Dostępny
SKU
636369
Kod EAN
4000984183863

Britax Romer, Max-Way Plus - fotelik samochodowy od 9 miesięcy do 6 lat, 9 - 25 kg

Już od 1 369,00 zł

Max-Way Plus w bezpieczeństwie

Towar na zamówienie !!!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Britax Romer, Max-Way Plus - fotelik samochodowy od 9 miesięcy do 6 lat, 9 - 25 kg

Najbezpieczniejszy sposób podróżowania RWF - tyłem do kierunku jazdy dzieciom o wadze od 9 do 25 kg.
Fotelik został wyposażony w zaawansowaną ochronę przed uderzeniem bocznym (SICT). Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować i dostosować SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.
Posiada wiele pozycji nachylenia i regulowane pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu pozwala na dostosowanie fotelika do zmieniających się potrzeb Twojego rosnącego dziecka.
Szerszy zagłówek i miękkie obicie zapewniają wygodę i komfort przez cały czas.

Charakterystyka:

  • wiele pozycji nachylenia przodem i tyłem, łatwo regulowane, dla komfortu Twojego dziecka
  • szybko zdejmowane obicie, nadające się do prania
  • wzmocniona ochrona przed uderzeniem bocznym - dzięki systemowi SICT, który redukuje siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. System SICT inside zadziała, kiedy będziesz go potrzebować.
  • umieszczenie tyłem do kierunku jazdy - RWF - Wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy zapewnia najlepszą ochronę na wypadek uderzenia czołowego – najczęstszego rodzaju kolizji, do jakich dochodzi na drogach. Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione są na tyle fotelika, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała. Podczas używania fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy energia uderzenia rozprowadzana jest w różnych obszarach struktury fotelika i jego mocowania, co potencjalnie może sprawić, że więcej energii skupi się na ciele dziecka. Rekomendujemy podróżowanie z dziećmi w fotelikach umieszczonych tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe.
  • głębokie, miękko wyściełane ściany boczne, absorbuje siłę zderzenia bocznego, zmniejszając ryzyko obrażeń dziecka
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkowa ochrona, w przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły poprzez 5 oddzielnych miejsc
  • łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka - wyściełany zagłówek jak i pasy można łatwo regulować jedną ręką, dopasowując je do wzrostu dziecka. Zanim przypniesz swoje maleństwo pasami, upewnij się, że zagłówek jest we właściwej pozycji – tuż ponad ramionami dziecka.

Dane techniczne:

  • Wymiary (W x S x G) - 64 x 45 x 64 cm
  • Waga produktu - 7,0 kg
  • Tyłem do kierunku jazdy 9 - 25 kg

UWAGA!!!
Towar na zamówienie.

Więcej informacji
ProducentRomer
Kod EAN4000984183863
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Britax Romer, Max-Way Plus - fotelik samochodowy od 9 miesięcy do 6 lat, 9 - 25 kg
Twoja ocena

To Top