Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm, od 9 miesiąca do ok. 12 roku życia, 9-36 kg

SKU
52478
Już od 1 459,00 zł

Zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 9 miesiąca aż do 12 roku życia.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm, od 9 miesiąca do ok. 12 roku życia, 9-36 kg

Przeznaczenie.

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Pro powstał z myślą o dzieciach od 9 miesiąca aż do 12 roku życia. Jeżeli szukasz dobrego, bezpiecznego i uniwersalnego fotelika samochodowego to Titan Pro jest idealny dla Ciebie. Projektanci skoncentrowali swoją uwagę na tym, aby zapewnić komfort podróżowania zarówno rocznemu dziecku jak i dziecku w wieku dwunastu lat. Przyznają Państwo, że to nie lada wyzwanie, ale przy tym modelu projektanci Maxi Cosi stanęli na wysokości zadania. Dodatkowo dzięki systemowi ISOFIX zapinanie i wyjmowanie fotela z auta jest niezwykle proste.

Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm siedzisko

Opinie o foteliku.

Fotelik Maxi Cosi Titan Pro oferuje więcej miejsca niż starszy model fotelik Maxi Cosi Tobi. Dzięki bardziej otwartej konstrukcji pozwala dziecku praktycznie samemu zająć miejsce w swoim foteliku. Wysoka pozycja siedzenia sprzyja również łatwiejszej obserwacji otocznia ponad krawędzią okna samochodowego. Fotel posiada nowoczesny wygląd i jest wykonany z bardzo trwałych materiałów. Z myślą o najmłodszych pasażerach fotelik został wyposażony w dodatkową wkładkę wyściełającą oraz w 5-punktową uprząż. W przypadku grupy wiekowej powyżej ok. 3-4 lat fotelik można zapinać z użyciem 3-punktowych pasów będących na wyposażeniu samochodów. Zastosowanie takiego rozwiązania czyni ten fotel jednym z najlepszych w swojej klasie.

Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm regulacja zagłówka

Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm, regulacja oparcia

Bezpieczeństwo.

Firma Maxi Cosi dzięki wieloletniemu doświadczaniu w projektowaniu i budowie dziecięcych fotelików samochodowych i tym razem proponuje swoim klientom maksymalne bezpieczeństwo w przewożeniu pociech w samochodzie. W tym foteliku zastosowano nową technologię AirProtect. Przy uderzeniu bocznym system ten uwalnia w odpowiednim momencie dawkę powietrza, która chroni dodatkowo główkę małego dziecka.

Kolejny element bezpieczeństwa to bardzo stabilny systemu montażu. Titan jest fotelikiem kompatybilnym z systemem montażu ISOFIX. Jako trzeci punkt kotwiczenia fotelik dysponuje górnym paskiem mocujący typu Top Tether. Zapewnia to fotelikowi jeszcze większą stabilizację montażu, a w konsekwencji dziecku większe bezpieczeństwo podróżowania.

Fotel Titan firmy Maxi-Cosi został też wyposażony w 5-punktową, zintegrowaną uprząż, która zapewnia małemu pasażerowi maksymalne zabezpieczanie przy kolizji drogowej .Titan Pro powstał w oparciu o zaawansowaną technologię G-CELL, której zadaniem jest zwiększanie ochrony ramion podczas uderzenia bocznego. Omawiana Technologia G-CELL tworzy strefę zgniotu i zapewnia dodatkową ochronę bocznej części ciała dziecka.

Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm pas Top Tether

Montaż fotelika.

Firma Maxi Cosi kolejny raz zrobiła wszystko, aby montaż fotela był niezwykle prosty. Aby dokonać poprawnego montażu z użyciem systemu montażowego ISOFIX zawsze radzimy, aby przeczytać instrukcję załączoną do fotela oraz sprawdzić zalecaną listę kontrolną czynności montażowych. Proces montażu jest niezwykle intuicyjny. W uproszczeniu to ustawienie fotelika w miejscu montażu w samochodzie, zapięcie zaczepów ISOFIX i paska Top Tether, dosuniecie fotelika do oparcia w celu usunięcia pozostawionych luzów i fotel powinien być gotowy do drogi. Wskaźniki wizualne w kolorze zielonym jednoznacznie podpowiedzą, czy fotelik Titan Pro został poprawnie zainstalowany. Jeżeli dalej będziecie Państwo mieli wątpliwości co do prawidłowego zapięcia fotelika samochodowego eksperci ze sklepów Mama i Ja są zawsze do Państwa dyspozycji.

Kiedy przewożone dziecko osiągnie wiek ok. 3-4 lata otwiera się możliwość zapięcia fotelika wyłącznie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. W tym przypadku mocowanie ISOFIX oraz pas mocujący typu Top Tether pozostają wariantem opcjonalnym montażu.

Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm wymiary

Komfort użytkowania.

Titan Pro jest dziecięcym fotelik samochodowy klasy premium, który umownie rośnie razem z przewożonym dzieckiem. Jeżeli ktoś jest zdecydowany na zakup uniwersalnego fotelik na jak najdłuższy okres użytkowania to omawiany fotelik ma atestację użytkowania już dla 9 miesięcznego maleństwa. Dla tych najmłodszych pasażerów fotelik wyposażono w specjalną, wyjmowaną wkładkę oraz 5-punktową wewnętrzną uprząż, która idealnie i skutecznie zabezpiecza ciało dziecka w podróży.

Dla grupy wiekowej 2/3, kiedy mały pasażer nie mieści się już we wspomnianej uprzęży wewnętrznej fotelika, można skorzystać z 3-punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Zagłówek Grow Safe nie tyko dostosuje kształt fotelika do bieżącego wzrostu dziecka, ale w odpowiednim położeniu podpowie, kiedy należy zamienić 5-punktową uprząż na zapinanie samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Projektanci fotelika wiedzą doskonale, że podróżowanie to nie tyko bezpieczeństwo, ale też wygoda. Dzięki użytej chłodzącej tkaninie bambusowej długie podróżowanie w upalne dni staje się łatwiejsze. Dzięki specjalnemu wypełnieniu i wygodnej poduszce siedziska fotelik zapewnia wyższy komfort przy długim podróżowaniu. Otwarta bryła konstrukcji fotelika pozwoli małemu pasażerowi nawet na samodzielne wdrapanie się na fotelik, nie mówiąc już, że rodzicom czy opiekunom umożliwia łatwe wkładanie i wyjmowanie maleństwa z samochodu. Nawet w trudnych momentach podróży, kiedy dziecko może się źle poczuć lub konsumowane jedzenie zamiast trafić do buzi trafia bezpośrednio na tapicerkę dziecięcego fotelika samochodowego, Maxi Cosi ma praktyczne rozwiązanie.

Tapicerka fotelika Maxi-Cosi Titan jest po prostu ściągalna i nadaje się do prania w pralce lub ręcznie. Montaż i demontaż tapicerki jest niezwykłe łatwy i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

     Dane techniczne :

  • Kategoria wagowa : 9-36 kg
  • Kierunek montażu : przodem do kierunku jazdy
  • Sposób montażu : za pomocą systemu isofix i pasa Top Tether
  • Homologacja : ECE R44/04
  • Waga : 12,4 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Maxi-Cosi, Titan Pro - fotelik samochodowy od 67 do 150 cm, od 9 miesiąca do ok. 12 roku życia, 9-36 kg

Twoja ocena*