Dostępny
SKU
25312
BOS
LABTT

Thermofocus, Bezdotykowy termometr - 01500A3

Cena specjalna 189,90 zł Cena 199,00 zł

Thermofocus jest pierwszym na świece bezkontaktowym termometrem, który dokonuje pomiaru temperatury ciała bez kontaktu ze skórą czy błonami śluzowymi.

Kup na raty
Znalazłeś lepszą ofertę? -> Skontaktuj się z nami!
Darmowa dostawa od 500 zł
Bezpieczeństwo zakupów
30 dni na odstąpienie od zakupu online

Thermofocus, Bezdotykowy termometr - 01500A3

Pomiar temperatury ciała następuje w ciągu 1-2 sekund poprzez wskazanie termometrem środka czoła pacjenta. Ustalenie prawidłowej odległości pomiaru jest proste dzięki zastosowaniu systemu dwóch wiązek światła emitowanych przez diody LED. Dzięki zachowaniu dokładności pomiarów w szerokim zakresie temperatur (od 1 do 55°C ) Thermofocus może być również wykorzystywany do pomiaru temperatury posiłków, kąpieli wodnej oraz temperatury pomieszczeń. Cała procedura mierzenia temperatury odbywa się w sposób szybki, precyzyjny, higieniczny i bezinwazyjny.

Termometr Thermofocus model 01500Jest przeznaczony do profesjonalnego użytku medycznego bądź dla prywatnych użytkowników, którzy wymagają maksymalnej dokładności pomiarów.

Posiada on następujące funkcje:

  • przycisk „BUŹKA”, za pomocą którego dokonujemy pomiarów temperatury z czoła pacjenta
  • przycisk „DOM”, który pozwala na mierzenie temperatury ciała w innych miejscach niż czoło oraz mierzenie temperatury dowolnych przedmiotów i cieczy
  • przycisk pamięci „MEM”, za pomocą którego możemy odczytać 9 ostatnich pomiarów dokonanych termometrem
  • możliwość przełączenia na tryb oszczędzania baterii (termometr samoistnie wyłącza się po 20 sekundach od dokonaniu pomiaru)

Więcej informacji
ProducentThermofocus
Nazwa koloru3479
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Thermofocus, Bezdotykowy termometr - 01500A3
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych