Dostępny
SKU
541039

Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne

Już od 1 049,00 zł

Najbardziej mobilne łóżeczko turystyczne na świecie.

Ostatnie sztuki - sprawdź dostępność
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne.

Łóżeczko Bugaboo Stardust to idealne miejsce do odpoczynku, snu i zabawy dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia przez nie 15 kg wagi.

Niezwykły komfort użytkowania.

Łóżeczko Bugaboo Stardust możemy rozłożyć w zaledwie 1 sekundę, a złożyć w 3 sekundy w 3 prostych krokach. Umożliwia to szybki i bardzo prosty system składania oraz wyjątkowa, nowatorska konstrukcja stworzona w opatentowanej technologii lotniczej. Dzięki temu przygotowanie miejsca do snu, wypoczynku lub zabawy dla dziecka nigdy nie było szybsze, prostsze i łatwiejsze, szczególnie kiedy nasza pociecha jest zmęczone całodzienną aktywnością i potrzebuje szybkiego ułożenia do snu.

Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne system składania

Po rozłożeniu łóżeczko jest od razu gotowe do użycia. Posiada w komplecie wbudowany w konstrukcję wygodny materac, co pozwala na jednoczęściowe rozłożenie łóżeczka wraz z umieszczonym w jego wnętrzu materacem. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że nie musimy marnować czasu na wyjmowanie materacyka z łóżeczka przed jego złożeniem, a po rozłożeniu umieszczać go z powrotem. Skraca to cały proces składania do 1 sekundy, a rozkładania do 3 sekund.

Materiał, z którego wykonane zostało łóżeczko podróżne, można bardzo łatwo wyczyścić wilgotną szmatką lub wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Tak szybka i prosta obsługa będzie szczególnie doceniona przez aktywnych rodziców, lubiących podróże i częste spotkania z rodziną i znajomymi.

Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne dla aktywnych rodziców

Najwyższy komfort i wygoda dla dziecka.

Szybki system składania i wyjatkowa mobilność łóżeczka Bugaboo Stardust w żaden sposób nie wpływa na zmniejszenie komfortu korzystającego z niego malucha. Wręcz przeciwnie, wielowarstwowy, funkcjonalny materacyk połączony na stałe ze stelażem łóżeczka, gwarantuje dziecku najwyższy poziom wygody i optymalne wsparcie dla kręgosłupa. Zgodny z najnowszymi normami bezpieczeństwa materac zapewnia maluszkowi długi, spokojny sen i komfortowe warunki do zabawy.

Z łóżeczka Stardust możemy korzystać od chwili narodzin dziecka dzięki podwieszanemu materacykowi dla niemowlęcia, montowanemu za pomocą zamka błyskawicznego. Podwieszenie zostało umieszczone na wysokości umożliwiającej bezproblemowe wkladanie i wyjmowanie maluszka z łóżeczka bez konieczności nadmiernego schylania się i obciążania w ten sposób kręgosłupa. Podwyższona pozycja przeznaczona jest dla dzieci do osiągnięcia przez nie wagi 9 kg lub kiedy zaczynają podnosić ręce lub kolana.

Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne z podwieszeniem dla noworodka

Materacyk posiada rozmiar pasujący do obu poziomów łóżeczka.

Łóżeczko dziecięce Bugaboo wykonane zostało z lekkiej siateczki pozwalającej na ciągły, swobodny przepływ powietrza w jego wnętrzu, stwarzając w ten sposób dziecku idealne warunki do odpoczynku i zabawy dzięki odpowiedniej wentylacji. Siateczka pozwala również na nieprzerwaną obserwację korzystającego z łóżeczka malucha.

Lekka i kompaktowa konstrukcja.

Z łóżeczkiem turystycznym Bugaboo Stardust przemieszczanie się z pokoju do pokoju, wizyty u rodziny, przyjaciół czy znajowych oraz rodzinne wyjazdy na weekend czy urlop nie stanowią żadnego problemu.

Dzięki niewielkiej wadze (6,7 kg) i kompaktowemu składaniu (14 cm szerokości) łóżeczko jest łatwe w przechowywaniu w domu i transporcie w bagażniku samochodowym. Dodatkowo poręczna, zamykana na rzep torba transportowa z rączką, w którą wyposażone zostało łóżeczko, ułatwia jego zapakowanie i przenoszenie. Łóżeczko składa się razem z załączonym zintegrowanym z ramą materacykiem, co pozwala na jednocześciowe spakowanie całej konstrukcji.

Paskowe zapięcia z każdej strony stelaża przytrzymują złożone łóżeczko w płaskiej pozycji, uniemożliwiajac jego samoistne rozłożenie się podczas pakowania lub przenoszenia. Stardust zachowuje więc swoje niewielkie rozmiary nawet bez konieczności spakowania do załączonej torby.

Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne kompaktowe składanie

Dane techniczne Bugaboo Stardust :

  • Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) : 65 x 14 x 85 cm
  • Wymiary po rozłożeniu (dł. x szer. x wys.) : 65 x 98 x 85 cm
  • Wymiary materaca (dł. x szer. x wys.) : 91 x 51 x 3,5 cm
  • Waga : 6,7 kg
Więcej informacji
ProducentBugaboo
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Bugaboo, Stardust - dwupoziomowe łóżeczko turystyczne
Twoja ocena

Brak danych

To Top