Dostępny
SKU
94735-2
Kod EAN
3661276155985
BOS
BBMO14420

Babymoov, Niania Video - Feel

Cena specjalna 570,97 zł Cena 699,00 zł

Właśnie to, czego potrzebujesz, aby zapewnić całkowity spokój ducha!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Dowiedz się, dlaczego elektroniczna niania przyda się w domu każdej świeżo upieczonej mamy

Wszystkim rodzicom, którzy chcą towarzyszyć swojemu maleństwu w każdej chwili jego życia i którzy chcą być pewni, że nie dzieje się nic, co powinno ich zaniepokoić, polecamy produkt Niania Babymoov Video - Feel. Ten niewielki przyrząd to niezastąpiony pomocnik w wielu różnych sytuacjach, podczas których znajdujesz się w innym pomieszczeniu niż Twoje dziecko. To inteligentne urządzenie zarejestruje, co w danej chwili robi maleństwo, dzięki czemu nawet nie musisz wchodzić do pokoju, w którym znajduje się Twoja pociecha. Poza monitoringiem i możliwością słuchania dźwięków produkt ma funkcję Talk Back oraz funkcję kołysanki, której spokojne dźwięki ukołyszą dziecko do snu. Taka opcja przyda się szczególnie w wypadku, kiedy masz wiele obowiązków i nie możesz przez cały czas czuwać przy swoim maleństwie.

Poznaj dodatkowe zalety oferowanego produktu

Niania firmy Babymoov otrzymała neutralne barwy, które doskonale skomponują się z kolorami uniwersalnymi i przygaszonymi, jak też z kolorami żywszymi. A to oznacza, że urządzenie będzie idealnie współgrać z wieloma różnymi rodzajami wystrojów wnętrz. Jego dodatkowa zaleta to obsługa, która nie sprawia najmniejszego problemu, tym bardziej że mamy do czynienia z ekranem dotykowym. Gwarantuje on błyskawiczne włączenie potrzebnej nam w danej chwili funkcji. Innowacyjny system YOO-Feel zapewnia świetne działanie Niani Video przez długi czas. Ten produkt może stać się również miłym i praktycznym upominkiem dla rodziców, wręczonym z okazji narodzin dziecka, chrzcin czy też jego urodzin. W naszym sklepie internetowym dostępne są także inne elektroniczne nianie.

Babymoov, Niania Video - Feel

Wszechstronna video niania YOO-Feel zapewnia dużą funkcjonalność i doskonałą wydajność.
Interfejs YOO-Feel jest bardzo intuicyjny i pozwala poruszać się po menu w naturalny sposób za pomocą ekranu dotykowego.
Możesz łatwo włączyć podgląd w podczerwieni, kołysankę lub funkcję Talk Back (łoki toki).
Zawiera podwójny alarm wizualny i dźwiękowy oraz x2 zoom.
Dzięki wstawkom z chromu, kontrastom pomiędzy matowymi i błyszczącymi powierzchniami oraz plamami koloru, YOO-Feel doskonale będzie się komponować w pokoiku dziecięcym.
Intuicyjny, zaawansowany technologicznie i niezawodny system YOO-Feel oznacza, że możesz cieszyć się życiem oraz mieć pociechę stale na oku!
Dane techniczne:
  • Moc: 50,11 mW,
  • Częstotliwość: 2,4 GHz,
  • 2 dołączone zasilacze (do odbiornika i kamery),
  • Akumulator litowy do odbiornika.
Więcej informacji
ProducentBabymoov
Kod EAN3661276155985
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Babymoov, Niania Video - Feel
Twoja ocena

Brak danych

To Top