Philips/Avent Laktator elektryczny Natural Motion Plus-SCF391/11

SKU:
9111
Kod EAN:
8710103965299
BOSS:
SCF391/11
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 406,00 zł
406,00 zł 499,00 zł cena regularna

Zapewnia trzy razy szybszy wypływ pokarmu...

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

 

 

Dostępny
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Philips/Avent Laktator elektryczny Natural Motion Plus-SCF391/11

Laktator Natural Motion Plus charakteryzuję się nową technologiją odciągania pokarmu, w której ssanie i nacisk na sutek perfekcyjnie odwzorowują zachowanie dziecka w trakcie karmienia.

Avent Laktator elektryczny Natural Motion - SCF395/11 części składowe

Technologia Natural Motion

W laktatorze elektrycznym Avent zastosowana została nowa technologia Natural Motion zapewniająca szybszy wypływ pokarmu w krótszym czasie dzięki nakładce, która stymuluje brodawkę i odciąga mleko, perfekcyjnie odwzorowując zachowanie dziecka w trakcie karmienia. Urządzenie płynnie przechodzi z trybu stymulacji do trybu odciągania pokarmu stymulując sutek i ssanie dla uzyskania maksymalnego wypływu pokarmu.

Jeden rozmiar nakładki pasujący do wszystkich brodawek

Każda z kobiet ma różne kształty i rozmiary, ale silikonowa nakładka laktatora delikatnie wygina się i dostosowuje do kształtu każdej brodawki sutkowej. Dzięki temu pasuje do 99,98% rozmiarów brodawek (do 30 mm).

Odciąganie pokarmu bez konieczności pochylania się do przodu

Mama może zrelaksować się podczas odciągania pokarmu dzięki konstrukcji laktatora, która pozwala siedzieć prosto i nie zmusza do pochylania się do przodu. Wyniki badań klinicznych udowodniły, że laktator Avent Premium Natural Motion zapewnia komfortową pozycję do odciągania pokarmu.

Spersonalizowana obsługa

Prezentowany laktator firmy Avent gwarantuje 8 poziomów stymulacji brodawki oraz 16 poziomów odciągania pokarmu zapewniając w ten sposób dostosowanie działania do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Laktator automatycznie zapamiętuje ostatnie ustawienie ułatwiając kobiecie wybranie odpowiadającej jej siły ssanie.

Avent Laktator elektryczny Natural Motion - SCF395/11 odciąganie

Komfortowe i proste odciąganie

Minimalna liczba potrzebnych części i łatwe składanie urządzenia umożliwiają intuicyjną i bardzo prostą obsługę. System zamkniętego odciągania pokarmu sprawia, że nie pozostaje on w rurce i nie ma potrzeby jej mycia. Użytkowanie laktatora ułatwia również przycisk wstrzymanie/rozpoczęcie pozwalający na zrobienie przerwy zawsze kiedy mama tego potrzebuje. Cichy silnik zapewnia dyskretne użycie w każdej sytuacji. Laktator posiada tylko zasilanie sieciowe.

Funkcje laktatora:

Łatwe czyszczenie i składanie
Cichy silnik zapewniający dyskretne odciąganie w każdym miejscu i czasie
Funkcja pamięci
Odciąganie bez konieczności pochylania się do przodu
Miękka i dopasowująca się nakładka
16 poziomów odciągania pokarmu
8 poziomów stymulacji

Dane techniczne laktatora elektrycznego Natural Motion:

Napięcie zasilania : 100-240 V
Materiał : Bez bisfenolu A (dot. tylko części stykających się z pokarmem)
Zawartość zestawu: zestaw do odciągania pokarmu, część silnikowa (tylko zasilanie sieciowe), butelka 125 ml ze smoczkiem 0m+, część silnikowa (zasilanie sieciowe), pokrywka zamykająca, jednorazowe wkładki laktacyjne - 2 sztuki, zasilacz micro-USB (zasilanie sieciowe)

Laktatory firmy Avent dostępne są również w naszych sklepach stacjonarnych w Gdańsku, Gdyni, Toruniu i Łodzi.