Dostępny
SKU
21691
Kod EAN
2010000057926
BOSS
NUKMED127

Medela, Calma - Zestaw smoczka z butelką 150 ml

61,99 zł

Karmienie naturalne to najbardziej optymalny dla matki i dziecka sposób podawania pokarmu.

Dostępny - Wysyłka 24H

Medela, Calma - Zestaw smoczka z butelką 150 ml


Smoczek Calma to idealne rozwiązanie w takich sytuacjach - jest to bezpieczny dla karmienia piersią sposób podania pokarmu. Produkt został opracowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA). Przepływ, kształt i długość smoczka Calma spełnia potrzeby dziecka w miarę jego rozwoju. Smoczek pozwala dziecku zachować nawyki nabyte podczas karmienia piersią. Może ono pobierać pokarm, oddychać i robić przerwy w swoim naturalnym rytmie, dzięki czemu jest spokojne tak jak przy karmieniu piersią. By zainicjować wypływ mleka, podobnie jak przy karmieniu piersią, dziecko musi wytworzyć podciśnienie. W ten sposób może ono utrzymać naturalne odruchy ssania, co ułatwia przechodzenie z karmienia piersią na karmienie za pomocą systemu Calma i odwrotnie. Dodatkowo smoczek Calma wyposażony jest w unikalny system odpowietrzania, który zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia. Smoczek produkowany jest z materiałów niezawierających bisfenolu A (BPA) - jest bezpieczny dla mam i ich dzieci, a jego kolejną zaletą jest fakt, że jego jeden rozmiar oraz kształt wystarcza na cały okres karmienia.

Dodatkowe informacje:

 • Naturalne przejście z karmienia piersią na karmienie butelką i odwrotnie
 • Jeden rozmiar oraz kształt wystarcza na cały okres karmienia
 • Bezpieczne połykanie pokarmu – dziecko nie połyka powietrza podczas karmienia
 • Produkowane w Szwajcarii bez BPA – bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka.
Więcej informacji
ProducentMedela
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourceboss
Kod EAN2010000057926
BOSSNUKMED127
Nazwa koloru640
Opinie kupujących
 1. .
  W końcu znaleźliśmy butelkę, która nie zaburza nam karmienia piersią. Miałam wątpliwości przed zakupem i jedynie czego teraz żałuję to tego,ze nie kupiłam jej od razu tylko wyrzuciłam pieniądze na inne butelki, które i tak wylądowały w koszu.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. Polecam
  Bardzo fajna butelka. Bardzo się sprawdza. Dzięki tej butelce nie miałam żadnego problemu z karmieniem piersią. Firma medela dla mnie jest genialną! Polecam wszystkim kobietą!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. świetny produkt
  Idealnie sprawdziła się w momencie, gdy musiałam wrócić do pracy. Naprzemiennie karmiłam piersią i tą butelką- rewelacja!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Medela, Calma - Zestaw smoczka z butelką 150 ml
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top