Babymoov, Niania Video - Feel

SKU
94735-2
Kod EAN
3661276155985
570,97 zł 699,00 zł

Właśnie to, czego potrzebujesz, aby zapewnić całkowity spokój ducha!

Dostępny - Wysyłka 24H
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Dowiedz się, dlaczego elektroniczna niania przyda się w domu każdej świeżo upieczonej mamy

Wszystkim rodzicom, którzy chcą towarzyszyć swojemu maleństwu w każdej chwili jego życia i którzy chcą być pewni, że nie dzieje się nic, co powinno ich zaniepokoić, polecamy produkt Niania Babymoov Video - Feel. Ten niewielki przyrząd to niezastąpiony pomocnik w wielu różnych sytuacjach, podczas których znajdujesz się w innym pomieszczeniu niż Twoje dziecko. To inteligentne urządzenie zarejestruje, co w danej chwili robi maleństwo, dzięki czemu nawet nie musisz wchodzić do pokoju, w którym znajduje się Twoja pociecha. Poza monitoringiem i możliwością słuchania dźwięków produkt ma funkcję Talk Back oraz funkcję kołysanki, której spokojne dźwięki ukołyszą dziecko do snu. Taka opcja przyda się szczególnie w wypadku, kiedy masz wiele obowiązków i nie możesz przez cały czas czuwać przy swoim maleństwie.

Poznaj dodatkowe zalety oferowanego produktu

Niania firmy Babymoov otrzymała neutralne barwy, które doskonale skomponują się z kolorami uniwersalnymi i przygaszonymi, jak też z kolorami żywszymi. A to oznacza, że urządzenie będzie idealnie współgrać z wieloma różnymi rodzajami wystrojów wnętrz. Jego dodatkowa zaleta to obsługa, która nie sprawia najmniejszego problemu, tym bardziej że mamy do czynienia z ekranem dotykowym. Gwarantuje on błyskawiczne włączenie potrzebnej nam w danej chwili funkcji. Innowacyjny system YOO-Feel zapewnia świetne działanie Niani Video przez długi czas. Ten produkt może stać się również miłym i praktycznym upominkiem dla rodziców, wręczonym z okazji narodzin dziecka, chrzcin czy też jego urodzin. W naszym sklepie internetowym dostępne są także inne elektroniczne nianie.

Babymoov, Niania Video - Feel

Wszechstronna video niania YOO-Feel zapewnia dużą funkcjonalność i doskonałą wydajność.
 
Interfejs YOO-Feel jest bardzo intuicyjny i pozwala poruszać się po menu w naturalny sposób za pomocą ekranu dotykowego.
 
Możesz łatwo włączyć podgląd w podczerwieni, kołysankę lub funkcję Talk Back (łoki toki).
 
Zawiera podwójny alarm wizualny i dźwiękowy oraz x2 zoom.
 
Dzięki wstawkom z chromu, kontrastom pomiędzy matowymi i błyszczącymi powierzchniami oraz plamami koloru, YOO-Feel doskonale będzie się komponować w pokoiku dziecięcym.
 
Intuicyjny, zaawansowany technologicznie i niezawodny system YOO-Feel oznacza, że możesz cieszyć się życiem oraz mieć pociechę stale na oku!
 
Dane techniczne:
  • Moc: 50,11 mW,
  • Częstotliwość: 2,4 GHz,
  • 2 dołączone zasilacze (do odbiornika i kamery),
  • Akumulator litowy do odbiornika.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Babymoov, Niania Video - Feel

Twoja ocena*