Dostępny
SKU
25174
BOS
NUK256380

Nuk, Flash - termometr dziecięcy bezdotykowy - 256380

Cena specjalna 139,00 zł Cena 159,00 zł

Szybkie i dokładne pomiary w ciągu 1 sekundy

Nuk, Flash - termometr dziecięcy bezdotykowy Flash

Termometr dziecięcy NUK Flash - bezdotykowe, higieniczne mierzenie temperatury na czole za pomocą czujnika na podczerwień

Sen jest często najlepszym lekarstwem! Dotyczy to także dzieci i niemowląt. Kiedy trzeba regularnie sprawdzać temperaturę dziecku, w nocy gdy dziecko śpi rodzice starają się to robić jak najdelikatniej, starając się nie obudzić dziecka. Dzięki termometrowi NUK Flash nie stanowi to problemu, ponieważ pomiar zajmuje tylko sekundę i nie wymaga dotykania czoła dziecka.

Bezdotykowe pomiary – szybkie i higieniczne

Termometr dziecięcy NUK Flash posiada czujnik na podczerwień. Mierzenie temperatury odbywa się bezdotykowo - końcówkę pomiarową trzyma się w odległości ok. 3 cm od czoła. Wynik pomiaru pojawia się jest na cyfrowym wyświetlaczu w ciągu 1 sekundy. W przypadku podwyższonej temperatury włącza się dźwiękowy sygnał ostrzegawczy. W porównaniu z innymi metodami mierzenie bezdotykowe jest szczególnie higieniczne.

Różne zastosowanie

Termometr NUK Flash może służyć także do mierzenia temperatury powierzchni np. wody w wannie czy dziecięcego posiłku. Można nim także mierzyć temperaturę w pokoju dziecka.

Funkcja pamięci oraz tryb cichy

Dzięki funkcji pamięci, która umożliwia zapamiętaniu 25 pomiarów, łatwo jest śledzić, jak zmieniała się temperatura dziecka przez dłuższy czas. W trybie cichym wyłączone są wszystkie dźwięki urządzenia.

Termometr występuje w zestawie z baterią (CR 2032), więc jest gotowy do bezpośredniego użytku.

Termometr dziecięcy NUK Flash - najdelikatniejszy sposób mierzenia temperatury.

Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Przed użyciem termometru dziecięco NUK 2 w 1 należy zapoznać się z instrukcją obsługi urządzenia. Zawiera ona ważne informacje na temat produktu.
  • Użycie termometru nie może w żadnym wypadku zastąpić badania lekarskiego. Zawsze należy zasięgnąć rady lekarza w razie gorączki lub niejasnych pomiarów.
  • Przed każdym pomiarem należy upewnić się, że lusterko i soczewka czujnika są czyste i niczym nieograniczone. W razie potrzeby należy je wyczyścić.
  • Poniższe czynniki mogą również mieć wpływ na pomiar temperatury na czole:
  • grubość skóry / stan skóry (np. blizny),
  • pot,
  • leki podnoszące ciśnienie krwi,
  • podrażnienie skóry,
  • krem nawilżający nałożony na skórę
Więcej informacji
ProducentNuk
Nazwa koloru3378-NUK256380-63325
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Nuk, Flash - termometr dziecięcy bezdotykowy - 256380
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top