Smoczki do butelek

Filtruj

1 element

Czym kierować się przy zakupie smoczków do butelek?

Głównym zadaniem smoczka do butelki jest regulacja tempa wypływania mleka z butelki. Przy wyborze smoczka należy kierować się kluczową sprawą, jaką jest wykonanie, a następnie kształt oraz rozmiar dziurki. Rynek oferuje ogromny wybór smoczków, co utrudnia nam wybór tego jedynego i odpowiedniego dla niemowlaka. W naszej ofercie dostępne są smoczki do butelek firmy Medela z serii Calma. Smoczek został opracowany na podstawie badań z University of Western Australia, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję iż jest to bezpieczny smoczek dla niemowlaka. Smoczek Calma pozwala dziecku połykać, ssać i oddychać, gdyż posiada system napowietrzania. Ogromną zaletą smoczka jest fakt, że jest uniwersalny i może być stosowany przez cały okres karmienia. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij dziecku właściwy smoczek!

Szybka dostawa i profesjonalna obsługa!

Sklep z artykułami i zabawkami dla dzieci Mama i Ja to świetna alternatywa dla rodziców, którzy cenią sobie jakość produktów i dbają o bezpieczeństwo dziecka. Sklep Mama i Ja działa zarówno w strefie stacjonarnej, jak i internetowej. W ofercie sklepu dostępne są nie tylko zabawki, ale również produkty do karmienia i akcesoria niezbędne do pielęgnacji dziecka. Wspieramy rozwój dzieci, dlatego poszerzamy swój sklep o nowe produkty, które dadzą radość rodzicom i maluchom. Nasi pracownicy chętnie wspierają młodych rodziców  pomagając skompletować wyprawkę i udzielając niezbędnych informacji. Zabawki dla dzieci są przeznaczone zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Ponadto wszystkie oferowane produkty są zgodne z najważniejszymi kryteriami Unii Europejskiej. Dostawa u nas odbywa się w ekspresowym tempie - ponadto otrzymujesz 30 dni na zwrot. Już dziś podaruj swojemu maluchowi radość i skompletuj z nami pełną wyprawkę!

Sterylizacja smoczka do butelki - zadbaj o zdrowie dziecka z Mama i Ja!

Kiedy w domu pojawi się pierwsze dziecko kobiecie towarzyszy stres i niepokój. Dlaczego? Głównym powodem jest brak wiedzy i lęk o zdrowie niemowlaka. Nie pozwól, aby uczucie lęku wkradło się do Twojego domu - nerwy źle oddziałują na dziecko. Dobrym przykładem jest postępowanie ze smoczkiem do butelki, gdzie większość kobiet popełnia podstawowy błąd. Sterylizację we wrzątku należy przeprowadzać w początkowym etapie życia dziecka nie tylko dla smoczków, ale również nakrętek i produktów, z którymi ma kontakt maluszek. Do procesu sterylizacji nie potrzebne są dodatkowe aparaty - wystarczy gorąca woda i systematyczność. Wszystkie niezbędne produkty takie jak butelki, czy smoczki do nich znajdziesz w naszym sklepie Mama i Ja! Oferowane smoczki posiadają atesty bezpieczeństwa i są pozbawione sztucznych składników. Ponadto w sklepie internetowym dostępni są nasi konsultanci, z którymi wszystkie problemy lub wątpliwości możesz rozwiązać w ciągu kilku chwil. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego!


Zakupy na raty
eraty