Krzesełka do karmienia Peg Perego

Desc

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
Desc

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Krzesełka do karmienia, czyli jak dobrać idealny model?

Wraz z ukończeniem przez dziecko pierwszego etapu rozwoju, rozpoczyna się kolejny, w którym to maluch wkracza w nowy świat oferujący mu kolejne doznania, tym razem smakowe. Początkowa przygoda z jedzeniem jest niezwykle stresującym czasem, zarówno dla samych dzieci, jak również – jeśli nie przede wszystkim – dla rodziców. W tym okresie trzeba pamiętać o obowiązkowym zakupie, jakim są krzesełka do karmienia. To właśnie przy nich dzieci uczą się, jak spożywać posiłki, jak siedzieć, by mieć możliwość samodzielnego chwytania, poznawania smaków, sięgania po nowe produkty.

Wybierając odpowiedni model należy zwrócić uwagę na wiele czynników, aby móc dobrać konkretne rozwiązanie dopasowane do naszych potrzeb, wymagań i oczekiwań. Jak dużo zajmuje miejsca, jakiej jest firmy, jakie ma dodatkowe możliwości, w jakiej dostępny jest cenie - każdy z tych aspektów jest ważny.

Jakie produkty możemy znajdziesz w naszej ofercie

Oferta naszych produktów jest bardzo bogata, dlatego też wierzymy, iż każdy z klientów sklepu Mama i Ja zakupi taki model,który spełni jego oczekiwania. Wszystkie z oferowanych produktów dają możliwość takiego dopasowania, aby rodzicom zapewnić wygodę karmienia, a dzieciom bezpieczeństwo przyjmowanej pozycji. Do modeli, na jakie na pewno warto zwrócić uwagę, zaliczyć możemy między innymi:

  • Peg Perego, Siesta Follow Me – krzesełko do karmienia, z funkcją leżaczka. Dobre rozwiązanie, dzięki któremu możemy dziecku zapewnić odpowiednie warunki do karmienia, a po skończonej zabawie pozwolić mu odpocząć w pozycji nieco bardziej pochylonej.

  • Stokke, Tripp Trapp - rosnące krzesełko. Idealna propozycja dla rodzin ceniących sobie funkcjonalność produktu. Konstrukcja została tak opracowana, by mogła ona rosnąć wraz z dzieckiem, będąc rozwiązaniem na długie lata.

  • Chicco, krzesełko Polly Progres5. Model na kółkach umożliwiający łatwe przemieszczanie krzesełka. Dzięki odpowiedniej konstrukcji pełni również rolę leżaczka, a poprzez dołączony pałąk z zabawkami, gwarantuje maluszkom cudowną zabawę przez długi czas.

  • Cosatto, 3Sixti – obrotowe krzesełko do karmienia. Propozycja dla rodziców, którzy pragną postawić nie tylko na doskonałą jakość praktycznego rozwiązania, ale również na designerski produkt pasujący do nowocześnie urządzonej przestrzeni.

  • Stokke, krzesełko Steps. Prosty, klasyczny model, sprawdzający się