Sklep Mama i Ja - Toruń

Lokalizacja
Toruń 87-100, Plac Fryderyka Skarbka 7/9 (WEJŚCIE OD STRONY PARKINGU ATRIUM COPERNICUS)
GPS
53 03 28 N, 18 69 42 E
Wielkość sklepu
380m2
  • Godziny otwarcia
  • Pn - Pt
    10:00 - 19:00
  • Sb
    10:00 - 18:00
  • Nd
    nieczynne

Sklep dla dzieci – Toruń

Sklep dla dzieci Mama i Ja, który z powodzeniem prowadzimy w Toruniu już od dłuższego czasu, jest chętnie odwiedzany zarówno przez pary, które dopiero spodziewają się narodzin swojego dziecka, jak i doświadczonych rodziców. Przedstawiciele obu tych grup wiedzą doskonale, że nasze drzwi są zawsze dla nich otwarte, a asortyment, który posiadamy – będący w stanie przekroczyć nawet najśmielsze oczekiwania. Oferta przygotowana z myślą o klientach wciąż ulega wzbogacaniu, by swoją różnorodnością mogła wyróżnić nasz sklep spośród tysięcy innych, znajdujących się na terenie całej Polski.

Pomaga nam w tym również w znacznym stopniu współpraca z zaufanymi producentami akcesoriów dla dzieci, dbających o to, aby były one bezpieczne w użyciu, trwałe i przyjazne dla środowiska. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dystrybuowane przez nas artykuły nie zaszkodzą najmłodszym, a ich rodzicom pozwolą zapewnić swoim pociechom najwyższy stopień bezpieczeństwa, oczekiwany komfort oraz niezaburzony niczym rozwój.

Wyjątkowo bogaty asortyment naszego sklepu dla dzieci w Toruniu

Półki sklepu dla dzieci Mama i Ja uginają się od nowoczesnych (interaktywnych) zabawek, kosmetyków oraz wielu innych gadżetów. Lwią część powierzchni zajmują natomiast wózki, różniące się między sobą nie tylko ceną, która w każdym przypadku jest jednak bardzo atrakcyjna, ale przede wszystkim pod względem ich wykonania. Swoim klientom dostarczamy m.in. pojazdy spacerowe, dla bliźniaków oraz głębokie. Zapewniamy również bardzo szeroki wybór fotelików samochodowych, których wykorzystanie podczas jazdy jest konieczne, jeśli Państwa dzieci nie ukończyły do tej pory 12. roku życia.

Warto więc zawczasu pomyśleć o ich nabyciu, co być może pozwoli uniknąć nie tylko otrzymania mandatu w razie zatrzymania przez policję, ale również poważnych skutków w przypadku uczestnictwa w wypadku drogowym. Zapraszamy więc wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu w Toruniu w dowolnym terminie.


Zdjęcia naszego sklepu w Toruniu

To Top