BeSafe, iZi Turn i-Size - fotelik obrotowy od 61cm do 105cm, od 6 m-cy do 4 lat, do 18 kg

SKU
265654
Już od 2 445,00 zł

Pozwala dzieciom zawsze podróżować 5x bezpieczniej aż do wieku ok. 4 lat

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

BeSafe, iZi Turn i-Size - fotelik obrotowy od 61cm do 105cm, od 6 m-cy do 4 lat, do 18 kg


Obrotowy fotelik iZi Turn i-Size można montować w aucie tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, wykorzystując funkcje pełnego obrotu fotelika o 360°.
Umożliwia podróżowanie malucha tyłem do kierunku jazdy przez cały czas użytkowania, ale także zapewnia elastyczność w korzystaniu z fotelika przodem do kierunku jazdy w razie potrzeby.

Wyjątkowa metoda montażu.

BeSafe iZi Turn i-Size wyposażony został w jedyną w swoim rodzaju metodę instalacji w aucie - Universal Level Technology, która eliminuje problem ostrego kąta nachylenia kanapy samochodu, nawet w przypadku nachylenia kanapy o 20 stopni (kanapy samochodowe zazwyczaj mają kąt nachylenia od 5 do 20 stopni). Dla fotelików samochodowych montowanych tyłem do kierunku jazdy powoduje to często pionową pozycję siedzącą, uważaną przez rodziców za problem przy przewożeniu dziecka. Universal Level Technology zapewnia zawsze prawidłową, poziomą instalację fotelika.

Fotelik posiada 4 pozycje regulacji pochylenia gwarantując największy poziom komfortu przewożonego dziecka, bez względu na jego wiek.

Pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber.

To nowoczesne rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka.
Besafe Dynamic Force Absorber wykonany został ze specjalnych materiałów i posiada konstrukcje o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie pozostając bardziej sztywnymi po stronie zewnętrznej.

Wkładka Besafe Two-Fit Cushion.

Fotelik samochodowy iZi Turn i-Size należący do grupy fotelików obrotowych jest wyposażony w unikalną wkładkę Two-Fit Cushion, która umożliwia idealne dopasowanie do każdego dziecka. Stworzona z miękkich, a jednocześnie wspierających materiałów zapewnia mniejszym dzieciom wygodną pozycję i stabilność podczas podróży. Wkładka zbudowana jest z dwóch części, które można oddzielnie wyjmować w trakcie procesu rozwojowego dziecka, zapewnijąc mu optymalną  pozycję w foteliku.
Zalecane jest wyjęcie wkładki Two-Fit Cushion gdy dziecko osiągnie wiek ok. 2 lat.

 BeSafe, iZi Turn i-Size - fotelik obrotowy od 61cm do 105cm, od 6 m-cy do 4 lat, do 18 kg wkładka

Ergonomiczne nakładki na pasy.

Nakładki ramienne Ergo-Move posiadają cieńszą konstrukcję i dodatkowe wcięcie w miejscu gdzie znajdują się ramiona dziecka, zapewniając mu w ten sposób dodatkowe miejsce na ruch ramionami.
Nakładki pozwalają również rodzicom na dostęp do pasów ramiennych uprzęży fotelika  w celu sprawdzenia potencjalnych luzów na pasach po zapięciu dziecka.

 BeSafe, iZi Turn i-Size - fotelik obrotowy od 61cm do 105cm, od 6 m-cy do 4 lat, do 18 kg nakładki naramienne

Gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Wbudowana ochrona boczna w obudowie fotelika (SIP) oraz dodatkowa ochrona boczna o dopasowanym kształcie (SIP+) pozwalają dzieciom podróżować bezpiecznie aż do wieku ok. 4 lat. Dodatkową ochronę głowy dziecka zapewnia zagłówek z innowacyjnym pochłaniaczem energii Dynamic Force Absorber. 

Codzienne użytkowanie fotelika ułatwia system magnesów Magnetic Belt Assistants. Pomaga on w sadzaniu i wyciąganiu dziecka z fotelika zapobiegając plątaniu się pasów podczas tych czynności. 

Funkcja pełnego obrotu fotelika o 360 stopni gwarantuje bezproblemowe usadowienie dziecka oraz zmianę sposobu korzystania z fotelika na przodem do kierunku jazdy w razie potrzeby.

Regulacja pochylenia fotelika w czterech pozycjach możliwa jest nawet po instalacji w aucie, a wizualne i dźwiękowe wskaźniki informują o poprawnej jego instalacji w samochodzie.

Jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży w 6 pozycjach pozwala w razie potrzeby w szybki i prosty sposób dopasować fotelik do siedzącego w nim dziecka. 

Izi Turn i-Size zapewnia również optymalny przepływ powietrza dzięki systemowi wentylacji umieszczonemu w tylnej obudowie fotelika. 

Dane techniczne BeSafe Izi Turn i-Size :

  • Wzrost dziecka w pozycji stojącej przy montażu tyłem do kierunku jazdy: 61 - 105 cm
  • Wzrost dziecka w pozycji stojącej przy montażu przodem do kierunku jazdy: 88 - 105 cm
  • Waga: 0-18 kg
  • Wiek: od ok. 6 miesięcy do 4 lat
  • Kierunek mocowania: tyłem lub przodem do kierunku jazdy
  • Homologacja: UN R129 (i-Size)
  • Mocowanie: Isofix
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
BeSafe, iZi Turn i-Size - fotelik obrotowy od 61cm do 105cm, od 6 m-cy do 4 lat, do 18 kg

Twoja ocena*