Maxi-Cosi, Minla - krzesełko do karmienia

SKU
49173
Kod EAN
3220660317585
Już od 959,00 zł

Krzesełko, które można używać już od narodzin dziecka.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Maxi-Cosi, Minla - krzesełko do karmienia

Bardzo wygodne, a jednocześnie kompaktowe krzesełko zapewni dziecku udział w rodzinnych posiłkach od chwili narodzin aż do 6 roku życia (do 30 kg).

Wszechstronne i wygodne.

Krzesełko Maxi Cosi Minla może być używane jako leżaczek dla noworodka dzięki specjalnej wkładce i siedzisku ustawianemu do pozycji leżącej oraz jako krzesełko do karmienia lub krzesełko dostawne do stołu.

Krzesełko Maxi Cosi Minla posiada 6-stopniowę regulację siedziska, aby pozycja dziecka była jak najbardziej komfortowa oraz 9-stopniową regulację wysokości krzesełka w celu dopasowania do wysokości stołu. Krzesełko zostało również wyposażone w dwie pozycje ustawienia podnożka oraz 4-stopniową regulacja tacki za pomocą jednej ręki. Tackę można łatwo bardzo łatwo wpiąć i wypiąć z krzesełka, a nieużywaną zaczepić na tylną cześć ramy krzesełka.

Praktyczne i łatwe w użytkowaniu.

Istnieje możliwość przekształcenia 5-punktowej uprzęży przytrzymującej maluszka na 3-punktową dla starszego dziecka. Dodatkowo koła zamontowane z przodu krzesełka umożliwiają jego bezproblemowe przesuniecie do stołu lub innego pomieszczenia. Kompaktowe rozmiary po złożeniu krzesełka Minla pozwalają na jego łatwe przechowywanie.

Krzesełko zostało wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, a wodoodporną tapicerkę można w prosty sposób zdjąć, wytrzeć lub uprać w pralce.

        Dane techniczne :

  • Wymiary krzesełka rozłożonego (wys. x dł. x szer) : 106 x 87 x 55,5 cm
  • Wymiary krzesełka złożonego (wys. x szer) : 101 x 47 cm
  • Waga krzesełka : 10,1 kg

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Maxi-Cosi, Minla - krzesełko do karmienia

Twoja ocena*