Dostępny
SKU
22709
Kod EAN
8058664107339
BOS
MXLPCHN2MEDR82

Chicco, Next2Me Dream - łóżeczko dostawne

Już od 637,99 zł Cena 728,00 zł

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Dream zapewni spokojny sen Tobie i Twojemu dziecku. To bliskość, bezpieczeństwo i wygoda, które z pewnością docenisz.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Łóżeczko dostawne Chicco, Next2Me Dream

Chcesz mieć maleństwo przy sobie, zapewniając mu jednocześnie komfortowy i spokojny sen? Wybierz łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Dream i zapewnij swojemu dziecku bliskość oraz zdrowy odpoczynek u boku rodzica. Najnowsza wersja znanego produktu oferuje jeszcze więcej praktycznych funkcji, z których z pewnością będą zadowoleni świeżo upieczeni rodzice. Poznaj je wszystkie!

Łóżeczko dostawne Chicco, Next2Me Dream

Łatwy w obsłudze system otwierania ściany bocznej

Bok łóżeczka możesz w szybki sposób otworzyć lub zamknąć - przy użyciu tylko jednej ręki, bez odsuwania Chicco Next2Me Dream od łóżka rodziców. Łatwą obsługę umożliwia poręczny uchwyt widoczny w centralnej części ramy. Dzięki temu obsługa łóżeczka może odbywać się już bez konieczności podnoszenia się z łóżka.
System bujania szybko ukołysze Twoje dziecko do snu

System bujania szybko ukołysze Twoje dziecko do snu

Twoje dziecko jest niespokojne? Skorzystaj z łatwego w obsłudze systemu bujania. Mechanizm uaktywnisz i łatwo dezaktywujesz jednym ruchem stopy. Łóżeczko dostawne zapewni spokojny sen, dzięki poczuciu bliskości z rodzicem.

Łóżeczko dostawne Chicco, Next2Me Dream

Mobilność i wygoda

Produkt Chicco Next2Me Dream został dodatkowo wyposażony w 4 kółka, które pozwalają na łatwe przemieszczenie łóżeczka w dowolne miejsce w pomieszczeniu. Jeśli Twoje dziecko będzie gotowe na samodzielny sen, łóżeczko może pełnić swoją funkcję w zupełnie innym miejscu w sypialni. W czasie niespokojnej nocy szybko przysuniesz łóżeczko, zapewniając maluchowi opiekę.
Dopasowanie i elastyczność

Dopasowanie i elastyczność

Łóżeczko dostawne marki Chicco, dzięki składanym nogom dopasuje się do łóżka rodziców o dowolnej wysokości, niezależnie od tego, czy łóżka posiada szuflady, czy też nie. Ponadto boki łóżeczka Chicco są swobodnie regulowane, co pozwala na dostawienie łóżeczka pod delikatnym kątem.

Łóżeczko dostawne Chicco, Next2Me Dream

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jeśli produkt jest używany jako dostawka, przed włożeniem dziecka koniecznie upewnij się, że pasy mocujące łóżeczko do łóżka rodziców są prawidłowo zapięte. Nie wolno używać funkcji bujania, jeśli produkt jest używany jako dostawka do łóżka rodziców.


Dane techniczne łóżeczka Next2Me Dream:

 • Wymiary po rozłożeniu: 66/81 x 93 x 69 cm
 • Wymiary po złożeniu: 95 x 15 cm
 • Waga: 10 kg
 • Idealne dla dzieci w wieku od 0 do 9 kg
Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664107339
Nazwa koloru82 Navy
Opinie kupujących
 1. st
  Super produkt polecam

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

 2. wszystko ok, polecam
  Bardzo łatwe w obsłudze łóżeczko, a do tego lekkie także mogę go przenosić w dowolne miejsce. Jest naprawdę bardzo stabilne i urocze!!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. wszystko ok, polecam
  Krótko mówiąc przepiękne łóżeczko. :) Stoi obok naszego łóżka dzięki temu wiemy, że u naszego synka wszystko w porządku i dobrze śpi. Polecamy!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Next2Me Dream - łóżeczko dostawne
Twoja ocena

To Top