Średnia ocena: 4.65/5 (Opinie: 39)

Bebe Confort Timba - krzesełko do karmienia

SKU:
22018
Kod EAN:
BOSS:
Już od 319,00 zł 449,00 zł cena regularna

Krzesełko z możliwością regulacji...

 

 

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Bebe Confort Timba - krzesełko do karmienia

Bebe Confort Timba - krzesełko do karmienia

Bebe Confort Timba – krzesełko do karmienia o solidnej konstrukcji, to nie tylko siedzenie, to elegancki dodatek do Twojego domu.

Bebe Confort Timba jest wielofunkcyjnym, rosnącym wraz z dzieckiem krzesełkiem do karmienia. Może pełnić funkcję tradycyjnego, bezpiecznego krzesełka do krzesełka dostawianego do stołu lub krzesła z regulowanym siedziskiem np. do biurka czy stołu.

Safety first Timba - krzesełko do karmienia

Drewniane krzesełko do karmienia Bebe Confort Timba – jeden mebel na wiele lat

W początkowej fazie od około 6 miesiąca do 1,5 roku życia dziecka używamy krzesełka wraz z umieszczoną z przodu tacką oraz szelkami bezpieczeństwa, a w przypadku najmłodszych także z miękką wkładką pokrywającą siedzisko.

Wraz ze wzrostem dziecka sukcesywnie demontujemy szelki i tackę i obniżamy podnóżek tak, aby dziecko mogło siedzieć przy stole razem z rodzicami.

Po 3 roku życia drewniane krzesełko Timba przybiera kształt zwykłego krzesła, w ten sposób przyzwyczajamy dziecko do korzystania z niego jak osoba dorosła, dodatkowo opierając stopy o wygodny podnóżek.

Bebe Confort Timba - krzesełko do karmienia do 10 lat

Bezpieczeństwo i komfort w jednym

W początkowej fazie użytkowania krzesełka bezpieczeństwo zapewniają dziecku 3-punktowe pasy oraz zamontowany z przodu blat, przy którym maluch czuje się jak przy stole. Przez cały okres korzystania z krzesełka Timba gwarancją jego bezpieczeństwa i solidności są specjalne antypoślizgowe nakładki na nogach krzesełka, które zapewniają jego stabilność nawet w przypadku bardzo ruchliwych dzieci.

Bebe Confort Timba - krzesło do karmienia w mamaija

 

Eleganckie krzesełko Bebe Confort Timba

Także meble dla najmłodszych mogą wyróżniać się stylem i elegancją. Dowodem na to jest, chociażby regulowane drewniane krzesełko Timba. To produkt, który nie tylko zapewni Twojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo, ale także mebel, który będzie świetnie prezentował się przy stole. Ponadczasowy design i kilka kolorów do wyboru, sprawiają, że krzesło Timba może stać się wręcz eleganckim dodatkiem do wyposażenia salonu czy jadalni.

Krzesełko Bebe Confort Timba rośnie razem z dzieckiem, dzięki czemu posłuży przez kilka lat, można je z powodzeniem przekazywać kolejnym dzieciom w rodzinie. Warto dodać, że dzięki temu, że jest ono regulowane, może używać go nawet 10-latek. Krzesełko Safety Timba to wydatek, który się opłaca, kupujesz dla swojego dziecka raz, a używa się go przez lata – przy stole lub biurku.

Charakterystyka krzesełka Timba:

Zdejmowany blat
Regulacja poziomu podnóżka
4-stopniowa regulacja wysokości siedziska
8-stopniowa regulacja wysokości zagłówka
Zdejmowany pałąk w przypadku starszych dzieci (od 3 do 10 lat)
3 punktowe pasy bezpieczeństwa
Zdejmowana uprząż w przypadku starszych dzieci (od 3 do 10 lat)
Wykonane z drewna
Odpinany pasek bezpieczeństwa
Regulowane nogi krzesełka, w celu zwiększenia jego stabilności.
Krzesełko może służyć dziecku od 6 miesiąca do 10 roku życia.

Produkt spełnia wymogi nowej normy EN 14988.

Dane techniczne krzesełka Bebe Confort Timba:

Wymiary po rozłożeniu (DxWxH): 47,2 cm x 56cm x 90 cm
Waga: 7,5 kg
Maksymalne obciążenie: 30 kg