Chicco, Next2Me Dream - łóżeczko dostawne

SKU:
22709
Kod EAN:
8058664107339
BOSS:
MXLPCHN2MEDR82

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Dream zapewni spokojny sen dziecku i jego rodzicom. 

Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Łóżeczko dostawne Chicco, Next2Me Dream

Chcesz mieć maleństwo przy sobie, zapewniając mu jednocześnie komfortowy i spokojny sen? Wybierz łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Dream i zapewnij swojemu dziecku bliskość oraz zdrowy odpoczynek u boku rodzica. Ten produkt firmy Chicco oferuje bardzo wiele praktycznych funkcji, z których z pewnością będą zadowoleni świeżo upieczeni rodzice. Poznaj je wszystkie!

 

Łatwy w obsłudze system otwierania ściany bocznej

Bok łóżeczka możesz w szybki sposób otworzyć lub zamknąć - przy użyciu tylko jednej ręki, bez odsuwania Chicco Next2Me Dream od łóżka rodziców. Łatwą obsługę umożliwia poręczny uchwyt widoczny w centralnej części ramy. Dzięki temu obsługa łóżeczka może odbywać się już bez konieczności podnoszenia się przez rodzica z łóżka.

System bujania szybko ukołysze Twoje dziecko do snu

Twoje dziecko jest niespokojne? Skorzystaj z łatwego w obsłudze systemu bujania. Mechanizm uaktywnisz i łatwo dezaktywujesz jednym ruchem stopy. Łóżeczko dostawne zapewni spokojny sen dzięki poczuciu bliskości z rodzicem.

 

Mobilność i wygoda

Łóżeczko Chicco Next2Me Dream zostało dodatkowo wyposażony w 4 kółka, które pozwalają na łatwe przemieszczenie łóżeczka w dowolne miejsce w mieszkaniu. Jeśli Twoje dziecko będzie gotowe na samodzielny sen, łóżeczko może pełnić swoją funkcję w zupełnie innym miejscu w sypialni. W czasie niespokojnej nocy szybko przysuniesz łóżeczko, zapewniając maluchowi opiekę.

Dopasowanie i elastyczność

Łóżeczko dostawne marki Chicco dzięki regulowanym nogom dopasuje się do łóżka rodziców o dowolnej wysokości, niezależnie od tego, czy łóżko posiada szufladę czy też nie. Ponadto poziom wysokości łóżeczka Chicco można swobodnie regulować z każdej strony niezależnie, co pozwala na ustawienie łóżeczka pod delikatnym kątem, przydatnym w przypadku dzieci z problemem ulewania czy z katarem.

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jeśli produkt jest używany jako dostawka, przed włożeniem dziecka koniecznie upewnij się, że pasy mocujące łóżeczko do łóżka rodziców są prawidłowo zapięte. Nie wolno używać funkcji bujania, jeśli produkt jest używany jako dostawka do łóżka rodziców.

Dane techniczne łóżeczka Next2Me Dream:

  • Wymiary po rozłożeniu:  66/81 x 93 x 69 cm
  • Wymiary po złożeniu: 95 x 15 cm
  • Waga: 10 kg
  • Idealne dla dzieci w wieku od 0 do 9 kg
  • Wypełnienie materaca : 100% przewiewny poliester, materiał zewnętrzny: 41% poliester, 36% polipropylen i 23% bawełna
  • Wymiary materacyka : 49,5 x 82 x 4,5 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Chicco, Next2Me Dream - łóżeczko dostawne

Twoja ocena*