Lansinoh, Laktator elektryczny Kompaktowy

SKU:
42965
Kod EAN:
5060420230956
BOSS:
599,00 zł

Czytelny wskaźnik LED, umożliwia odczyt informacji zarówno, w dzień i w nocy.

Produkt niedostępny
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Lansinoh, Laktator elektryczny Kompaktowy

Laktator elektryczny Lansinoh jest idealnym rozwiązaniem dla współczesnej, aktywnej mamy pozostającej w ciągłym ruchu i dysponującej małą ilością wolnego czasu.
 
Imituje krótki, szybki rytm ssania poprzez który dziecko inicjuje wypływ pokarmu. Gdy pokarm zacznie wypływać, dziecko pobiera go za pomocą wolniejszego, głębszego ssania. By stymulować ten naturalny rytm,oferuje dwie fazy – fazę inicjacji wypływu pokarmu oraz fazę odciągania właściwego.
 
Faza inicjacji wypływu pokarmu to szybszy styl pracy laktatora który naśladuje krótkie, szybkie ruchy ssania za pomocą których dziecko inicjuje wypływ pokarmu.
 
Faza odciągania właściwego imituje wolniejsze, głębsze ruchy ssania – do wyboru między 5 regulowanymi poziomami ssania dla komfortu użytkowania.
 
Kompatybilny z woreczkami do przechowywania pokarmu Lansinoh, co pozwala na bezpośrednie odciąganie pokarmu z laktatora do woreczka pozwalając zaoszczędzić czas i zapobiec ewentualnemu wylaniu się zawartości podczas przelewania.
 
Woreczki na pokarm Lansinoh sprawdzą się też doskonale, gdy jesteś poza domem i masz mało miejsca na butelki do przechowywania pokarmu.
 
Wyposażony w  silikonową poduszeczkę Comfortfit, która zapewnia wygodę idealne dopasowanie.Miękka silikonowa poduszeczka dla bezpiecznego i wygodnego dopasowania, co zapewnia bardziej wydajne odciąganie pokarmu.

Mała, lekka konstrukcja z zasilaczem micro USB; idealny do użytku w domu lub poza nim.
 
Zestaw zawiera smoczek NaturalWave do podawania pokarmu i utrwalenia ustalonych wzorców karmienia naturalnego.

Bez dodatku BPA i BPS
 
Odciąganie, przechowywanie i podawanie pokarmu – jedna butelka, trzy zastosowania. Dla wygody i komfortu (w zestawie pokrywka do przechowywania oraz smoczek NaturalWave ).
 
Breastmilk Collector:
 
Podczas karmienia lub odciągania pokarmu z jednej piersi, pokarm wycieka z drugiej piersi. Silikonowy zbiornik na pokarm dopasowuje się do piersi, inicjując naturalny wypływ pokarmu. Umożliwia zebranie cennego pokarmu w prosty i efektywny sposób, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się każdą jego kroplą.