Novama, Termometr bezdotykowy T1S

SKU
1458
Kod EAN
4710953420867
BOSS
NOVAMAT4606
123,99 zł 152,99 zł

Termometr bezdotykowy Novama T1S prostota i skuteczność w jednym urządzeniu.

Dostępny - Wysyłka 24H
+ -
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Novama, Termometr bezdotykowy T1 S

Poznaj temperaturę ciała lub obiektu, posiłku, kąpieli w błyskawicznie szybkim czasie. Stosując termometr Novama, wynik można poznać od razu, pomiar trwa około 1 sekundy.

Novama White T1S termometr bezdotykowy to sprzęt medyczny przeznaczony do stosowania w celu wykonania pomiaru temperatury. To prostota i skuteczność w jednym urządzeniu.

Tryb alarmu uaktywni się zawsze wtedy, gdy zmierzona temperatura ciała przekroczy 38°C. W Novama White zastosowano sygnał dźwiękowy (alarm) oraz wizualny (dioda pod ekranem i ikona na ekranie). Przy wynikach temperatury ciała niższych niż 38°C na ekranie termometru wyświetli się ikona uśmiechniętej buzi. Umożliwia pomiar temperatury obiektu, posiłku i kąpieli może być zmierzona tym samym termometrem, jedno urządzenie łączy w sobie wiele możliwości.

Mierząc temperaturę ciała lub przedmiotów i płynów, nie trzeba obawiać się przenoszenia zarazków, ze względu na brak styczności urządzenia ze skórą i innymi powierzchniami.

Termometr Novama mierzy temperaturę z odległości 0,5 - 3 cm i podaje wiarygodny wynik.

Pamięć urządzenia do 30 pomiarów ułatwia wykonanie wielu czynności, porównywanie otrzymanych wyników, ta funkcja będzie pomocna gdy chcemy sprawdzić wynik sprzed kilku dni, lub porównać ze sobą wyniki swoje i rodziny.

Termometr Novama White sprawdzi się w każdych warunkach pomiaru, także wtedy, gdy potrzebujemy zmierzyć temperę np. dziecku w nocy i nie chcemy go obudzić lub w innej sytuacji wymagającej absolutnej ciszy. Podświetlenie ekranu jest aktywne przez cały czas, ale po wyłączeniu dźwięku w wybranym trybie, termometr jedynie wyświetli ikony stosowne do otrzymanych wyników. Po zmierzeniu temperatury i odczytaniu wyniku nastąpi brak aktywności tzn. nie będziemy sprawdzać zapamiętanych wyników, zmieniać trybu, termometr wyłączy się po 30 sek. bezczynności. Termometr wyłączając się automatycznie pomaga oszczędzić baterie, jednocześnie na ekranie, zawsze wyświetlana jest ikona ze wskaźnikiem zużycia baterii, użytkownik wie, kiedy należy zmienić źródło zasilania.

Do termometru dołączono baterie 1.5 V AAA, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Termometr Novama White jest objęty 2 letnią gwarancją.

Zestaw zawiera: termometr, baterie 1.5 V AAA, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Novama, Termometr bezdotykowy T1S

Twoja ocena*