Średnia ocena: 4.9/5 (Opinie: 16)

Baby Jogger City Mini GT 2 Double - wózek spacerowy bliźniaczy -Jet

SKU:
102784
Kod EAN:
047406169696
BOSS:
3 699,00 zł

W nowej odsłonie z gumowymi, terenowymi oponami...

Dostępny
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Baby Jogger City Mini GT 2 Double - wózek spacerowy bliźniaczy -Jet

City Mini GT 2 Double z gumowymi, terenowymi oponami Forever Air to komfortowy wozek bliźniaczy z zawieszeniem na wszystkie koła, rączką z regulowaną wysokością oraz hamulcem ręcznym, gwarantujący płynną i bezproblemową jazdę po każdym terenie.

Baby Jogger City Mini GT 2 Double - wózek spacerowy bliźniaczy

Komfortowe przewożenie dzieci od narodzin aż do 4 roku życia

Nowa konstrukcja wózka oraz możliwość montażu na nim za pomocą dodatkowych adapterów dwóch gondoli lub/i fotelika samochodowego z grupy wagowej 0+ firm Baby Jogger, Cybex, Maxi Cosi, BeSafe pozwala na wygodne przewożenie dzieci od urodzenia aż do osiągnięcia przez każde z nich wagi 22 kg, a więc do około 4 roku życia (zgodnie z wymogami nowej normy PN-EN 1888-1:2019 -02 i PN-EN 1888-2:2019 -02 w zakresie dopuszczalnej wagi dziecka).

Wózek spacerowy do jazdy po każdym podłożu

Wózek dziecięcy City Mini GT 2 Double wyposażony został w gumowe, terenowe opony Forever Air oraz amortyzację na wszystkie koła, co zapewnia płynną i łatwą jazdę zarówno po miejskich ulicach, jak i leśnych ścieżkach. Każdy podjazd na krawężnik, wykonywany zakręt czy jazda po wyboistej drodze są komfortowe i nie sprawiają żadnej trudności.

Baby Jogger, City Mini GT 2 Double - wózek spacerowy bliźniaczy z komfortową amortyzacją

Funkcjonalność i wygoda w użytkowaniu

Hamulec ręczny (postojowy), w który wyposażony został wózek dziecięcy City Mini GT 2 Double, zlokalizowany przy rączce umożliwia zablokowanie kół bez konieczności schylania się i gwarantuje pełną kontrolę podczas prowadzenia oraz dodatkową pewność i komfort jazdy.

Regulacja wysokości rączki zapewnia dopasowanie jej do wzrostu osoby prowadzącej wózek. City Mini GT 2 Double posiada również unikatowy system składania Quick-Fold Technology - patent firmy Baby Jogger. System ten umożliwia złożenie wózka do niewielkich rozmiarów jednym, bardzo prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada wózka po złożeniu ułatwia jego bezpieczne i bezproblemowe przechowywanie, przenoszenie i przewożenie.

Regulowane niezależnie od siebie w wielu pozycjach podnóżki oraz wentylowane i rozkładane do pozycji leżącej oparcia zapewniają wygodną pozycję naszych pociech podczas spaceru, szczególnie podczas drzemki.

Baby Jogger, City Mini GT 2 Double - wózek spacerowy bliźniaczy z budką z okienkami

Obszerne, wielopozycyjne, regulowane budki z ochroną przeciwsłoneczną UV 50+ i dwoma okienkami "peek-a-boo" osłoniętymi klapką z magnesem pozwalają na podgląd siedzących w wózku dzieci podczas spaceru i drzemki. Otwory wentylacyjne w budkach gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wózka podczas gorących, letnich dni.

Dane techniczne City Mini GT 2 Double :

Wymiary wózka rozłożonego : 104,5 x 76,5 x 109,5 cm (wys.x szer.x dł.)
Wymiary wózka złożonego : 81,5 x 77,5 x 34 cm (wys.x szer.x dł.)
Waga wózka : 16 kg
Przeznaczenie : dla 2 dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia
Waga dziecka : do 22 kg na siedzisko x2