Cybex, Pallas S-Fix - fotelik samochodowy od 9-36 kg, od ok. 9 miesięcy do 12 lat

SKU
24399
Kod EAN
4058511832074
BOSS
FFCY519000217
Już od 1 299,00 zł

Stworzyliśmy fotelik, który stanowi idealny wybór na wiele lat.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Cybex, Pallas S-Fix - fotelik samochodowy od 9-36 kg, od ok. 9 miesięcy do 12 lat

Nie pasuje! Za małe! - to częste słowa wypowiadane w ciągu pierwszych lat życia dziecka. Dlatego stworzyliśmy fotelik, który stanowi idealny wybór na wiele lat. Pallas S-Fix to model 2-w-1, został zaprojektowany tak, by rosnąć razem z Twoim dzieckiem (od 9 miesięcy do 12 lat).
Osłona tułowia regulowana jedną ręką (Gr. 1)

 • Regulowany zagłówek (opatentowany)
 • Zintegrowany system ochrony bocznej (System L.S.P.)
 • Wygodna funkcja odchylania jedną ręką (Gr. 1)
 • Fotelik samochodowy 2-w-1
 • System mocowania ISOFIX dla większej stabilności oraz bezpieczeństwa

Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów. Odchylany zagłówek zapobiega opadaniu głowy dziecka podczas snu. Podtrzymuje głowę, utrzymując ją tym samym w bezpiecznej strefie fotelika, szczególnie w momencie zderzenia bocznego. Zagłówek wraz z systemem L.S.P. zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i redukuje energię uderzeniową w przypadku kolizji bocznej.

Regulowana osłona tułowia - Dopasowanie jedną ręką (Gr. 1) Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów dziecka. Proste dopasowanie osłony przy użyciu jednej ręki gwarantuje łatwe mocowanie.
Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchni osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w osłonie tułowia fotelika (oczekujący patent) sprawia, że jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchów, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Zagłówek odchylany w trzech pozycjach. Chroniony patentem. 3 pozycje odchylania zagłówka zapobiegają opadaniu głowy do przodu podczas snu.
Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek gwarantuje optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To unikalne rozwiązanie powoduje, że punkt ciężkości głowy dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i zapobiega opadaniu główki do przodu podczas snu. W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. Ponadto nasz opatentowany zagłówek gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka, a tym samym spokojniejszą podróż.

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ - System L.S.P. - Zintegrowana osłona wysuwana od strony drzwi.
System ochrony bocznej w modelu Pallas S-Fix zapewnia zwiększone bezpieczeństwo podczas kolizji bocznej. Redukuje siłę uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika nieposiadającego systemu L.S.P.

Wygodna funkcja rozkładania jedną ręką - Grupa 1 - Dla komfortowej i bezpiecznej podróży. Inteligentna funkcja rozkładania jedną ręką znacznie ułatwia zmianę pozycji fotelika (Grupa 1). Fotelik samochodowy 2-w-1 - Z łatwością przekształca się w model Solution S-Fix. Pallas S-Fix to fotelik w systemie 2-w-1, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem (od 9 mięsiecy do 12 lat). W Grupie 1, dopasowywana osłona tułowia ma podwójną funkcję: działa jak poduszka powietrzna oraz chroni szyję w razie kolizji. Dla dzieci od ok. 3 roku życia, fotelik może być z łatwością przekształcony w model z Grupy 2/3 z serii Solution.

Charakterystyka:

 • Skorupa absorbująca energię - elastyczna struktura materiału absorbująca siłę uderzenia
 • System wentylacyjny - zapewnia odpowiednią temperaturę fotelika nawet w najbardziej upalne dni
 • 12-stopniowa regulacja zagłówka - gwarantuje optymalną i komfortową ochronę dla Twojego dziecka
 • Szeroka i głęboka poduszka siedziska - zapewnia komfortową jazdę dla Twojego dziecka

Dane techniczne:

 • długość / szerokość / wysokość: 430 / 500 / 685 mm
 • waga: 10 kg
 • UN R44/04, Gr. 1/2/3
 • Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°.
 • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

UWAGA!!!

Ze względu na dynamiczną sprzedaż prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, celem potwierdzenia dostępności towaru.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Cybex, Pallas S-Fix - fotelik samochodowy od 9-36 kg, od ok. 9 miesięcy do 12 lat

Twoja ocena*