Średnia ocena: 4.95/5 (Opinie: 29)

Thule Urban Glide 2 Double Jet Black - wózek do biegania dla dwójki dzieci

SKU:
58743
Kod EAN:
0872299048830
BOSS:
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 898,00 zł
3 898,00 zł 4 299,00 zł cena regularna

Do biegania i codziennych spacerów z dwójką dzieci...

Produkt niedostępny
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Thule Urban Glide 2 Double Jet Black - wózek do biegania dla dwójki dzieci

Wózek Thule Urban Glide Double wersja 2.0 to wszechstronny wózek dziecięcy o nowoczesnej i lekkiej konstrukcji, który sprawdza się znakomicie zarówno podczas eksploracji miasta, jak i podczas przechadzek po ulubionych ścieżkach.

Thule Urban Glide 2 Double Jet Black - wózek do biegania dla dwójki dzieci w mamaija

Wózek do biegania i nie tylko

Wózek Thule Urban Glide 2 Double przeznaczony jest do uprawiania joggingu, ale również do codziennych spacerów z dziećmi w każdym terenie.
Dziękki lekkiej konstrukcji, dużym 16” (40-centymetrowym) kołom tylnym i obrotowemu kołu przedniemu, które można zablokować na czas joggingu jest łatwy w prowadzeniu zarówno po miejskich ulicach, jak i leśnych ścieżkach.
Zintegrowany ręczny hamulec typu twist zapewnia większe bezpieczeństwo i kontrolę hamowania w pagórkowatym terenie i podczas biegu.
Amortyzowane tylne zawieszenie zapewnia płynną i komfortową jazdę rodzicowi i dzieciom niezależnie od ukształtowania terenu.

Thule Urban Glide 2 Double Jet Black - wózek do biegania dla dwójki dzieci

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Wózek biegowy Thule Urban Glide 2 Double wyposażony został w komfortowe i bezpieczne siedzisko z wyściełanymi 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa i zintegrowanym systemem wentylacji. Siedzenie posiada opuszczane i podnoszone jedną ręką oparcie, a regulowany daszek ochronny z bocznymi okienkami wentylacyjnymi zapewnia dzieciom wygodę i odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz wózka.

Przezroczyste okienko z magnetycznym zamknięciem w budce wózka Thule Urban Glide 2 Double pozwala obserwować śpiące dzieci, a regulowana wysokość ergonomicznie wyprofilowanej rączki gwarantuje łatwe i wygodne prowadzenie wózka.

Hamulec postojowy, hamulec ręczny typu twist oraz odblaskowe elementy na felgach wszystkich kół i krawędzi daszka ochronnego zapewniają pełnię bezpieczeństwa zarówno podczas biegania, jak i spacerów z dziećmi.

Wygoda i łatwość użytkowania

Duży, wodoodporny kosz bagażowy wózka dziecięcego Urban Glide 2 Double z pokrywą zamykaną na zamek błyskawiczny, tylną kieszenią z siatki oraz dwiema siatkowymi przegródkami na akcesoria zapewnia mnóstwo miejsca na wszystkie potrzebne podczas spacerów rzeczy.

System składania jedną ręką do niewielkich rozmiarów ułatwia przechowywanie i transport wózka.

Thule Urban Glide 2 Double może być używany od chwili narodzin do 6 miesiąca życia wraz z gondolą Thule Bassinet lub adapterem do samochodowego fotelika dziecięcego grupy 0+ (sprzedawane osobno).

Dane techniczne Urban Glide 2 Double:

Maksymalna nośność : 45 kg
Wymiary po złożeniu (D x Sz. x W) : 87 x 76,5 x 41 cm
Waga : 15,5 kg
Szerokość siedziska na wysokości ramion dziecka: 31,5 cm
Wysokość siedziska: 53 cm
Minimalna szerokość przejścia: 80 cm
Spełnia standardy bezpieczeństwa
Przeznaczony dla 1 lub 2 dzieci
Gwarancja na ramę: 10 lat
Gwarancja na części: 2 lata