0

Wszystko o SensorSafe, czyli najnowszej technologii opracowanej przez markę CYBEX zapewniającej bezpieczeństwo dziecka oraz spokój rodziców

Zmiana stylu życia współczesnej rodziny, częste podróże z dzieckiem, powszechne używanie nowoczesnej technologii to czynniki, które skłoniły markę CYBEX do stworzenia produktu smart, ułatwiającego każdą wyprawę z maluchem. SensorSafe, bo o nim mowa, zapewni spokój rodzicom a maluchowi zagwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa. Opracowana przez markę CYBEX nowatorska technologia SensorSafe może uratować życie Twojego dziecka.

Czym jest SensorSafe?

System SensorSafe to produkt smart, który idealnie wpasowuje się w ideologię marki CYBEX, czyli design, funkcjonalność, bezpieczeństwo. Ta rewolucyjna technologia została po raz pierwszy zaprezentowana podczas międzynarodowych, branżowych targów Kind + Jugend w Kolonii w 2018 roku.

SensorSafe składa się ze specjalnie zaprojektowanego, dodatkowego klipsa znajdującego się na wewnętrznych szelkach fotelików z grupy:

 • 0-13 kg

 • 0-18 kg.

Do prawidłowego działania systemu niezbędna jest też aplikacja Cybex SensorSafe, do pobrania na:

 • urządzenia mobilne z systemem iOS

 • urządzenia z systemem Android.

Jak działa SensorSafe?

W momencie rozpięcia pasów bezpieczeństwa (samoczynnie lub przez dziecko), w sytuacji wystąpienia nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka samego w samochodzie lub zbyt długiego czasu podróży rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona, aby móc jak najszybciej zareagować.

Aplikacja dodatkowo zawiera wskazówki dotyczące montażu danego modelu fotelika w samochodzie, filmy instruktażowe oraz pełną instrukcję obsługi fotelików producenta.

Czy warto używać SensorSafe?

Technologia SensorSafe opracowana przez markę CYBEX aktualnie podbija rynek amerykański. Obowiązek posiadania podobnego wyposażenia fotelików samochodowych wprowadza też od 2019 roku włoskie prawo. Skąd zapotrzebowanie na tego typu dodatkowe rozwiązania w fotelikach dla dzieci?

Współcześni rodzice coraz częściej decydują się na podróże z dzieckiem. Podróż samochodem wiąże się z możliwymi obciążeniami dla dziecka, m.in.

 • niedopasowaną temperaturą,

 • niepoprawnym zapięciem pasów,

 • zbyt długą jazdą bez odpoczynku.

Technologia SensorSafe staje się zatem idealnym rozwiązaniem, które reaguje na wszelkie nieprawidłowości mogące mieć wpływ zarówno na komfort podróżowania dziecka oraz stopień jego bezpieczeństwa.

Więcej artykułów o SensorSafe

 1. http://petronews.pl/bezpieczne-dziecko-w-samochodzie-w-umalucha-powiedza-jak-to-zrobic/
 2. https://parenting.pl/nowoczesny-fotelik-samochodowy-dla-dziecka-z-systemem-cybex-sensorsafe-2-0
 3. http://wgospodarce.pl/informacje/60951-dziecko-bezpieczne-w-podrozy?fbclid=IwAR2pkQU_WlN7y6O8p2_J46E5dYI2CsALZ4KANxXgNrlLO8tugr5KLqTLwCs
 4. https://www.wprost.pl/technologie/10196818/born-to-be-smart-jeszcze-wyzszy-poziom-bezpieczenstwa-z-fotelikiem-cybex-sensor-safe-20.html

Gdzie można zakupić SensorSafe?


Technologia SensorSafe uwzględniona jest w wybranych fotelikach samochodowych i-Size linii CYBEX Platinum oraz Gold. Do kupienia w partnerskich sklepach marki CYBEX, zarówno stacjonarnie jak i

online.


Dowiedz się więcej: https://cybex-online.com/pl-pl/sensorsafe

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany