pomagając im zaoszczędzić na zakupach dla dzieci. W sklepie internetowy często dostępne są kody rabatowe. Kody rabatowe mają charakter zmienny jak i stały.

.

Wygodne zakupy online:

W dobie nowoczesnych technologii internetowy sklep dziecięcy Mama i Ja pracuje na platformie Magento 2.0 oferując możliwość zakupów on-line 24 h, co zwiększa wygodę klientów, zwłaszcza rodziców z małymi dziećmi, którzy mogą mieć ograniczony czas. Platforrma w zakładce kody rabatowe umożliwia skorzystanie z różnego rodzaju promocji, kodów rabatowych i upustów.

.

Przestrzeń dla dzieci:

Niektóre nasze sklepy dziecięce tworzą przyjazne dla dzieci przestrzenie w sklepie w Gdańsku i Łodzi, gdzie najmłodsi klienci mogą bezpiecznie bawić się, podczas gdy ich rodzice robią zakupy.

 

Programy rabatowe:

Jak zrodziła się tradycja udzielania kodów rabatowych w „Czarny Piątek” w znanym dniu popularnie nazywanym z angielskiego „Black Friday”.

Nie trudno sobie wyobrazić jak w latach pięćdziesiątych XX wieku w Stanach Zjednoczonych pojawiła się pewna niecodzienna sytuacja, zwana później "Czarny Piątkiem." Po obfitym świątecznym obiedzie w czwartek, wielu pracowników postanowiło wydłużyć sobie weekend, dzwoniąc do swoich pracodawców i szefów w piątek rano i informując ich o "nagłej chorobie."

Taka taktyka po Święcie Dziękczynienia umożliwiała pracownikom skorzystanie z długiego weekendu, ale dla firm była to oczywiście uciążliwą sytuacją. Z jednej strony zaradni pracownicy, zadowoleni ze swojego nowego sposobu na wydłużenie wolnego czasu, nawet początkowo dla żartów przedstawiali różne wymówki związane z chorobami, aby uzyskać omawiane powyżej zwolnienie. Z drugiej strony pracodawcy byli zdziwieni tymi nagłymi trendami chorobowymi u swoich pracowników i musieli radzić sobie niestety z brakami w obsadzie w ten feralny piątek.

To wydarzenie w amerykańskim środowisku pracy pokazało, że ludzie potrafią być bardzo kreatywni w dążeniu do przedłużenia swojego weekendu. Dla pracodawców jednak „Czarny Piątek” stał się trudnym dniem, w którym musieli zmagać się z nieoczekiwanymi nieobecnościami swoich pracowników. Geneza Black Friday raczej nie wiąże się z rabatami a problemami w obsadzie wolnych miejsc pracy.

Ludzie szybko dodatkowy wolny czas wykorzystali na promocyjne zakupy przed Bożym Narodzeniem. Praktycznie od lat sześćdziesiątych XX wieku zwyczaj ten i sezon zakupowy jest propagowany jak początek świątecznego sezonu zakupowego. Aby motywować klientów do zakupów powszechnie wprowadzano system rabatowania, a z powodów komercyjnych w coraz większej liczbie innych krajów stosowano w tym okresie obniżki cenowe, promocje czy kody rabatowe.

 

Pochodzenie terminu „Czarny Piątek”

Pierwszy raz określenie Black Friday użyła policja z Filadelfii i Rochester która w 1961 nawę „Czarny Piątek” wykorzystała do opisania tłumu ludzi i korków drogowych, które pojawiły się jak grzyby po deszczu na skutek rozpoczęcia przedświątecznych wizyt w otwartych dłużej sklepach. Określenie Black Friday zostało także użyty w czasopiśmie The New York Times w 1975 roku jako określenie „najbardziej ruchliwego dnia zakupów”. W Black Friday wiele sklepów jest więc czynnych w dodatkowych godzinach, niekiedy nawet całą dobę, oferując jednodniowe rabaty i obniżki cen. Kody rabatowe, bony, promocje służą wyłącznie do wzbudzania chęci zakupowych u coraz większej ilości, pobudzonych w ten sposób, nowych klientów.

W 2015 r. koncern handlowy Amazon jako pierwszy przedstawił specjalne oferty „Czarno piątkowe” również w lipcu w tak zwany „Prime Day”, obiecując teoretycznie nawet lepsze rabaty i obniżki cen niż w dotychczasowy listopadowy „Czarny Piątek”. Firma Amazon powtórzyła tę praktykę jeszcze dwukrotnie w 2016 i następnym powodując, że inne firmy zaczęły serwować podobne przeceny, rabaty lub inne oferty promocyjne. W Ameryce Północnej jest on często najbardziej dochodowy wydłużonym dniem handlowym w ciągu całego roku. Tego dnia ponad 100 milionów Amerykanów decyduje się na zakupy po obniżonych cenach korzystając z promocji, obniżek cen, rabatów, bonów podarunkowych czy kodów rabatowy.

 

Promocje i rabaty w Mama i Ja 

Sklep Mama i Ja udziela różnych kodów rabatowych w dowolnym czasie. Kody rabatowe mają różną wartość i są wyłącznie aktywne w czasie ich publikacji. Sklepy Mama i Ja informują, że kody rabatowe mogą wygasnąć w dowolnym momencie w sytuacji wyczerpania oferty towarowej bez jakiegokolwiek powiadomienia. Klientom którym nie uda się zrealizować kodu rabatowego, bonu podarunkowego czy innych rabatów, nie przysługuje żadne odszkodowanie.

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych i do sklepu internetowego. W naszej polityce handlowej staramy się dawać gwarancję najniższej ceny. Praktycznie w większości przypadków dostosowujemy się do cen naszej konkurencji zapewniając Państwu możliwie najbardziej atrakcyjna cenę . Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie także oprócz dobrej ceny służymy poradą aby zakupione u nas produkty były jak najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata Nasze sklepy w Gdańsku i Łodzi liczą powyżej 2000 m kw co powoduje, że w roku 2023 są największym w swoich miastach. Mają nawet w swojej ofercie mebelki dziecięce w tym łóżeczka czy krzesełka do karmienia. Sklepy w Gdyni i Toruniu są wyspecjalizowanymi punktami sprzedaży wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.