Dostępny
SKU
111111
Kod EAN
4000984188295

Britax Romer, Advansafix IV R - fotelik samochodowy od 9 miesięcy do 12 lat, 9 - 36 kg

Już od 1 263,00 zł

Zapewnia długie, bezpieczne i wygodne podróżowanie

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Britax Romer, Advansafix IV R - fotelik samochodowy od 9 miesięcy do 12 lat, 9 - 36 kg

Fotelik został opracowany, by dzieci od 9 do 36 kg mogły podróżować bezpiecznie i wygodnie.
Dzięki funkcji FLIP&GROW istnieje możliwość zmienić zintegrowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa na 3-punktowe, kiedy Twoje dziecko urośnie, w kilku prostych krokach.
Dodatkowo fotelik zapewnia maksymalną elastyczność i ochronę w każdym wieku dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa.
Warto wiedzieć: ADVANSAFIX IV R został przetestowany przez ADAC (ADAC Motorwelt 06/2019) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 2.3.

Charakterystyka:

 • System EasyRecline jest przystosowany dla dzieci w każdym wieku i pozwala na regulację fotelika do trzech wygodnych pozycji – nawet kiedy dziecko siedzi w foteliku i bez potrzeby regulacji Top Tether. Idealna wygoda dla dzieci i rodziców.
 • SecureGuard pomaga chronić delikatne okolice brzucha Twojego dziecka poprzez dodatkowy – czwarty punkt zaczepienia standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35 %*, dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.
 • System Pivot Link Britax/Romer, w razie wypadku system ten kieruje siły w dół do fotelika, następnie do przodu, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkowa ochrona, w przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły poprzez 5 oddzielnych miejsc
 • Miękkie neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową, pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają wygodę dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa
 • Technologia SICT daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych. Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii. Wystarczy wyregulować poduszkę SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.
 • Ochrona fotelika z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder – zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.
 • Zagłówek typu V, dla kontroli głowy dziecka, optymalna ochrona boczna i wygoda podczas jazdy z możliwością dostosowania zagłówka i pasów do wzrostu dziecka.
 • Top Tether, górny pas mocujący Top Tether minimalizuje obroty fotelika, redukując ryzyko obrażeń głowy i szyi w przypadku kolizji. Dzięki dwóm punktom zaczepienia Top Tether w kształcie litery V daje Twojemu dziecku lepszą stabilność i bezpieczeństwo niż zwyczajne pasy.
 • Szybko zdejmowane obicie, nadające się do prania
 • Flip&Grow, Kiedy Twoje dziecko osiągnie 15 kg i maksymalnie do 18 kg, musisz przejść ze zintegrowanych 5-punktowych pasów bezpieczeństwa na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa samochodu do zapinania dziecka w foteliku. Można to zrobić w kilku prostych krokach. Trzeba wyregulowaćj zagłówek i schowć zintegrowane pasy w oparciu, żeby nie zginęły. Potem wystarczy przełączyć panel regulujący FLIP&GROW tak, by SecureGuard znajdował się nad siedziskiem i gotowe.

Dane techniczne:

 • wymiary (wxsxg) - 60-83x44x47 cm
 • waga - 11 kg
Więcej informacji
ProducentRomer
Kod EAN4000984188295
Opinie kupujących
 1. Super fotelik! Dobra ocena w teście ADAC, komfort podróżowania, pewność bezpieczeństwa mojego dziecka.
  Bardzo polecam ten fotelik. Już na pierwszy rzut oka widać, że jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Dziecko lubi w nim jeździć. Ma bardzo dużo elementów, które upewniają mnie, że jest ono w nim bezpieczne. Bardzo łatwo przekształcić go w wyższą kategorię wiekową :) Polecam

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Britax Romer, Advansafix IV R - fotelik samochodowy od 9 miesięcy do 12 lat, 9 - 36 kg
Twoja ocena

Brak danych

To Top