Shnuggle, Łóżeczko dostawne dla niemowlaka Shnuggle AIR Bedside Crib

SKU
99415
Kod EAN
5060492570288
Już od 1 139,00 zł 1 199,00 zł

Innowacyjny produkt dla dzieci.

Dostępny - Wysyłka 24H
Konfiguruj:
+ -

Zakupy na raty

Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Shnuggle, Łóżeczko dostawne dla niemowlaka Shnuggle AIR Bedside Crib

Posiada możliwość odpięcia jednego boku i dostosowania poziomu materaca do wysokości łóżka rodziców.

Dzięki temu staje się ono „przedłużeniem”/ „dostawką” do dużego łóżka i zapewnia bezpieczny i spokojny wypoczynek zarówno dziecku jak i rodzicom.

Jest to szansa na bliskość i budowanie niezwykłej więzi, przy zapewnieniu maksymalnego komfortu, tak bardzo potrzebnego w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia, kiedy często wymaga karmienia i przewijania również w nocy.


To starannie przemyślane łóżeczko znanej i cenionej brytyjskiej marki Shnnuggle daje możliwość wspólnego spania z niemowlęciem, bez konieczności dzielenia jednego łóżka. Dzięki niemu możecie ofiarować maleństwu bliskość i poczucie bezpieczeństwa, zapewniając mu jednocześnie optymalne warunki do spania.

Jednak największą zaleta tego konkretnego modelu jest fakt, iż Shnuggle AIR Bedside Crib to także pierwsze łóżeczko dostawne, które rośnie razem z dzieckiem. Możliwość łatwego przekształcenia go w wersję junior sprawia, że łóżeczko może służyć maluszkowi aż do drugich, a nawet trzecich urodzin (lub do momentu, gdy osiągnie 89 cm lub będzie podejmował próby wydostania się z łóżeczka).

Dzięki zestawowi do powiększania łóżeczka Shnuggle AIR COT Conversion Kit (zestaw sprzedawany osobno) łóżeczko dostawne dla niemowlaka AIR Bedside Crib można łatwo przekształcić w komfortowe i stylowe, samodzielne łóżeczko dziecięce. To ogromne wsparcie dla maluchów, które zaczynają nowy rozdział spania we własnym pokoju – znajome, przytulne otoczenie zapewnia im spokój i ułatwia zasypianie.


Łóżeczko dostawne dla niemowlaka Shnuggle AIR Bedside Crib zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie dziecka i rodziców, od pierwszych dni życia, aż do drugich urodzin. Oddychający materac zapewnia o 50% większą cyrkulację powietrza niż standardowe materace piankowe. Swobodny przepływ powietrza ułatwiają także boki siatkowe, umożliwiające stały kontakt wzrokowy dziecka i opiekuna.

Możliwość delikatnego uniesienia jednej strony łóżeczka to nieoceniona pomoc w łagodzeniu objawów kolki i refluksu.

Wygodny zamek błyskawiczny, otwierający jeden z boków łóżeczka, zapewnia łatwy i szybki dostęp do dziecka w nocy. Nawet świeżo upieczona mama wie, że gdy malucha trzeba nakarmić lub utulić, każda chwila jest na wagę złota.

Najważniejsze cechy produktu:
• oddychające boki z siatki – zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i stały kontakt wzrokowy z dzieckiem,
• oddychający, hipoalergiczny materac – zwiększa cyrkulację powietrza o 50% w stosunku do materaców z pianki poliuretanowej,
• pokrowce na łóżeczko wykonane z bezpiecznych, hipoalergicznych tkanin – oferują bezpieczne, przytulne i higieniczne miejsce do spania dla Twojego dziecka (od narodzin przez ok. 2 lata w wersji rozszerzonej)
• łatwość pielęgnacji – wszystkie tkaniny można zdjąć i wyprać ręcznie,
• opcja łagodnego uniesienia jednej strony łóżeczka – pomaga łagodzić objawy kolki i refluksu,
• wygodny zamek błyskawiczny – zapewnia łatwy dostęp do dziecka w nocy,
• 7 punktów regulacji wysokości (w zakresie 43 - 62 cm) – łatwe dopasowanie do wysokości łóżka rodziców,
• łatwe i bezpieczne mocowanie do większości ram łóżek – dzięki specjalnym pasom w zestawie z łóżeczkiem (łóżeczko nie powinno być używane z ramami łóżka, które wystają poza szerokość materaca),
• miejsce do przechowywania pod łóżeczkiem – wygodna i łatwo dostępna przestrzeń do odłożenia niezbędnych produktów pielęgnacyjnych,
• dla dzieci od urodzenia do 6 miesięcy (lub do momentu gdy dziecko zaczyna się podciągać lub osiąga wagę 9 kg), z możliwością rozbudowania łóżeczka do rozmiaru 60x120 cm – wtedy służy aż do drugich urodzin malucha (dzięki zestawowi do powiększania łóżeczka Shnuggle AIR COT Conversion Kit; zestaw sprzedawany osobno)
Bezpieczeństwo
• Łóżeczko testowane zgodnie z brytyjskim standardem bezpieczeństwa BS EN 1130.
• Materac testowany zgodnie z najnowszym brytyjskim standardem bezpieczeństwa BS EN 16890 (wyższy standard niż BS 1877) i BS 7177.
• Oddychalność materaca testowana zgodnie z brytyjską normą BS EN ISO 9237 – 1995.
• Materac jest wodoodporny, ale nie wodoszczelny (parametry dobrane w celu najlepszej cyrkulacji powietrza).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Shnuggle, Łóżeczko dostawne dla niemowlaka Shnuggle AIR Bedside Crib

Twoja ocena*