Dostępny
SKU
45987
Kod EAN
5903407122076
BOS
C12/207

Canpol Babies, Easy&Natural - laktator elektroniczny - 12/207

325,00 zł

Wyposażony jest w prosty w obsłudze, intuicyjny panel sterowania.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na elektroniczny laktator Canpol Babies?

Chwile spędzone z maleństwem, a zwłaszcza karmienie go, to momenty szczególne, które chciałoby się zatrzymać jak najdłużej. Karmienie naturalnym pokarmem nie zawsze jednak jest możliwe, zwłaszcza jeśli jesteś ze swoją pociechą na spacerze w parku czy też w innym miejscu publicznym. To jednak nie powód, aby pozbawiać ją naturalnego i najzdrowszego pokarmu, jakim jest mleko matki. W takich wypadach doskonałym rozwiązaniem będzie laktator elektroniczny. Ten stosunkowo niewielki przyrząd doskonale wspomaga proces karmienia piersią. Jego praca zależy tylko od indywidualnych potrzeb, ponieważ prezentowany model posiada aż 18 opcji ssania, co oznacza, że może ono przebiegać w takiej szybkości i w takim rytmie, jaki zostanie wybrany.

Poznaj inne zalety produktu marki Canpol Babies

Niewątpliwym atutem są jego małe rozmiary. Dzięki temu laktator elektroniczny Easy&Natural można zmieścić nawet w torebce i mieć przy sobie zawsze, gdy jest to konieczne. Szerokość opakowania (kosmetyczki) wynosi tylko 26 centymetrów, wysokość - 21, a długość 9,5 centymetra. Ponadto model działa bardzo cicho, co sprawia, że nie powoduje niepotrzebnego hałasu, co staje się bardzo istotne, jeśli obok znajduje się nasza pociecha. Obok samego laktatora w skład zestawu wchodzą także butelka szerokootworowa 120 ml i zasilacz. To wersja uniwersalna, ponieważ doskonale pasuje zarówno do butelek o szerokich, jak i też o wąskich otworach. Wykonano ją z mocnych i wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu posłuży swojej właścicielce przez długi czas. Polecamy także inne akcesoria laktacyjne.

Canpol Babies, Easy&Natural - laktator elektroniczny - 12/207

Ułatwia karmienie na początku laktacji, jest także bardzo przydatny w późniejszym okresie, gdy laktacja jest już ustabilizowana.

Automatyczna zmiana faz powoduje, że nie ma potrzeby, aby robić to ręcznie. Ma aż 18 ustawień siły ssania, dzięki czemu można dopasować rytm i siłę ssania w zależności od potrzeby i preferencji.

Pompa o cichym działaniu, oraz miękka, silikonowa nakładka znacznie poprawiają komfort w trakcie odciągania pokarmu. Jest mały i poręczny, można zawsze mieć go przy sobie.

Dostępny w zestawie z antykolkową butelką i kompatybilny ze wszystkimi butelkami wąsko oraz szerokootworowymi marki Canpol babies.

Zestaw zawiera:

  • Laktator elektryczny
  • Kompletną butelkę szerokootworową 120 ml
  • Kosmetyczkę – pokrowiec na laktator
  • Zasilacz

Wymiary opakowania: 21 x 26 x 9.5 cm

Więcej informacji
ProducentCanpol Babies
Kod EAN5903407122076
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Canpol Babies, Easy&Natural - laktator elektroniczny - 12/207
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top