Sklep Mama i Ja - Toruń https://www.facebook.com/Mamaijatorun/

Lokalizacja:
Toruń 87-100, Plac Fryderyka Skarbka 7/9 (WEJŚCIE OD STRONY PARKINGU ATRIUM COPERNICUS)
GPS:
53 03 28 N, 18 69 42 E
Wielkość sklepu:
380m2
  • Godziny otwarcia
  • Pn - Pt
    10:00 - 19:00
  • Sb
    10:00 - 18:00
  • Nd  (handlowe)
    nieczynne

Sklep dla dzieci – Toruń


Sieć sklepów Mama i Ja jest doskonale znana większości rodziców. Wiedzą oni bowiem doskonale, że już od wielu lat oferujemy im wyjątkowo bogaty wybór różnego rodzaju artykułów, ułatwiających sprawowanie opieki zarówno nad noworodkami, jak i nieco starszymi maluchami. Wśród proponowanych przez nasz sklep dla dzieci artykułów, znajdują się np. wózki dziecięce, smoczki, butelki, ubranka oraz wiele innych. Wszystkie je łączy jednak fakt, iż pochodzą od zaufanych producentów i charakteryzują się bardzo wysoką jakością. To w głównej mierze sprawia, że zaufały nam już tysiące Polaków, poszukujący dla swoich pociech gadżetów w przystępnej cenie i gwarantujących wieloletnią przydatność do użycia.Pomaga nam w tym również w znacznym stopniu współpraca z zaufanymi producentami akcesoriów dla dzieci, dbających o to, aby były one bezpieczne w użyciu, trwałe i przyjazne dla środowiska. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dystrybuowane przez nas artykuły nie zaszkodzą najmłodszym, a ich rodzicom pozwolą zapewnić swoim pociechom najwyższy stopień bezpieczeństwa, oczekiwany komfort oraz niezaburzony niczym rozwój.Wyjątkowo bogaty asortyment naszego sklepu dla dzieci w Toruniu


Mama i Ja uginają się od nowoczesnych (interaktywnych) zabawek, kosmetyków oraz wielu innych gadżetów. Lwią część powierzchni zajmują natomiast wózki, różniące się między sobą nie tylko ceną, która w każdym przypadku jest jednak bardzo atrakcyjna, ale przede wszystkim pod względem ich wykonania. Swoim klientom dostarczamy m.in. pojazdy spacerowe, dla bliźniaków oraz głębokie. Zapewniamy również bardzo szeroki wybór fotelików samochodowych, których wykorzystanie podczas jazdy jest konieczne, jeśli Państwa dzieci nie ukończyły do tej pory 12. roku życia.

 

Warto więc zawczasu pomyśleć o ich nabyciu, co być może pozwoli uniknąć nie tylko otrzymania mandatu w razie zatrzymania przez policję, ale również poważnych skutków w  przypadku uczestnictwa w wypadku drogowym. Zapraszamy więc wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu w Toruniu w dowolnym terminie.  

 

 

 

Zdjęcia naszego sklepu w Toruniu