Średnia ocena: 4.7/5 (Opinie: 44)

Chicco Next2Me Forever łóżeczko dziecięce + pokrowiec na materac Gratis

SKU:
547103
Kod EAN:
BOSS:
Już od 1 879,00 zł 1 899,00 zł cena regularna

Łóżeczko dziecięce 3 w 1 z funkcją łóżeczka dostawnego...

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Forever łóżeczko dziecięce

Next2Me Forever to łóżeczko dziecięce 3w1 z funkcją łóżeczka dostawnego przeznaczone dla dzieci od urodzenia aż do 4 roku życia. 

Chicco Next2Me Forever - łóżeczko dostawne do 4 roku życia.

Łóżeczko z funkcją dostawki do łóżka rodziców

Łóżeczko Chicco Next 2 Me Forever dzięki opatentowanemu systemowi otwierania ścianki bocznej pozwala na używanie łóżeczka jako dostawki przez stosunkowo długi czas, bo aż do 4 roku życia.

Chicco Next to Me 2 Forever - łóżeczko dostawne do 4 roku życia

W konfiguracji dostawki istnieje możliwość opuszczenia ścianki bocznej zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba, na przykład podczas nocnego karmienia. To sposób, aby uniknąć konieczności wstawania i umożliwić karmienie w pozycji leżącej. W konfiguracji tradycyjnego łóżka wolnostojącego ściankę można podnieść, w ten sposób powstanie klasyczne łóżeczko. Regulowane nóżki pozwalają na ustawienie dogodnej wysokości łóżeczka.

Chicco Next2Me Forever - łóżeczko dostawne do 4 roku życia

Aby przekształcić Chicco Next to me Forever w łóżeczko podłogowe dla starszego dziecka, wystarczy zdemontować nogi i panel boczny. Umożliwi to maluchowi swobodne, samodzielne i co ważne bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka.

Chicco Next2Me Forever - łóżeczko dostawne do 4 roku życia

Chicco Next to Me Forever posiada 3 funkcje:

łóżeczko do wspólnego spania z dzieckiem (łóżeczko dostawne) nawet do 4 lat
łóżeczko tradycyjne, wolnostojące od urodzenia do 4 lat
łóżeczko podłogowe dla starszych dzieci (od 18 miesiąca)

Łóżeczko wyposażone zostało w przewiewny materac, cztery kółka ułatwiające jego wygodne przesuwanie oraz ścianki z siateczki, które pozwalają na odpowiednią cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Dostawka Chicco Next 2 Me posiada również 11-stopniową regulację wysokości zarówno w konfiguracji dostawki, co ułatwia bezpieczne przystawienie i dopasowanie do wysokości łóżka rodziców, jak i w przypadku używania go jako łóżeczko wolnostojące. System mocowania łóżeczka daje pełne poczucie bezpieczeństwa zarówno dziecku, jak i rodzicom.

Chicco Next2Me Forever - łóżeczko dostawne do 4 roku życia

Dzięki składanym nóżkom pasuje także do łóżek z szufladami. Dodatkową, bardzo praktyczną funkcją jest możliwość ustawienia dna łóżka pod niewielkim kątem, aby ułatwić dziecku oddychanie podczas infekcji lub w przypadku problemów z ulewaniem.

Montaż mebelka jest możliwy bez użycia jakichkolwiek narzędzi, jest bardzo prosty i intuicyjny. Z innowacyjnym systemem mocowania łóżeczka wystarczy kilka chwil i dziecko może spać w swoim łóżeczku.

Next 2 Me Forever posiada funkcję łatwego otwierania boku jedną ręką co umożliwia używanie go jako łóżeczko dostawne nie tylko do 6 miesiąca życia dziecka, ale i znacznie dłużej. Dzięki patentowi ściankę boczną można zawsze opuścić w konfiguracji dostawki i zawsze podnieść w konfiguracji tradycyjnego łóżeczka wolnostojącego.

Łóżeczko wyposażone zostało w cztery kółka z hamulcami, co ułatwia jego swobodne przesuwanie po mieszkaniu, dzięki temu można mieć maluszka cały czas na oku.

Do Next 2 Me Forever można zakupić bezpieczny, komfortowy materac Handy firmy Rücken, który jest idealnie dopasowany do specyficznej budowy tego łóżeczka.

Dane techniczne Chicco Next 2 Me Forever:

Wymiary po rozłożeniu: 121 x 91,1-108,2 x 73,8 cm
Wymiary łóżeczka podłogowego: 121 x 62,4 x 61,8 cm
Waga: 20,7 kg
Łóżeczko dostawne przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 48 miesięcy, do 22 kg
Łóżeczko wolnostojące podłogowe przeznaczone dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Ostrzeżenia

Produkt należy używać tylko do łóżek i  materacy z prostymi bokami. Nie używaj produktu z okrągłymi łóżkami i materacami lub materacami wodnymi. Produkt może być używany tylko z łóżkami z ramami; nie używać z samym materacem. Produkt musi być zawsze montowany przy dłuższym boku łóżka. Nie można używać produktu, jeśli materac łóżka ma wysokość niższą niż 53,5 cm od podłoża lub przekraczającą 72 cm. Nie można używać produktu z łóżkiem do przechowywania i łóżkiem z szufladami z podstawą wystającą ponad 8 cm z materaca. Nie należy używać produktu z łóżkami z ramami wystającymi z materaca na więcej niż 16 cm. Górna powierzchnia ramy nie może być wyższa niż 43,5 cm. Nie stosować produktu do łóżek, w których odległość między górną powierzchnią ramy łóżka a górną powierzchnią materaca jest mniejsza niż 24,5 cm. Po zainstalowaniu produktu nie może być żadnych otworów między obniżoną krawędzią produktu a materacem rodziców.