Chicco, Next2Dreams - karuzelka na łóżeczko - 076272, 076271, 50765

SKU
22610
Kod EAN
8058664051946
BOSS
Chz076272
Już od 106,20 zł 119,00 zł

Pierwsza karuzela zaprojektowana do łóżeczek Next2Me, z muzyką klasyczną i białym szumem.

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Chicco, Next2Dreams – karuzelka na łóżeczko dla Twojego maluszka

Pozytywki, karuzele i projektory, które montuje się na łóżeczku dziecięcym, gwarantują maluszkom wyjątkowo przyjemne doświadczenia. Kiedy Twoja pociecha większość dnia spędza w pozycji leżącej, karuzela do łóżeczka Chicco to niezastąpione akcesorium umilające mu czas, a jednocześnie wspierające jego rozwój. Next2Dreams od Chicco to wspaniała niespodzianka dla każdego niemowlęcia. W ciągu dnia pobudzi ciekawość i wyobraźnię maluszka, a wieczorem pozwoli mu wyciszyć się i zasnąć. Co wyróżnia karuzelę Chicco na tle innych modeli? To 20 minut muzyki klasycznej i białego szumu zaprojektowane z myślą o naśladowaniu odgłosu bicia serca, które uspokoi, wprowadzi w stan relaksu, i zapewni spokojny sen niemowlęciu. Dodatkową zaletą Next2Dreams jest emanowanie miękkim światłem nocnym z efektem zanikania. Karuzela na łóżeczko to spokojny sen i zawsze dobry nastrój Twojego maluszka.

Wielofunkcyjna karuzela dla niemowląt od Chicco

Najczęściej towarzyszącym niemowlętom akcesorium jest karuzelka do łóżeczka. Prezentowany produkt został przeznaczonych do łóżeczek Chicco Next2Me, ale pasuje także do większości łóżeczek dziecięcych. Dzięki uniwersalnej kolorystyce wersji Special Edition karuzelkę można podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Karuzelka dostępna jest także w różowym odcieniu – dla dziewczynki i niebieskiej tonacji – dla chłopca. Wszystkie trzy opcje kolorystyczne pasują do wszystkich stonowanych pokoików dziecięcych. Karuzela ma zdejmowany panel elektroniczny i cztery zawieszki wykonane z miękkiej tkaniny. Panel można zawiesić na pałąku wózka dziecięcego bądź krzesełku do karmienia, uatrakcyjniając w ten sposób spacer i karmienie.

Chicco, Next2Dreams - karuzelka na łóżeczko - 076272, 076271, 076270

Pierwsza karuzela zaprojektowana do łóżeczek Next2Me, z muzyką klasyczną i białym szumem. Pasuje również do większości łóżeczek dziecięcych.
Karuzela z zabawkami Next2Dreams z serii Chicco First Dreams to pierwsza karuzela zaprojektowana specjalnie do montażu na łóżeczkach Next2Me, a także większości drewnianych łóżek dziecięcych.

Karuzela towarzyszy dziecku w rytuale wieczornym, wprowadzając je w stan relaksu, wyciszenia i spokojnego zapadania w sen.
To wszystko dzięki efektom, które są elementem zabawki: dźwięki muzyki, biały szum i delikatne oświetlenie.
  • 20 minut muzyki klasycznej (Chopin, Schumann, Offenbach) i białego szumu, zaprojektowane tak, by naśladować odgłos bicia serca, który jest pierwszym znajomym, a dzięki temu uspokajającym, dźwiękiem słyszanym przez dziecko w brzuchu mamy
  • miękkie światło nocne z efektem zanikania
  • 4 zawieszki z miękkiej tkaniny
  • zdejmowany panel elektroniczny
Sposób mocowania został tak zaprojektowany, aby karuzelę można było przymocować do łóżeczek Next2Me lub innych kołysek lub drewnianych łóżeczek dziecięcych.
 
Zdejmowany panel z łagodnym oświetleniem nocnym i muzyką (muzyka klasyczna i biały szum) jest łatwy do przymocowania do łóżeczka czy wózka.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Chicco, Next2Dreams - karuzelka na łóżeczko - 076272, 076271, 50765

Twoja ocena*