Średnia ocena: 5/5 (Opinie: 9)

Maxi Cosi FamilyFix 360 - obrotowa baza isofix do fotelików

SKU:
415784
Kod EAN:
8712930170495
BOSS:
979,99 zł

Z wbudowanym inteligentnym systemem obrotowym umożliwiająca szybki i prosty montaż fotelików z aucie oraz ich obrót za pomocą jednej ręki...

Dostępny
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Maxi Cosi FamilyFix 360 - obrotowa baza isofix do fotelików

Baza FamilyFix 360 umożliwia szybki, łatwy i bezpieczny montaż fotelików samochodowych Maxi Cosi Pebble 360, Pearl 360 bez wkładki, Pearl 360 i Coral 360 w aucie bez konieczności pochylania się i obciążania kręgosłupa za pomocą jednego kliknięcia.

Maxi Cosi, FamilyFix 360

Bezproblemowy montaż w aucie

Baza FamilyFix 360 wyposażona została w uchwyty isofix i nogę wspierającą, dzięki czemu zapewnia najbezpieczniejszy, najszybszy i najprostrzy sposób instalacji fotelika w aucie. Wystarczy zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi, aby poprawnie zamontować fotelik.

System wpinania fotelika w bazę Click & Go pozwala na pozostawienie bazy na stałe w aucie i wpinanie fotelika jednym kliknięciem w momencie wyjazdu. Dzieki specjalnemu obrotowemu o 360 stopni uchwytowi umiejscowionemu w bazie (technologia FlexiSpin) rodzic może w bardzo łatwy sposób za pomocą jednej ręki obracać zamontowanym fotelikiem w dowolnej pozycji odchylenia. W ten sposób istnieje możliwość obrócenia fotelika przodem do drzwi auta i swobodnego włożenia malucha oraz przypięcia go pasami.

Maxi Cosi, FamilyFix 360 - obrotowa baza isofix do fotelików

Bezpieczne przewożenie dziecka w aucie

Baza FamilyFix 360 zgodna z normą i-Size gwarantuje bezpieczne podróże z dzieckiem tyłem lub przodem do kierunku jazdy od urodzenia aż do 4 roku życia. Wskaźniki wizualne i dzwiękowe umieszczone na bazie informują o prawidłowym montażu fotelika w aucie, a system kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control (blokada obrotu) zapewnia najbezpieczniejsze przewożenie malucha tyłem do kierunku jazdy, chroniąc dodatkowo jego delikatną głowę i szyję.

Maxi Cosi FamilyFix 360 z audiowizualną sygnalizacją prawidłowej instalacji

Dane techniczne Maxi Cosi FamilyFix 360:

Przeznaczona do montażu fotelików Maxi Cosi Pebble 360 z wkładką i bez, Pearl 360 i Coral 360

Waga : 7,9 kg