Średnia ocena: 4.6/5 (Opinie: 7)

BabySafe, Beagle - fotelik samochodowy 0-25 kg

SKU:
145987
Kod EAN:
BOSS:

Beagle pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 18 kg wagi.

Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

BabySafe, Beagle - zapewnij dziecku bezpieczeństwo

BabySafe, Beagle - fotelik samochodowy 0-25 kg zapewni bezpieczeństwo dla Twojego dziecka w trakcie podróży samochodem. Wielu rodziców ciągle popełnia błąd w trakcie wybierania dla swojej pociechy fotelika - nie przykładają do tego uwagi. W końcu samochód wyposażony w odpowiedni fotelik zapewnia dziecku nie tylko komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo. Warto jest mieć dodatkowo świadomość, że przecież jest to tak naprawdę zakup na kilka najbliższych lat. W końcu według polskiego prawa dziecko powinno poruszać się w foteliku aż do osiągnięcia 150 centymetrów wzrostu! Wybierz zatem mądrze - postaw na sprawdzony produkt, jakim jest fotelik BabySafe Beagle. O tym, kiedy musisz używać fotelika dziecięcego, pisaliśmy już na naszym blogu - sprawdź.

Nowoczesna technologia, niezwykła lekkość

BabySafe, Beagle - fotelik samochodowy 0-25 kg to produkt, który został stworzony na podstawie nowoczesnych technologii związanych z systemem Isofix oraz technologii plastra miodu. Dzięki temu zapewniasz swojemu dziecku bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Technologia plastra miodu sprawia, że fotelik dziecięcy jest niezwykle wytrzymały, a przy tym bardzo lekki oraz ma zwartą konstrukcję. System Isofix zapewnia stabilność fotelika, który został jeszcze dodatkowo wyposażony w pas Top Tether. Produkt posiada także możliwość regulowania kąta nachylenia, system ochrony szyi, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa czy wkładkę zmniejszającą dla niemowląt. Fotelik możesz zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a umieścić w nim możesz dziecko do 25 kg, czyli mniej więcej do 6 roku życia. Zobacz inne foteliki samochodowe w naszym sklepie.

BabySafe, Beagle - fotelik samochodowy 0-25 kg

 

Skorupa fotelika wykonana w technologii plastra miodu posiada ogromną wytrzymałość, a jednocześnie jest niezwykle lekka oraz zwarta konstrukcyjnie. Stabilność zapewnia mocowanie fotela za pomocą systemu Isofix wraz z pasem Top Tether, dzięki czemu zrezygnowano z nogi stabilizującej bazę. Wszystkie te rozwiązania doskonale sprawdzają się w mniejszych autach podnosząc komfort podróżujących w nich dzieci.

Prawidłową pozycję małego podróżnika zapewnia wkładka redukcyjna wykonana z pianki o podwyższonej gęstości, która stanowi wygodne wsparcie dla kręgosłupa niemowlęcia.

Po zmianie kierunku możemy przewozić dziecko do 25 kg wagi. Komfort podróży dodatkowa poprawia możliwość regulacji kąta pochylenia oparcia.