Bugaboo, Cameleon3 Plus - wózek głęboko-spacerowy

SKU
21461
Kod EAN
8717447080053
Już od 3 499,00 zł

Lekki i kompaktowy, a jednocześnie komfortowy wózek, który sprawi, że spacery i podróże z dzieckiem będą przyjemnością.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Bugaboo, Cameleon3 Plus - wózek głęboko-spacerowy.

Wózek Bugaboo jest gwarancją jakości i mobilności w każdych warunkach.

Bugaboo Cameleon 3 Plus w aktualnej wersji posiada do wyboru dwa kolory baz (tekstylia siedziska oraz tekstylia gondoli z przykryciem) dostępne na stelażu w kolorze czarnym. Uchwyt rączki oraz pałąk zabezpieczający pokryte zostały skóropodobnym materiałem w kolorze czarnym. Ten sam kolor posiadają również wypełnienia kół oraz zaprojektowany na nowo siatkowy, łatwiej dostępny (zwłaszcza w wersji z gondolą) kosz pod wózkiem. Dla bardziej nowoczesnego wyglądu rama siedziska / gondoli pozbawiona została w swojej dolnej części pokrycia z pianki.

Kultowy design i sprawdzona jakość.

Nowa wersja kultowego wózka Cameleon 3 Plus posiada wszystkie nowoczesne i praktyczne rozwiązania, za które pokochali go rodzice na całym świecie. Jednocześnie zostały w nim wprowadzone zmiany, które jeszcze bardziej zwiększają jego wszechstronność i łatwość użytkowania, m.in. nowo zaprojektowany kosz pod siedziskiem ułatwiający jeszcze bardziej dostęp do jego zawartości.

Wszechstronność i praktyczne rozwiązania.

Bugaboo Cameleon 3 Plus to wózek zaprojektowany z myślą o ułatwieniu aktywnego życia rodzicom posiadającym dziecko. Temu właśnie ma służyć przekładane siedzisko z regulacją kąta nachylenia, które można ustawić przodem do rodziców, kiedy dziecko potrzebuje kontaktu wzrokowego z nimi lub przodem do otaczającego świata. 

6-stopniowa regulacja wysokości rączki gwarantuje szybkie i proste dopasowanie jej pozycji do wzrostu osoby prowadzącej wózek.

Możliwość przełożenia rączki wózka Cameleon 3 umożliwia dodatkowo komfort prowadzenia go w każdych warunkach terenowych. Podczas spaceru po mieście świetnie sprawdzi się ustawienie z przodu mniejszych, obrotowych kółek, ponieważ zapewni to płynne skręcanie wózkiem i jego zwrotność. Natomiast w trudniejszym terenie najwygodniej będzie uzywać wózka z ustawionymi z przodu dużymi kołami tylnymi lub w trybie dwukołowym, sczególnie podczas prowadzenia wózka po śniegu lub piasku.

Na stelażu wózka Cameleon 3 Plus możliwe jest wpięcie fotelika samochodowego grupy 0-13 kg firm Maxi Cosi, Cybex i Britax Romer za pomocą dodatkowego adaptera (do zakupienia osobno).

Lekki i kompaktowy.

Cameleon 3 Plus to jeden z najlżejszych i najmniejszych wózków głęboko-spacerowych na rynku. Wózek wraz z kołami i siedziskiem waży zaledwie 9,6 kg, a jego wymiary po złożeniu z kołami to : (dł. x szer. x wys.) : 86 x 59 x 30 cm. Kompaktowe wymiary po złożeniu gwarantują łatwe przechowywanie w domu i przewożenie w bagażniku auta.

W zestawie z wózkiem Cameleon 3 Plus znajdują się :

 • Stelaż wraz z kołami
 • Rama siedziska/gondoli
 • Siedzisko spacerowe
 • Tekstylia gondoli + przykrycie
 • Budka powiększająca się
 • Pałąki do budki wraz z mocowaniami
 • Obrotowy pałąk
 • Koszyk na zakupy

 

Wygoda i komfort użytkowania.

Gondola wózka Cameleon 3 Plus pozwala na korzystanie z niego od pierwszych dni życia dziecka, zapewniając mu najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody. Składa się ona zupełnie na płasko, co zapewnie bezproblemowe jej przechowywanie i przewożenie. Materacyk wyściełający gondolę wyposażony został w system cyrkulacji powietrza.

Siedzisko spacerowe montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy posiada 3 stopnie nachylenia (do obserwacji, półleżąca i do drzemki). Wyposażone zostało ono w pięciopunktowe pasy bezpieczeństawa z regulacją wysokości. System”easy in-out” rozchyla pasy bezpieczeństwa ułatwiając sadzanie i wyjmowanie dziecka z wózka.

Bugaboo Cameleon 3 Plus przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 17 kg wagi.

Dwudzielna konstrukcja zawieszenia pozwala na jazdę wózkiem tylko na dużych, tylnich kołach, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po piasku lub schodach.

Regulowane zawieszenie wózka gwarantuje płynną i bzpieczną jazdę w każdym terenie. Przednie koła zostały wyposażone w 4-stopniową regulację amortyzacji, którą można dostosować do wagi dziecka oraz rodzaju podłoża. Hamulec bezpieczeństwa umiejsowiony w górnej części stelaża ułatwia jego użycie w razie potrzeby.

Duże piankowe koła tylne są równie komfortowe jak koła pompowane, ale w ich przypadku nie istnieje niebezpieczeństwo przebicia koła. Małe, gumowe,  obrotowe koła przednie z możliwością blokady zapewniają wygodne manewrowanie wózkiem w ciaśniejszych przestrzeniach.

Gondolę i siedzisko spacerowe wózka można umieścić stabilnie na podłożu i korzystać z nich niezależnie od stelaża w mieszkaniu.

Rączka wózka i pałąk zabezpieczający pokryte zostały skóropodobnym materiałem w kolorze czarnym. Obrotowy pałąk zapewnia łatwy i szybki dostęp do dziecka.

Nowy kosz na zakupy zaprojektowany został w taki sposób, aby zapewnić lepszy dostęp do dodatkowego bagażu o obciążeniu do 4 kg.

Załączona do wózka Cameleon 3 Plus folia przeciwdeszczowa to gwarancja ochrony przed deszczem i śniegiem.

Dane techniczne :

Wymiary rozłożonego wózka:   

 • długość - 90-97 cm ( w zależności od ustawienia wysokości rączki )
 • szerokość - 59 cm
 • wysokość max. po wyciągnięciu rączki - 110 cm

Wymiary złożonego wózka:

 • długość - 86 cm
 • szerokość - 59 cm ( bez kół - 49 cm )
 • wysokość - 30 cm ( bez kół - 25 cm )

Wymiary gondoli:    

 • długość - 76 cm
 • szerokość - 32 cm
 • głębokość -18 cm

Wymiary siedziska:    

 • wysokość oparcia - 52 cm
 • głębokość siedziska - 24 cm
 • szerokość - 33 cm

Waga wózka:    

 • stelaż z kołami i siedziskiem - 9,6 kg

GWARANCJA 24 MIESIĄCE Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA DO 3 LAT!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Bugaboo, Cameleon3 Plus - wózek głęboko-spacerowy

Twoja ocena*