Maxi Cosi Pebble 360 - obrotowy fotelik samochodowy od urodzenia do około 15 miesiąca życia, od 40 do 83 cm wzrostu

SKU:
551122
Kod EAN:
BOSS:
Już od 799,00 zł

Obrotowy fotelik zapewniający najwyższy poziom wygody, komfortu i bezpieczeństwa podczas podróży autem...

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Maxi Cosi Pebble 360 - obrotowy fotelik samochodowy od urodzenia do około 15 miesiąca życia, od 40 do 83 cm wzrostu

Fotelik Pebble 360 to kolejna super nowoczesna wersja fotelika Pebble Pro I Size . Fotelik ten jest dedykowany dla najmłodszych dzieci od urodzenia do około 15 miesiąca życia. Bardzo wygodna regulacja wysokości uprzęży sprawia, że Pebble 360 można łatwo dopasować do rozmiarów dziecka. Obrotowa baza FamilyFix 360 pozwala zmieniać położenie dziecka względem kanapy samochodowej. To rozwiązanie praktycznie przy użyciu jednego przycisku i jednej ręki pozwala obrócić dziecko przodem do drzwi, co znacznie ułatwia wyjęcie lub włożenie malca do samochodu.
W połączeniu z bazą 360 i następnym fotelem umożliwia korzystanie z produktów Maxi Cosi aż do 4 roku życia. Fotel Pebble 360 spełnia wszystkie wymogi najnowszej dyrektywy unijnej R-129 I-Size w przedziale dla noworodków oraz niemowląt w grupie (od 45 do 75 cm) 0-13 kg.
Fotelik jest montowany tyłem do kierunku jazdy dla optymalnego bezpieczeństwa.

Maxi Cosi Pebble 360 - obrotowy fotelik samochodowy

Przeznaczenie

W najnowszym Pebble 360 położenie maleństwa w foteliku samochodowym jest niezwykle proste i komfortowe. Przyjęte rozwiązania oraz kształt wkładek sprawia, że dziecku jest bardzo wygodnie. Wkładka Baby-hugg zapewnia maleństwu komfort przez cały czas podróżowania. Uprząż fotelika wyposażona w specjalny system Easy-in pozwala na niezwykle szybkie i łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka. Operacja ta jest intuicyjna i nie wymaga specjalnego wysiłku.

Bezpieczeństwo

Fotelik niezwykle prosto montuje się na bazie FamilyFix 360. Prawidłowość montażu potwierdzona jest graficznymi znakami w kolorze zielonym. Dla bezpieczeństwa producenci wyposażyli fotelik w specjalny system ochrony bocznej G-CELL, który jest dodatkowym zabezpieczeniem w razie zderzenia bocznego. Zwiększone standardy bezpieczeństwa zapewniają dodatkową ochronę głowy i szyi. Materiał absorbujący siły zderzeniowe umieszczony po bokach fotelika zapewnia więc lepszą ochronę dziecku.

Natomiast dla zwiększonego komfortu dziecka, inżynierowie zaprojektowali w foteliku samochodowym Maxi-Cosi Pebble 360 system ClimaFlow. Umożliwia on odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz fotelika i zapewnia dziecku podwyższony względem innych foteli komfort termiczny.

Maxi Cosi, Pebble 360 z systemem ClimaFlow
Duże praktyczne znacznie ma także ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Ułatwia on zabranie ze sobą dziecka wszędzie, gdziekolwiek jest to możliwe. Eksploatując fotelik już od pierwszego dnia łatwo się przekonać, że projektanci stworzyli rozwiązanie gwarantujące użytkownikowi wygodę, a dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo w standardzie I-Size.
Fotelik współpracuje z bazą z FamilyFix 360. Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 można używać jako obrotowy fotelik samochodowy. Baza sprzedawana jest oddzielnie. Baza do fotelików samochodowych FamilyFix 360 jest zawsze wyposażona w nogę podpierającą i uchwyty zaczepowe w standardzie ISOFIX.

Baza FamilyFix 360 wykorzystuje zaprojektowany inteligentny system obrotowy. To rozwiązanie pozwala z łatwością obracać zamontowany fotel jedną ręką, dzięki czemu ta czynność nie dostarcza dodatkowych trudności. Fotelik samochodowy Pebble 360 jest zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa I-Size (R129/03) Zgodnie z przyjętym zasadami i wytycznym należy go bezwzględnie używać wyłącznie w pozycji tyłem do kierunku jazdy. Postępując zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi, zapewniacie Państwo dziecku maksymalne bezpieczeństwo w samochodzie.

Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 należy do nowej generacji fotelików z obrotowym systemem. Zgodnie z intencją projektantów jest częścią rodziny fotelików obrotowych 360, w której skład wchodzą: obrotowa baza FamilyFix 360 oraz dopasowane foteliki samochodowe: Pebble 360 (do ok. 15. miesiąca życia) i Pearl 360 (do 4. roku życia), wiec doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci od urodzenia do 4 roku życia!

Maxi Cosi, Pebble 360 - obrotowy fotelik od urodzenia do około 15 miesiąca życia

Charakterystyka fotelika Pebble 360:

Regulowany zagłówek jest dopasowany do główki dziecka.
Wyposażony w specjalny system ochrony bocznej G-CELL
Fotelik posiada dwuczęściową wkładkę Baby-hugg, która dopasowuje się do główki i ciała dziecka.
Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa wyposażone są w miękkie nakładki, dzięki czemu podróż w foteliku jest bardzo wygodna.
Nowy, niezależny daszek przeciwsłoneczny ochroni noworodka przed słońcem.
Posiada komfortowe, dodatkowo watowane siedzisko.
Fotelik Pebble 360 można montować także samochodowym pasem bezpieczeństwa
Kompatybilny z bazą FamilyFix 360
Szybka i łatwa instalacja w połączeniu z obrotową bazą ISOFIX.
Dzięki systemowi Easy-in, który unosi pasy ku górze, a zamek odchyla do przodu z łatwością można posadzić i wyjąć dziecko z fotelika
Dzięki przyciskom pamięci fotelik można łatwo wypiąć ze stelaży wózków Maxi-Cosi i Quinny

Maxi Cosi, Pebble 360 wygodne wnętrze

Dane techniczne Maxi Cosi Pebble 360:

Wymiary fotelika (szer. x wys. x dł.) : 44 x 56 x 67 cm
Waga : 4,3 kg
Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do około 15 miesiąca życia (od 40 do 83 cm wzrostu)
Zgodny z normą i-Size od 40 do 83 cm
Sposób montażu : tyłem do kierunku jazdy samochodowym pasem bezpieczeństwa lub na bazie FamilyFix 360