Nowoczesne wózki wielofunkcyjne są lekkie, kompaktowe, wygodne w prowadzeniu, a jednocześnie zapewniają dziecku komfort podróży. Producenci dbają o udogodnienia, które ułatwiają rodzicom codzienne spacery oraz wycieczki w teren. Jaki wózek spełni Twoje wymagania? Przejrzyj nasz ranking i zdecyduj.

 

Balios S lux

wózek Balios s lux spacer


Bezobsługowe koła, zapewniają dobrą amortyzację i sprawiają, że wózek doskonale sprawdza się nawet na trudnym podłożu. Zestaw wyposażony jest w fotelik Aton B2, który otrzymał w testach ADAC 4 gwiazdki. Rodzice doceniają jego atrakcyjną cenę i fakt, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

 

UPPAbaby VISTA 2

wózek Uppababy vista 2


Można go zaadoptować do potrzeb jednego, dwójki, a nawet trójki dzieci naraz. W wersji podstawowej zapewnia komfortowe warunki podróży, dzięki wygodnej gondoli z funkcją łóżeczka turystycznego oraz kubełkowemu siedzisku spacerówki. Jeśli szukasz kompaktowego i lekkiego wózka bliźniaczego, UPPABaby Vista 2 to świetny wybór.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

 

X-Lander X-Move


Górskie ścieżki, piaszczyste plaże – X-Lander X-Move poradzi sobie w każdym terenie. Prowadzi się go lekko i płynnie, a wstrząsy nie przenoszą się na malucha. Rodzice cenią go za solidność, niezawodność i wytrzymałość. Pulsujące diody na podnóżku zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem jest przestronne i wygodne siedzisko.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

Roan Bass Next 2

wózek roan bass next 2


W system redukcji drgań i wstrząsów wyposażono także wielofunkcyjny wózek głęboko-spacerowy Roan Bass Next 2, który doskonale sprawdza się w terenie. To wygodny, łatwy w składaniu wózek z wentylowaną gondolą i przedłużaną budką, chroniącą przed wiatrem, deszczem i słońcem. Siedzisko spacerówki można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, a materacyk z włókna orzecha kokosowego zapewnia dodatkową cyrkulację powietrza.

 

Bugaboo Fox 3


To kolejny model wózka głęboko-spacerowego, który doskonale sprawdzi się na trudnej nawierzchni. Nowoczesne tkaniny zapewniają doskonałą wentylację gondoli. Rodzice doceniają dbałość o jakość wykonania, system amortyzacyjny oraz niezwykłą lekkość wózka, która ułatwia przenoszenie i przewożenie go. Dwukierunkowe siedzisko to dodatkowe udogodnienie.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

 

Bugaboo Cameleon 3 Plus

wózek bugaboo cameleon 3


Spacery po śniegu, żwirze czy piachu nie będą straszne z Bugaboo Cameleon 3 Plus, który powstał z myślą o wygodzie aktywnych rodziców. Specjalna konstrukcja pozwala na prowadzenie wózka tylko na dużych, tylnych kołach, w szczególnie wymagającym terenie. Przekładane siedzisko i regulowana rączka ułatwiają dopasowanie wózka do potrzeb dziecka.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

 

Cybex Priam 4.0

wozek cybex priam 4.0 spacer mama i ja


Prosty, a jednocześnie elegancki design to znak rozpoznawczy wózka Cybex Priam 4.0. Producent postawił na jakość wykonania, multifunkcyjność, wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Dzięki panoramicznej budce maluch może obserwować świat, a wysokie siedzisko spacerówki pozwala użyć wózka zamiast krzesełka.
Ten model wózka dostępny jest na stronie:  ( tutaj )

 

Thule Urban Glide

wozel thule urban glide ranking wózków


Nowoczesny i lekki wózek trójkołowy do biegania i codziennych spacerów. Thule Urban Glide wyposażono w dwa hamulce: postojowy, uruchamiany nogą i górski, ułatwiający kontrolę prędkości. Rodzice doceniają go także za łatwy demontaż gondoli i nowe adaptery pozwalające zainstalować fotelik samochodowy.

 

Britax Romer Smile 3

wózek britax romer smile 3


Kompaktowy wózek, któremu niestraszny trudny teren. Jest stabilny i łatwo się prowadzi. Powiększana budka ochroni dziecko przed słońcem, wiatrem i deszczem. Kilkustopniowa regulacja rączki, oparcia siedziska i podnóżka ułatwia dopasowanie wózka do potrzeb dziecka oraz rodzica.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

 

Muuvo quick 3

wózek muuvo quick 3


Zwinny, lekki, kompaktowy wózek, który po złożeniu można nosić jak torbę. Bezobsługowe, żelowe koła gwarantują płynną jazdę, a nowoczesne tkaniny zapewniają świetną wentylację nawet podczas upałów.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

 

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.