Dostępny
SKU
23859
Kod EAN
8005475382721

Peg Perego, Viaggio 1-2-3 Via isofix - fotelik samochodowy 9-36

Już od 1 215,00 zł Cena 1 249,00 zł

Fotelik Viaggio 1-2-3 Via został zaprojektowany dla samochodów wyposażonych w system mocowania Isofix oraz pasa mocującego Top Tether

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Peg Perego, Viaggio 1-2-3 Via isofix - fotelik samochodowy 9-36

Fotelik Viaggio 1-2-3 Via został zaprojektowany dla samochodów wyposażonych w system mocowania Isofix oraz pasa mocującego Top Tether, gwarantując najwyższe bezpieczeństwo dla najbardziej wrażliwych i narażonych na urazy części ciała dziecka.
Dzięki podwójnej homologacji fotelik może być użytkowany przez dłuższy okres czasu – od ok. 1 do 12 roku życia (9-36 kg).

Wielostopniowa regulacja fotelika pozwala na adaptację do każdego etapu wzrostu dziecka. Zintegrowane pasy bezpieczeństwa pozwalają na zabezpieczenie młodszego dziecka (9-18 kg) w foteliku oraz późniejsze zabezpieczenie starszego dziecka (15-36 kg) za pomocą trzypunktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Fotelik posiada wygodny schowek na pasy.

Dzięki zintegrowanej bazie Surefix montaż fotelika Viaggio 1-2-3 Via jest bardzo prosty, a zaczepy Isofix w połączeniu z pasem mocującym Top-Tether zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz stabilność nawet podczas zakrętów.
Fotelik jest wyposażony w zaawansowaną technologię 4D Total Adjust pozwalającą na wielostopniową regulację fotelika, w której każda pozycja jest niezależna od siebie. Siedzisko fotelika można rozłożyć do kilku pozycji, co zapewni dziecku maksymalny komfort podczas drzemek w podróży. Siedzisko w foteliku Viaggio 1-2-3 Via może być maksymalnie rozłożone aż do 36 kg wagi dziecka. Anatomiczna poduszka zapewnia dodatkowy komfort dla młodszych dzieci.

Zagłówek i boczne skrzydełka fotelika zostały wyposażone w system EPS, który zapewnia dodatkową ochronę głowy i ramion dziecka w przypadku bocznej kolizji nawet dla wyższych dzieci. Siedzisko, wzmocnione stalowymi rurkami, stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla dziecka w przypadku zderzenia tylnego.

Innowacyjny system mocowania Blind Lock zapobiega przypadkowemu odpięciu fotelika przez innego pasażera (np. starsze rodzeństwo).


Więcej informacji
ProducentPeg Perego
Kod EAN8005475382721
Nazwa koloruUrban Denim
Opinie kupujących
 1. jesteśmy zadowoleni z zakupu
  Super fotelik z isofixem, to jedna z propozycji, jaka wyświetliła się nam stronie tego sklepu online. Wybraliśmy właśnie ten model i powiem szczerze, że to najlepsza z opcji, jakiej mogliśmy dokonać.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. mam, polecam
  mam, polecam, jestem zadowolona

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Peg Perego, Viaggio 1-2-3 Via isofix - fotelik samochodowy 9-36
Twoja ocena

To Top