X-Lander, X-Run 2021 - wózek do biegania

SKU
619161
Już od 2 099,00 zł

X-Lander X-Run to wózek do biegania, który gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dziecka podczas aktywnego spaceru.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

X-Lander, X-Run 2021 - wózek do biegania

X-Lander X-Run jest idealnym wózkiem do biegania dzięki temu, że posiada pochylone koła gwarantujące lepszą stabilność w prowadzeniu. Zabezpieczający pasek na dłonie, dzwonek i hamulec ręczny pozwalają kontrolować jego prowadzenie niezależnie od prędkości oraz ukształtowania terenu.

Wózek biegowy idealny na trudny teren.

Wózek X-Lander X-Run jest certyfikowanym i testowanym wózkiem, zgodnym z najbardziej wymagającymi normami, jakie powinny spełniać wózki biegowe. Trzeba bowiem zaznaczyć, że nie każdy jogger może być wózkiem biegowym. X-Lander X-Run posiada specjalistyczną normę „Norma jogger EK2/AK2.3 14-02:2014” , która gwarantuje technologiczne rozwiązania umożliwiające bezpieczny trening dla dziecka i rodzica. Trening z dzieckiem w wózku X-Lander X-Run rekomendowany jest od 6 miesiąca życia maluszka.

Wózek X-Run posiada pochylone względem środkowej osi pompowane koła, które wzmacniają bardzo stabilną konstrukcję wózka, ułatwiając jego prowadzenie po nierównym i wymagającym terenie. Najechanie na nierówności przy dużej prędkości podczas biegu nie powoduje przechylenia się wózka z maluchem. Przednie koło, które jest na stałe unieruchomione, nie skręca w niekontrolowany sposób przy wjechaniu w dziurę lub w pasek oraz nie wypnie się samoistnie dzięki specjalnemu zabezpieczeniu. Można je natomiast w prosty sposób zdemontować za pomocą ergonomicznej dźwigni.

Płynną jazdę wózka zapewniają wysokiej jakości łożyska, które odpowiadają za łatwe obracanie się kół na osi.

Hamulec ręczny w wózku to konieczny wymóg dla aktywnie spędzających czas ze swoim dzieckiem rodziców. W trakcie biegu lub jazdy na rolkach hamulec pozwala na pełne kontrolowanie prędkości jazdy, nawet po pochyłym terenie,co gwarantuje również bezpieczeństwo siedzącego w wózku dziecka. Obowiązkowy hamulec na rączce reguluje specjalna homologacja dla wózków biegowych.

Wygodne i bezpieczne siedzisko.

Siedzisko wózka X-Lander X-Run zawieszone jest na linkach (siedzisko hamakowe), dzięki czemu drgania podczas biegu są minimalizowane i nie są przenoszone do środka wózka. Zapewnia to maksymalną wygodę i komfort siedzącemu w nim dziecku nawet na nierównych, szutrowych drogach. Paski amortyzują wstrząsy, uniemożliwiając przenoszenie ich na dziecko, a nawet łagodnie nim bujają. Siedzisko składa się razem z wózkiem bez potrzeby demontażu. Samo siedzisko jest niezwykle lekkie i nie wpływa na ciężar całego wózka. W zależności od pozycji dziecka, dla jego wygody, oparcie siedziska można swobodnie regulować.

Podwójnie wzmocnione szwy w siedzisku nie tylko gwarantują jego wytrzymałość, ale zapewniają mu również najwyższą jakość. Wzmocnienie siedziska wynika z faktu, że podobnie jak podnóżek wózka jest ono szczególnie narażone na eksploatację.

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa gwarantują dziecku stabilność oraz zabezpieczenie, także przy róźnej prędkości jazdy i różnym podłożu. Pasy można przekładać w siedzisku na trzech wysokościach, dostosowując je do wzrostu i rozmiarów malucha. Posiadają ono dodatkowo osłonki chroniące ciało dziecka przed uciskiem, co oprócz bezpieczeństwa zapewnia mu również ogromną wygodę.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania na co dzień. 

Dzwonek zamontowany na rączce wózka X-Run jest niezbędny dla bezpiecznego korzystania z niego podczas treningu. W trakcie jazdy na rolkach wózek może zatrzymać się w bardzo krótkim czasie i na krótkim odcinku, dzięki czemu nie dojdzie do niebezpiecznej sytuacji przy dużej prędkości lub podczas zjeżdżania z górki.

Zabezpieczający pasek na dłoń, w który został wyposażony wózek X-Lander X-Run gwarantuje, że podczas zmiany tempa w trakcie biegu lub przypadkowego wypuszczenia rączki wózka nie odjedzie on z dzieckiem sam.

System Quick Release - ergonomiczne ściąganie kół - to wyjątkowo przyjazny rodzicom patent na ściąganie kół. Wystarczy jeden ruch dloni, a dźwignia trzymająca koła zwalnia się i pozwala na ich szybki demontaż. Dzięki temu wielkość ramy również znacząco się zmniejsza, ułatwiając transport wózka. Także tylne koła odpinają się w bardzo prosty sposób.

Rozkładana budka skutecznie ochrania dziecka przed wiatrem, deszczem lub słońcem. Regulowana jest w zależności od potrzeb, można ją powiększyć przez błyskawiczne rozpięcie zamka. Po rozłożeniu budka w całości osłania ciało dziecka, dostosowując się do jego pozycji. Sprawdza się idealnie także, kiedy dziecko śpi, tworząc dla niego bezpieczne miejsce do drzemki.

Błyskawicznie odpinany za pomocą zamka panel wentylacyjny odsłania dużą, wykonaną z siatki część budki przepuszczającą do wnętrza spacerówki powietrze, co szczególnie w upalne dni gwarantuje odpowiednią temperaturę wewnątrz wózka. Panel można częściowo odsunąć za pomocą zamka. Odpięty panel może służyć również jako okienko, aby rodzic mógł obserwować siedzącego tyłem do niego malucha.

Praktyczne akcesoria w komplecie.

Dołączone do wózka X-Run moskitiera i kosz na zakupy to dwa najbardziej przydatne elementy dla aktywnych rodziców. Moskitiera zamontowana w podnóżku doskonale chroni dziecko podczas treningów czy biegów poza miastem lub na leśnej ścieżce. Kosz na zakupy jest nie tylko pojemny, ale posiada także dodatkowy zamek z przodu, który umożliwia łatwe wypakowanie zawartości z każdej jego strony. 

Do wózka X-Lander X-Run dołączony jest również pokrowiec na nóżki oraz barierka zabezpieczająca.

Wszystkie tkaniny w wózkach X-Lander posiadają najwyższy protektor przepuszczalności promieni słonecznych UV50. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, szkodliwe, silne promieniowanie nie dostaje się do wnętrza gondoli i do odsłoniętej części siedziska. Rozsuwana budka UV50 prawie w całości osłania dziecko, dbając o jego zdrowie i chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Część systemu 2w1 lub 3w1.

Wózek X-Run może być częścią zestawu głęboko-spacerowego lub zestawu 3w1 składającego się z ramy wózka, gondoli, siedziska spacerowego i fotelika samochodowego. System ten zapewnia możliwość używania wózka od chwili narodzin aż do 3 roku życia.

X-Lander X-Run w połączeniu z gondolą X-Pram może być używany od pierwszych dni życia dziecka. Wózek posiada również możliwość montażu większości dostępnych na rynku fotelików samochodowych grupy 0.

         Dane techniczne :

  • Waga: 11,6 kg
  • Wymiary wózka rozłożonego (dł. x wys. x szer.) : 111 x 93-115 x 60 cm
  • Wymiary wózka złożonego (dł. x wys. x szer.) : 104 x 39 x 60 cm
  • Wymiary wewnętrzne gondoli : długość 78 cm, wysokość 20 cm, szerokość 31 cm
  • Wymiary zewnętrzne gondoli : długość 83 cm, wysokość 61 cm
  • Waga gondoli : 4,8 kg

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
X-Lander, X-Run 2021 - wózek do biegania

Twoja ocena*