Średnia ocena: 5/5 (Opinie: 6)

Motorola Niania elektroniczna VM855 Connect

SKU:
60020
Kod EAN:
5055374710067
BOSS:
MBP855VM
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 018,00 zł
1 018,00 zł 1 449,00 zł cena regularna

Z obrotową kamerą i dwukierunkową komunikacją...

Dostępny
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Motorola Niania elektroniczna VM855 Connect

Wielofunkcyjna niania elektroniczna firmy Motorola idealnie sprawdzi się w pierwszych miesiącach życia dziecka. Zapewni rodzicom spokój poprzez możliwość obserwacji dziecka znajdującego się w innym pomieszczeniu zarówno podczas zabawy, jak i snu. Niania VM855 gwarantuje doskonałą widoczność i dźwięk w domu dzięki jednostce rodzicielskiej oraz za pomocą Wi-Fi na smartfonie, tablecie lub komputerze poza domem.

Motorola Niania elektroniczna VM855 Connect do wygodnej obserwacji dziecka

Wygodna obserwacja dziecka w każdym miejscu i czasie

Dzięki niani Motorola VM855 Connect rodzice mogą monitorować swoje maleństwo zarówno w dzień, jak i w nocy, co ułatwia noktowizor na podczerwień. Jednostka rodzica wyposażona została w 5-calowy kolorowy ekran LCD zapewniający idealnie wyraźny, wysokiej jakości obraz. Niania umożliwia również zdalne obracanie, przechylania i powiększanie obrazu na kamerze, aby dojrzeć wszystkie szczegóły oraz oglądanie obrazów w rozdzielczości 720p na kompatybilnych smartfonach i tabletach.

Odchylana podstawka niani zapewnia wygodne oglądanie obrazu, a możliwość zdalnego sterowania kamerą dostosowanie jej pozycji do naszych potrzeb. Odbiornik można połączyć maksymalnie z 4 kamerami w trybie patrolowym lub wieloekranowym.

Na jednostce rodzica można także śledzić temparaturę w pokoju dziecka i dostosować warunki w nim panujące do potrzeb maluszka.

Motorola Niania elektroniczna VM855 Connect z monitoringiem temperatury

Możliwość dwukierunkowej komunikacji

Kamera niani elektronicznej VM855 wyposażona została w głośnik i mikrofon o wysokiej czułości, który z łatwością wychwytuje każdy dźwięk w pokoju maluszka. Kiedy chcemy uspokoić płaczące dziecko bez konieczności wchodzenia do jego pokoiku lub przekazać informację partnerowi przebywającemu w sąsiednim pomieszczeniu możemy skorzystać z funkcji dwukierunkowej komunikacji.

Na odbiorniku umieszczony został wskaźnik poziomu dźwięku Led wizualizujący poziom hałasu w pokoju maluszka przydatny w chwilach, kiedy dźwięk jest wyciszony.

Prezentowana niania Motorola posiada również możliwość zdalnego odtworzenia kołysanek i kojących dźwięków oraz wiadomości nagranych wcześniej przez rodziców, aby dziecko czuło się bezpiecznie nawet kiedy rodzica nie ma w jego pokoju.

 

Motorola Niania elektroniczna VM855 Connect z aplikacją na urządzenia mobilne

Aplikacja na urządzenia mobilne

Aplikacja Motorola Nursery App umożliwia bezpłatne całodobowe monitorowanie dziecka również przy pomocy telefonu lub tabletu oraz transmisję strumieniową. Aplikacja pozwala na oglądanie przekazu na żywo nawet z 4 kamer. Przy jej pomocy możliwe jest udostępnianie zdjęć i filmów oraz zapisywanie ich na dysku, a także odczyt temperatury w pokoju dziecka, prowadzenie dwukierunkowej komunikacji głosowej oraz sterowanie odtwarzaniem muzyki przez kamerę.

Komfortowe i łatwe użytkowanie

Niania Motorola VM855 Connect umożliwia wygodne obserwowanie dziecka w zasięgu do 300 metrów (w pomieszczeniach do około 50 metrów). Kamera i odbiornik z dużym kolorowym ekranem są zasilane akumulatorami (akumulator litowo-jonowy 3,7 V, 1200mAh) i pozwalają na działanie do 3 godzin bez podłączania do prądu. Dzięki temu można zabrać nianię w dowolne miejsce bez koniecznosci martwienia się o dostęp do gniazdka.

Nadajnik łączy się bezprzewodowo za pomocą fal radiowych 2,4 GHz z odbiornikiem oraz poprzez domową sieć W-Fi ze smartfonami i innymi urządzeniami mobilnymi.

Za pomocą dołaczonego do niani VM855 elastycznego uchwytu z pięcioma ramionami kamerę można zamontować w różnych nietypowych miejscach, jak na przykład rama łóżeczka.

Motorola Niania elektroniczna VM855 Connect z uchwytem do montowania

Dane techniczne niani elektronicznej VM855 Connect:

Zestaw składa się z kamery, odbiornika oraz elastycznego uchwytu
Częstotliwość nadawania : 2,4 GHz oraz WiFi
Zasięg do 300 m
Zasilanie : sieciowo-akumulatorowe
5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 480 x 272
Zdalny przekaz wideo w jakości HD (720p)
Kamera z możliwością zdalnego obrotu oraz pochylenia
Mikrofon o wysokiej czułości
Funkcja noktowizora
2-krotny zoom cyfrowy
Dwukierunkowa komunikacja głosowa
Funkcja kołysanki
Wykrywanie hałasu
Pomiar temperatury w pomieszczeniu
Możliwość podłączenia nawet 4 kamer
Akumulator kamery: 1200 mAh
Akumulator odbiornika: 2000 mAh (czas odtwarzania: 5 godzin)
Alerty o niskim poziomie baterii
Cyfrowy zoom i funkcja zdalnego poruszania kamerą
Video w jakości FullHD
Monitoring temperatury pomieszczenia