ROAN Bass Next – nowy model marki już w sprzedażyNowy model ROAN Bass Next łączy w sobie te cechy, które klienci marki doceniali w ostatnim czasie najbardziej i to, czym kierowali się dokonując wyboru. Wszystko w nowej estetycznej odsłonie, którą cechuje regularna forma i dbałość o detale.


Bass Next, oprócz amortyzatora wbudowanego w oś wózka, posiada drugi dodatkowy amortyzator, umiejscowiony wyżej na konstrukcji, dzięki czemu wózek osiąga niespotykaną miękkość. Amortyzacja jest regulowana, co pozwala dostosować ją do nawierzchni czy wagi dziecka. System Anti Shock eliminuje wstrząsy przy dojazdach do krawężników. Koła są w tym modelu żelowe, zapewniają bezawaryjna jazdę , posiadają blokadę do jazdy na wprost, którą bardzo łatwo operować.

Solidne dobrze skonstruowane zawieszenie oraz nowy, łatwy w użyciu system adaptujący gondolę, spacerówkę czy fotelik, zapewniają bardzo dużą stabilność. Te cechy w połączeniu z dużymi kołami sprawiają, że wózek jest wytrzymały i odpowiedni na każdą nawierzchnię.

Gondola jest nieco bardziej kompaktowa niż w poprzednich modelach a nadal przestrzenna i komfortowa, z okienkiem wentylacyjnym. W środku przyjemna w dotyku bawełna , w delikatnym neutralnym szarym kolorze. Spory atut to okrycie na nóżki odsuwane na zamek, dzięki któremu możemy regulować stopień zakrycia gondoli, w zależności od pogody. A kiedy już zrobi się zimno funkcje ochronne pełni wysuwany daszek i przykrywająca otwór budki klapka z okienkiem, przez które możemy obserwować maluszka. Do tego zawsze w komplecie kocyk z wysokogatunkowego polaru.

W spacerówce postawiono na sprawdzony dobrze schemat, głębokie i wygodne siedzonko, wysoko osadzone. Wielofunkcyjna budka jest w stanie zmienić nam zupełnie charakter wózka - od lekkiej letniej wersji z siateczkowym tyłem, po zabudowaną mocno opcje na zimę , osłaniającą dziecko ze wszystkich stron, dzięki wielostopniowemu przedłużeniu budki. W siedzonku spacerówki miękki materacyk.

ROAN w modelu Bass Next jak i we wszystkich swoich modelach oferuje certyfikowane, bezpieczne materiały i tkaniny , tkaniny są wodoodporne, odporne na działanie promieniowania UV oraz plamoodporne, aby jeszcze łatwiej było go użytkować. Linia kolorystyczna zachęca odcieniami eleganckimi i wyważonymi, ale nie pozbawionymi barw.


Zestaw zawiera : moskitierę, folię przeciwdeszczową, okrycie na nóżki do gondoli i spacerówki, kocyk i torbę - w tym modelu to pojemny i wygodny typ shopper.

Model jest kompatybilny z fotelikami popularnymi na rynku. Klienci mogą wybrać spośród wielu znanych marek i cieszyć się przydatną opcją jaką jest połączenie fotelika ze stelażem. Nie trzeba wybudzać śpiącego w aucie dziecka a jedynie przełożyć je razem z fotelikiem na stelaż wózka.

Kup Teraz - ROAN - Bass Next

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.