Maxi-Cosi, Pearl Pro2 i-Size - fotelik samochodowy bez bazy od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia, od 67 cm do 105 cm, do 18 kg

SKU
95135
Już od 1 299,00 zł

Bezpieczeństwo i-Size tyłem i przodem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia. 

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Maxi-Cosi, Pearl Pro2 i-Size - fotelik samochodowy bez bazy od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia, od 67 cm do 105 cm, do 18 kg

Maxi-Cosi Pearl Pro2 i-Size to fotelik przeznaczony do użytku z bazą FamilyFix 3 (opcja dodatkowa) dla dzieci od 6 miesiąca do około 4 roku życia. Posiada zintegrowaną poduszkę dla mniejszych dzieci oraz siedzisko wykonane z wyjątkowego połączenia gęstej pianki i miękkiego wypełnienia, które zapewnia wyjątkową wygodę podczas podróży.

Montaż w aucie. 

Dziecięcy fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size montowany jest na bazie FamilyFix3, którą instalujemy w samochodzie za pomocą złączy isofix. Na bazę wpinamy siedzisko Pearl Pro2, do czego wystarczy jedno kliknięcie (system wpinania click-and-go). Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa, w jaką została wyposażona baza poinformuje za każdym razem czy baza i fotelik są poprawnie zamontowane. Zaczepy isofix zapewniają najbezpieczniejszy,najszybszy i najłatwiejszy montaż fotelika w aucie. 

W momencie osiągniecia przez dziecko wzrostu 84 cm możliwy jest montaż fotelika przodem do kierunku jazdy, choć producent rekomenduje przewożenie tyłem do kierunku jazdy aż do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu.

Maxi-Cosi, Pearl Pro2 i-Size - fotelik samochodowy od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia, od 67 cm do 105 cm, do 18 kg montaż na bazie

Część systemu podróżnego.

Fotelik Pearl Pro2 i-Size jest kompatybilny z bazą FamilyFix3, na którą można wpiąć również gondolę Maxi Cosi Jade oraz foteliki 0-13 kg Pebble Pro i-Size i Coral. To rozwiązanie zapewnia wygodne i bezpieczne przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy od chwili narodzin aż do około 4 roku życia.

Maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Fotelik dziecięcy Maxi Cosi Pearl Pro2 i-Size stworzony został zgodnie z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size, który gwarantuje wzmocnioną ochronę głowy, szyi i korpusu dziecka poprzez umożliwienie podróżowania w najbezpieczniejszej pozycji tyłem do kierunku jazdy do około 105 cm wzrostu, a więc do około 4 roku życia.

Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na wyświetlaczu bazy potwierdza poprawność montażu i gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. System ten skraca czas instalacji fotelika w aucie oraz zapobiega popełnieniu błędów podczas tego procesu.

Wygodne podróżowanie do 4 roku życia.

Zintegrowana z fotelikiem Pearl Pro2 i-Size wkładka może być używana do około 2 roku życia (do 84 cm wzrostu) zapewniając odpowiednią, komfortową pozycję przewożonemu maluchowi. Poduszka posiada dwie strony przystosowane do pór roku. Latem zalecane jest stosowanie strony z siateczki 3D, która bardziej przepuszcza powietrze, natomiast zimą cieplejsza strona zapewni doskonałą ochronę przed chłodem.

Po wyjęciu wkładki dla niemowlęcia dziecko nadal podróżuje wygodnie dzięki siedzisku posiadającemu wypełnienie z gęstej pianki.

Maxi-Cosi, Pearl Pro2 i-Size - fotelik samochodowy od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia, od 67 cm do 105 cm, do 18 kg dwustronna wkładka

Innowacyjny system uprzęży Easy-In utrzymuje pasy w pozycji otwartej i pozwala na łatwe i szybkie posadzenie dziecka w foteliku i wyjęcie go z niego.

Fotelik wyposażony został w 4 pozycje regulacji pochylenia siedziska zamontowanego zarówno tylem, jak i przodem do kierunku jazdy (od pozycji siedzącej do leżącej). Dzięki temu podczas drzemki maluszek ma zapewnioną bezpieczną i wygodną pozycję leżącą.

Prosta regulacja wysokości pasów bezpieczeństwa fotelika oraz zagłówka zapewnia odpowiednie dopasowanie wielkości fotelika do rosnącego dziecka przez cały okres użytkowania.

Maxi-Cosi, Pearl Pro2 i-Size - fotelik samochodowy od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia, od 67 cm do 105 cm, do 18 kg regulacja zagłówka

5-punktowe pasy bezpieczeństwa przytrzymują dziecko w stabilnej pozycji podczas kolizji czołowych zapobiegając urazom. 

W wypadku zabrudzenia tapicerkę fotelika można szybko i bezproblemowo ściągnąć i uprać w pralce.


Dane techniczne Maxi-Cosi Pearl Pro2 i-Size : 

  • Przeznaczony dla dzieci o wzroście od 67 do 150 cm
  • Kierunek montażu : przodem lub tyłem do kierunku jazdy
  • Sposób montażu : na bazie FamilyFix3
  • Tyłem do kierunku jazdy od 67 do 105 cm
  • Przodem do kierunku jazdy od 84 do 105 cm
  • Waga: 7,55 kg
  • Wymiary (wys. x gł. x szer.): 50 do 59,5 cm x 61 cm x 47,5 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Maxi-Cosi, Pearl Pro2 i-Size - fotelik samochodowy bez bazy od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia, od 67 cm do 105 cm, do 18 kg

Twoja ocena*