Dostępny
SKU
25018
Kod EAN
7317680980045
BOS
BBJNS

BabyBjorn, One Air - nosidełko ergonomiczne

Cena specjalna 629,00 zł Cena 699,00 zł

Nosidełko BabyBjorn ONE jest miękkie, ergonomiczne i bardzo komfortowe.

Babybjorn, One Air - nosidełko ergonomiczne

Wygodne nosidełko, które oddycha.

Idealne dla tych, którzy poszukują ergonomicznego nosidła o nieporównywalnym komforcie użytkowania. Umożliwia noszenie dziecka zarówno przodem jak i tyłem do świata, z przodu oraz na plecach rodzica – jest proste w użytkowaniu i wyjątkowo wygodne we wszystkich pozycjach.

Charakterystyka nosidełka :

 • Ergonomiczna pozycja żabki z szerokim siedziskiem - wyjątkowo szerokie (32 cm) siedzisko zaprojektowane z myślą właściwym ułożeniu nóżek podczas noszenia dziecka przodem do opiekuna.
 • Wyściełane, grubsze pasy naramienna - pasy naramienne teraz z jeszcze grubszym wypełnieniem dla większego komfortu podczas noszenia dziecka.
 • Wzmocniony pas biodrowy - większa stabilność pasa biodrowego lepiej rozkłada ciężar dziecka oraz poprawia ergonomię podczas noszenia.
 • Dla dzieci w wieku 0 - 36 m-cy ( Min. 3.5 kg/53 cm
  Max. 15 kg/100 cm )
 • Zdrowa pozycja dla bioderek potwierdzona przez Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder
 • Oddychająca siateczka Air

Ergonomiczna pozycja z szeroko ustawionymi nóżkami
Dobrze przemyślany ergonomiczny kształt, wygodny pas biodrowy, wypełnienie na ramionach skutecznie rozkładają ciężar dziecka od pierwszych dni do 3 roku życia. Pas biodrowy rozkłada ciężar dziecka na biodrach opiekuna, aby odciążyć barki i plecy podczas noszenia. Nosidełko BABYBJÖRN One jest komfortowe w samodzielnym użytkowaniu we wszystkich 4 ergonomicznych opcjach noszenia.

Zdrowe bioderka w nosidełku ergonomicznym BABYBJÖRN One
Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder potwierdza, że nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN One zapewnia zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nóżkami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Cztery ergonomiczne pozycje noszenia

Optymalna pozycja dla noworodka.
Wbudowana wkładka pozwala nosić noworodka wysoko, przy klatce piersiowej, blisko serca, pomagając budować więź pomiędzy dzieckiem a Rodzicem.

Starsze dziecko.
Niższa pozycja przeznaczona dla starszych dzieci. Dla poprawy komfortu osoby noszącej jak i dziecka można dostosować szerokość rozchylenia nóżek (stosownie do wzrostu oraz długości nóżek).
Minimalny wiek: 4m-ce.

Opcja noszenia dziecka przodem.
Od 5 m-ca życia, kiedy szyja, kręgosłup i bioderka są dostatecznie rozwinięte, można złożyć górną część nosidełka i nosić dziecko przodem do świata. Większość dzieci jest zachwycona odkrywaniem świata w tej właśnie pozycji. Minimalny wiek: 5m-cy.

Noszenie dziecka na plecach.
Wyjątkowo wygodna pozycja. Budowa nosidełka pozwala jednym ruchem, samodzielnie przesunąć dziecko w nosidełku na plecy rodzica i na odwrót. Dziecko cały czas siedzi bezpiecznie w nosidełku! Minimalny wiek:12 m-cy.

Nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN ONE posiada unikalną funkcję noszenia dziecka bezpiecznie na plecach. Zmiana pozycji odbywa się z dzieckiem w nosidle, odpowiednio zaprojektowane szelki cały czas zabezpieczają dziecko przed zsunięciem się. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zmianę pozycji noszenia bez pomocy drugiej osoby.

Nosidło ergonomiczne BABYBJÖRN ONE złożone i zrolowane zajmuje mało miejsca i swobodnie nadaje się, aby zabrać je gdziekolwiek np. w torbie na pieluchy lub w koszu pod wózkiem.

Bezpieczne i atestowane materiały
Wszystkie materiały użyte w nosidełku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Zaprojektowane z pediatrami
Nosidełko zostało zaprojektowane w bliskiej współpracy z pediatrami. Firma BABYBJÖRN współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest bardzo ważna przy tworzeniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu nowych produktów.

Uwaga!
Noszenie dziecka w pozycji przodem jest dopuszczalne od 5 miesiąca życia.
Maksymalna dopuszczalna waga dziecka noszonego przodem: 12 kg
Dla dzieci o wadze 3,5-4,5 kg należy zastosować zapięcie zmniejszające otwór na nóżki (w zestawie z nosidełkiem).

Nosidło spełnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa I dla produktów dziecięcych.
Certyfikat gwarantuje, że materiał jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywoła podrażnień oraz alergii.

Nosidełko BABYBJÖRN ONE spełnia standard normy europejskiej EN13209-2:2005.

Materiał główny: 100% poliester
Podszycie: 100% poliester
Podszycie pasa biodrowego: 100% bawełna

Nie ma nic lepszego dla małego dziecka od bycia blisko Twojego ciała. Jednak dzieci są wrażliwe na przegrzanie, o co niezwykle łatwo zwłaszcza latem.
Ważnym etapem w życiu dziecka jest ząbkowanie, a oznacza to gryzienie, ssanie i wzmożone ślinienie.
Wszystko to zaważyło na wprowadzeniu do naszej oferty nosidełek z siateczki.
Są one przewiewne, miękkie i delikatne dla skóry dziecka a jednocześnie solidne i odporne na gryzienie, ssanie, niezliczone ilości prania.
Pozostają jak nowe mimo codziennego i częstego użytkowania.

Przewiewna
Kiedy zaczęliśmy interesować się przewiewnymi materiałami, nie mogliśmy znaleźć odpowiednio miękkiego dla skóry dziecka.
Obecne na rynku tkaniny z siateczki mają zastosowanie głównie w odzieży sportowej. Stąd też pomysł na stworzenie własnej tkaniny mesh, która będzie idealna dla dzieci.
Wybór padł na jeden z czterech pasujących nam materiałów - miękką, oddychającą tkaninę mesh 3D.
Składa się ona z 3 warstw wykonanych podczas jednego procesu: zewnętrzna i wewnętrzna warstwa, to cienka siateczka, a pomiędzy nimi tkanina z pojedynczych włókien, która nadaje trwałość i stabilność nosidełkom.

Miękka
Nasza tkanina mesh nadaje nosidełku wyjątkową miękkość, której potrzebuje delikatna skóra dziecka, zwłaszcza w okresie ząbkowania, kiedy dziecko dużo ssie, gryzie i więcej się ślini.
Biorąc to pod uwagę zastosowaliśmy super miękką warstwę siateczki w miejscach, gdzie buzia dziecka ma z nią bezpośredni kontakt.

Trwała
Trzecia warstwa jest najmniej elastyczna i zapewnia nosidełkom AIR właściwą stabilność. Jest ona miękka i delikatna, ale jednocześnie wytrzymała na codzienne i częste noszenie.

Więcej informacji
ProducentBabybjorn
Kod EAN7317680980045
Nazwa koloruSrebrny
Opinie kupujących
 1. Polecam
  Bardzo fajne nosidełko! Dodatkowym atutem jest możliwość noszenia dziecka przodem do świata!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość