Mama z dzieckiem w wózku na spacerze, siedzi na ławce

Każdy, kto szuka artykułów o temacie przewodnim „Ranking  wózków”, „Opinie o wózkach”, „Najlepszy wózek” ma nadzieję zdobyć informacje o tym, jaki wózek będzie najlepszym dla jego własnego dziecka. Jest to naturalna potrzeba rodziców, aby wybrać wózek: komfortowy, bezpieczny, ładny czy choćby modny. Tych kryteriów może być jeszcze więcej, ale zwykle na końcu pojawia się jeszcze jedno bardzo ważne pytanie o kryterium związane z ceną wózka. Wszystkim przecież chodzi o to, aby nasz idealny i wymarzony wózek nie zrujnował nas finansowo.

Stąd są tak popularne artykuły o najlepszych wózkach. Producenci chcąc zdobyć przewagę nad konkurentami współpracują z różnymi blogerami i celebrytami, aby w ten sposób pokazać swój produkt w ciekawszym świetle. Wybieranie wózka na podstawie opiniiblogerów lub celebrytów nie do końca jest OK, ponieważ często w tym przypadku przekaz jest ukierunkowany i jednostronny. Takie opinie o wózkach, choć często wartościowe, nie do końca naszym zdaniem pozwalają dopasować wózek do Państwa indywidualnych potrzeb. My, w tym artykule postaramy się opisać kilka wózków możliwych do kupienia na polskim rynku w 2021 roku i porównamy je pod różnym kątem.

Kilka słów o wyborze najlepszego wózka

Z góry chcemy zaznaczyć, że nie ma jednego tzw. „wózka idealnego”, ponieważ w zależności od sposobu: jak, gdzie i kiedy używamy wózka, tak różne funkcje w różnych wózkach mogą mieć istotne, praktyczne, użyteczne znaczenie lub nie. Stanowczo zaznaczmy, że w pewnym sensie każdy ranking wózków dziecięcych nosi znamiona oceny subiektywnej. Czytanie niezliczonej ilości artykułów w typie rankingowym, nigdy nie zastąpi spotkania w sklepie z doświadczonym konsultantem, który pomoże w indywidualnym dopasowaniu wózka do Państwa potrzeb w zależności od sposobu użytkowania, oczekiwań i możliwości kupującego.

Zanim przejdziemy do przedstawienia poszczególnych modeli wózków w ramach rankingu wózków za rok 2021 zacznijmy od definicji, co to jest wózek 3w1.

Historia wózków wielofunkcyjnych 3w1

Historycznie pierwsze wózki, które powstały, miały tylko jedną funkcję. Albo były wózkami głębokimi do przewozu noworodków w pozycji leżącej, albo tworzono lepsze lub gorsze konstrukcje dla dzieci starszych. Tak czy inaczej, na stałe do stelaża wózka były przymocowane pozostałe części wózka i można go było jedynie używać z jedną dedykowaną wyjściową funkcją. Były więc to konstrukcje jednofunkcyjne.

W XX wieku na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych powszechnie zaczęto użytkować konstrukcje, gdzie gondolę dla noworodka można było w prosty sposób wymieniać na spacerówkę. Zarówno gondola jak i spacerówka posiadały specjalne, uniwersalne zaczepy, które pozwalały wymiennie montować te części na stelażu wózka. W ten sposób powstały wózki dwufunkcyjne (2w1).

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych wraz z upowszechnieniem aut osobowych i większą mobilnością społeczeństwa producenci zaczęli minimalizować wagę wózków oraz doszywać specjalne uchwyty do gondoli, która dostała dodatkową funkcję nosidła. W ten sposób kompletny wózek mógł już zaoferować rodzicom trzy praktyczne funkcje:

 1. możliwość przenoszenia dziecka w nosidle,
 2. wożenie noworodka w wózku w wersji głębokiej (tylko pozycja leżąca),
 3. przewożenie dziecka starszego w spacerówce.

Od początkutakie rozwiązanie było nazywane przez producentów i sprzedawców jako wózekuniwersalny, wózek trójfunkcyjny, w nawet wózek 3w1.

Dzisiaj, w XXI wieku, kiedy powszechnie oprócz wózka kupujemy równocześnie dziecięcy fotelik samochodowy nazwa związana z funkcjonalnością ewoluowała.

Przypominamy, że aktualnie praktycznie każdy producent wózków zapewnia specjalne adaptery pozwalające, aby na stelażu wózka zamontować najmniejszy fotelik samochodowy dedykowany dla dzieci od urodzenia do 15 miesięcy. Ten właśnie układ pozwalający na jednym stelażu wózka zamontować wymiennie: gondolę, spacerówkę oraz dziecięcy fotelik samochodowy dzisiaj określamy mianem wózek 3w1

Często na taki wózek składający się z elementów wymienionych powyżej kupujący używają określenia wózek trójfunkcyjny. Tutaj sytuacja wymaga dodatkowego upewnienia się, czego oczekuje kupujący. Często jeszcze w sklepach dla sprzedawców pod nazwą wózek trójfunkcyjny kryją się parametry: nosidło, wersja głęboka, wersja spacerowa wózka.

Osobiście uważam, że z czasem pod nazwą wózek trójfunkcyjny będą kryły się te same funkcje co dziś dla wózka 3w1. Jest to spowodowane tym, że użytkownicy wózków nie zauważają osobnej funkcji, którą daje gondola jako nosidło, choć z tej funkcji korzystają. Natomiast możliwość zamontowania fotelika jest tą jakby dodatkową cechą i bardziej zauważalną w potrzebach użytkowych.

Tyle historii i nazewnictwa. Teraz spróbujmy zdefiniować, jakie cechy powinny spełniać poszczególne elementy wózka.

Wózek cybex priam w różnych wersjach

Najważniejsze elementy wózka 3w1

W wózku klasy 3w1 możemy wyróżnić:

 1. stelaż z kołami
 2. gondola
 3. spacerówka
 4. fotelik z adapterami montażowymi

Stelaż z kołami

Dobry stelaż z kołami powinien mieć stosunkowo niską wagę, łatwo się składać oraz zapewniać odpowiednie resorowania wózka w zależności od pokonywanego terenu. System, oprócz rozwiązywania problemów z poruszaniem, powinien mieć opcję regulacji oraz możliwość demontażu kół. Bardzo często z kołami powiązany jest mechanizm hamulca postojowego wózka. System ten musi być niezawodny i trwały, łatwy w użyciu i łatwo dostępny. W idealnym stelażu musi istnieć system regulacji wysokości rączki do prowadzenia wózka przez osoby o różnym wzroście. Duży i pojemny koszyk to przysłowiowa wisienka na torcie w pozytywnej ocenie stelaża.

Gondola

Gondola jest przeznaczona do przewozu noworodka w pozycji leżącej. Dobra gondola musi zapewnić dziecku komfort termiczny oraz skutecznie odizolować od bodźców takich jak: wiatr, słońce i wilgoć. Jeśli chodzi o parametry użytkowe związane z rodzicami to dobra gondola powinna łatwo i szybko dać się montować i demontować ze stelaża wózka, a w przypadku wykorzystywania jej jako nosidło mieć stabilne i łatwo dostępne uchwyty do przenoszenia.  Zwracamy uwagę, że nie każdy uchwyt do przenoszenia gondoli posiada atest na przenoszenie gondoli wraz z dzieckiem, co należy zweryfikować w instrukcji obsługi wybranego wózka.

Spacerówka

Z definicji, spacerówka, przeznaczona jest dla dziecka siedzącego (od około 6 miesiąca życia), ale dobrze jest, jeżeli ma atestację do przewozu młodszych dzieci. Bezpieczna spacerówka musi mieć  łatwy w użyciu system pasów dziecięcych. Dobrą spacerówkę w sposób łatwy można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. W dobrej spacerówce musi występować system regulacji pleców i podnóżka. Budka w idealnej spacerówce powinna zapewniać skuteczną izolację od wiatru i słońca.  Dodatkowo jakość wózka rośnie, jeżeli budka da się łatwo i bezszelestnie składać oraz posiada różnego rodzaju otwory wentylacyjne i okienka służące do poglądu, co robi dziecko.

Fotelik samochodowy z adapterami

Fotelik samochodowy podlega osobnym bardzo precyzyjnym regulacjom, ale w kwestii wyłącznie przewozu poza autem dobrze jest, aby posiadał regulację do leżenia. Szczególnie dotyczy to dzieci w pierwszym miesiącu życia. Adaptery muszą pozwalać na łatwy i szybki montaż fotelika na stelażu wózka. Montaż musi być pewny i stabilny(brak zjawiska zbędnych luzów czy nieplanowanego przechylania się połączonej konstrukcji w dowolną stronę oraz brak możliwości samoistnego wypięcia się adapterów z fotelika lub stelaża) .

Przypominamy, że wszystkie wózki oferowane w sklepach Mama i Ja posiadają zgodność z obowiązującą Europejską Normą dotyczącą wózków dla dzieci. Norma ta stawia bardzo restrykcyjne wymagania w kwestiach technicznych, wytrzymałościowych i użytkowych. Reguluje również kwestie poprawnych opisów ostrzeżeń czy jakości instrukcji obsługi. Zwracamy uwagę, że omawiana norma wymaga, aby każdy wózek miał swój numer seryjny, co pozwala go jednoznacznie identyfikować co do partii z jakiej zostawał wypuszczony. Może to mieć istotne znacznie w ewentualnych procesach reklamacyjnych.

Mama na spacerze z dzieckiem w wózku Hartan

 

Najlepsze wózki 3w1 – nasze kryteria wyboru

Skoro już Państwo dokładnie wiecie, z jakich elementów składa się wózek 3w1 oraz że norma narzuca poprawność wózka pod względem wytrzymałościowym, podamy Państwu, jakimi kryteriami kierowaliśmy się przy budowie naszej listy rankingowej. Do naszej oceny wózka wzięliśmy pod uwagę głównie parametry związane ze sposobem użytkowania. Nie oznacza to, że pominęliśmy kryteria związane z jakością wykonania. Dodatkowo w ocenach wzięliśmy pod uwagę opinie naszych klientów, wielkość sprzedaży oraz tak zwane wrażenie ogólne, jakie robi na nas bryła wózka.

Zwracamy uwagę, że inaczej niż pozostałe firmy, w naszym rankingu wózków 3w 1 za rok 2021 nie podpowiadamy konkretnego fotelika do wózka. Wynika to z faktu, że wybór fotelika rządzi się innymi prawami. Po pierwsze musi być bezpieczny, a żeby był bezpieczny musi być prawidłowo dobrany i dopasowany do Państwa samochodu. W związku z tym każdy wózek, który znalazł się w naszym rankingu wózków 3w1, choć nie podpowiada konkretnego modelu, to zdecydowanie ma możliwość zamontowania różnych dziecięcych fotelików samochodowych. W ten sposób oceniamy więc wyłącznie wózki 3w1, ale nie narażamy Państwa na wybór fotelika, który może nie pasować do Waszego pojazdu.

Do parametrów użytkowych, które wzięliśmy pod szczególną uwagę w proponowanym Państwu rankingu wózków 3w1 ocenialiśmy następujące elementy i cechy wózków:

 1. Waga wózka .
 2. Sposób składania (głównie wielkość po złożeniu).
 3. Jakość systemu jezdnego (pokonywanie przeszkód, regulacja kierunku jazdy, demontaż kół).
 4. Jakość gondoli pod kątem komfortu dla dziecka, obsługi przez rodziców.
 5. Jakość spacerówki dotyczyła kierunków montażu, regulacji i bezpiecznego zapięcia dziecka .
 6. Jakość użytkowa (jakość i łatwość obsługi, oznaczenia na wózku, czytelność instrukcji obsługi).
 7. Ogólne wrażenie (podążanie za trendami modowymi, jakość tapicerki i oznaczenia poprawiające widoczność wózka).
 8. Ósmym, ostatnim kryterium, to oczywiście cena, która lokuje wózek w odpowiedniej klasie.

Do każdej kategorii wybraliśmy trzy wózki, które naszym zdaniem zasługiwały na naszą uwagę.

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na wagę wózka:

 1. Wózek InglesinaElecta

Waga wózka z gondolą        10,4 kg

Waga wózka ze spacerówką 8,7 kg

 1. Wózek BugabooCameleon 3 Plus

Waga wózka z gondolą          9,6 kg

Waga wózka ze spacerówką 9,0 kg

 1. Wózek MuuvoQuick 3.0

Waga wózka z gondolą           11,7 kg

Waga wózka ze spacerówką  10,6 kg

Mama na spacerze z dzieckiem w wózku Cybex Balios

 

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na sposób składania:

 1. Wózek CybexBalios S Lux

Bardzo kompaktowa bryła wózk.Wszystkie mechanizmy odpowiedzialne za składanie, działają  sprawnie i są proste w użyciu. Wózek można złożyć również wraz z siedziskiem, co przyspieszy i ułatwi operację składania wózka. Nie ma znaczenia czy spacerówka jest zamontowana przodem czy tyłem do kierunku jazdy. Bardzo istotnym elementem, który zdecydował, że umieściliśmy ten wózek w naszym rankingu, jest możliwość złożenia również gondoli wózka na płasko. Jest to bardzo istotna i przydatna cecha, kiedy wózek pakujemy do samochodu.

 1. Wózek MuuvoQuick 3.0

Jest to wózek również o bardzo kompaktowej bryle. W łatwy sposób udaje się odłączyć wszystkie elementy wózka od konstrukcji stelaża. Podobnie jak w wózku Balios, koła są odpinane od stelaża, co pozwala zminimalizować gabaryty wózka w małych przestrzeniach (np. szafy, bagażniki aut). Bardzo sprawnie działają elementy odpowiedzialne za składanie wózka. Wózek MuuvoQuick 3.0 ma poprawioną konstrukcję względem wersji 2.0 i może być składany razem ze spacerówką lub bez niej. Dzięki tej opcji macie Państwo wpływ albo na szybkość składania konstrukcji (wózek może mieć do składania stelaża zamontowaną spacerówkę zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy) albo na finalną wielkość złożonego wózka, czyli przed złożeniem stelaża można  w tym przypadku zdemontować spacerówkę i koła wózka, co spowoduje że wózek da się lepiej zapakować np. w bagażniku małego auta osobowego.

 1. Wózek X-Lander model X-Move

W naszym rankingu wózków 3w1 uwzględniliśmy ten wózek, z uwagi na fakt, że w stosunku do dwóch pierwszych umieszczonych w tej kategorii jest nieco większy i chętnie go rekomendujemy jako wózek terenowy. Jego atutem jest również to, że dobrze się składa. Można go składać razem ze spacerówką lub oddzielnie. Ma możliwość odpinania kół od stelaża wózka. Wszystkie przyciski odpowiedzialne za składanie wózka są łatwo dostępne i działają bardzo sprawnie. Dzięki tym cechom daje się go sprawnie i szybko zapakować do samochodu nawet z małym bagażnikiem.

Tata z dzieckiem na spacerze zimą

 

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na jakość  systemu jezdnego:

 1. Wózek ABC Design Salsa Air

Wózek ten wyróżniliśmy w tej kategorii za płynne i miękkie zawieszanie dzięki czemu wózek jest      bardzo komfortowy. Stosunkowo duże i pompowane koła powodują, że wózek porusza się dobrze w każdym terenie. Przednia oś ma blokowane obrotowe koła.

 1. Wózek X-Lander model X-Move

Wózek ten również posiada duże, pompowane koła, sprzyjające poruszaniu się w trudnym terenie. Przednie obrotowe i blokowane koła przy zwolnionej blokadzie, powodują, że wózek doskonale wykonuje ciasne skręty w każdą stronę. Zwolnienia blokad pozwalają poruszać się do przodu i do tyłu bez żadnego oporu ze strony systemu jezdnego. Model X-Move jako nieliczny posiada z przodu wózka diody LED, które z jednej strony oświetlają drogę przed wózkiem, ale z drugiej strony po zmroku wraz z elementami odblaskowymi powodują, że wózek jest zawsze dobrze widoczny, więc bezpieczny.

 1. Wózek BritaxSmile 3

Zdecydowaliśmy się umieścić ten niemiecki wózek w rankingu wózków 3w1 w tej kategorii, ponieważ jest nieco lżejszy od dwóch poprzedników, ale nie ustępuje w boju jako dobra terenówka. Każda oś ma miękką regulację zawieszenia. Z tyłu wózka producent zastosował teleskopową amortyzację, co skutkuje dużym zakresem regulacji. Duże koła na przedniej i tylnej osi powodują, że żaden teren nie jest straszny dla tego wózka. Przednia oś ma łatwo blokowane koła, które pomimo nieco większej średnicy przy zwolnionej blokadzie płynnie i łatwo przechodzą w skręt.

rodzice na spacerze z dzieckiem w wózku Hartan Mercedes AMG

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na jakość gondoli:

 1. Wózek InglesinaAptica XT Quattro

W naszym rankingu w tej kategorii chcieliśmy wyróżnić włoski wózek. Wózek ten posiada stosunkowo dużą gondolę, a ta jest dobrze wentylowana. Gondola posiada dużą budkę, skutecznie oddzielającą dziecko od słońca i wiatru. W środku jest bambusowy materacyk ze specjalnie wyprofilowaniem zapewniające odpowiednie ułożenie

 1. Wózek Cybex Priam

Ten zaprojektowany w Niemczech wózek posiada elegancką obszerną gondolę z dużym panoramicznym panelem z przodu, zapewniającym dziecku leżącemu na brzuszku na dodatkową dobrą widoczność otocznia. Omawiany przedni panel, po odsłonięciu spełniania jeszcze dwie ważne role. Doświetla gondolę oraz wprowadza dodatkowe powietrze do środka poprawiając wentylację. Gondola posiada wygodny uchwyt w budce ułatwiający przenoszenie gondoli. Użyte tkaniny są wysokiej jakości, a wzornictwo podąża za najnowszymi trendami mody

 1. Wózek StokkeXplory X

Wózek marki Stokke zaprojektowany w Skandynawii wykonany jest w poczuciu zapewnienia dziecku i opiekunowi bliskości przebywania. Wyściełana gondola z materacykiem wykonanym z roślinnych włókien Sorona. Unikatowa funkcja dająca możliwość dostosowania wysokości gondoli względem gruntu w zależności od potrzeb i otoczenia

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na jakość spacerówki:

 1. Wózek X-lander X-move

Wózek ten posiada wygodną spacerówkę, którą można montować w dwóch kierunkach jazdy. Spacerówka jest duża i posiada płynną regulację od pozycji siedzącej do leżącej. Użytkownik ma do dyspozycji centralny system zapinania pasów oraz pałąk, który można dowolnie wypinać.

 1. Wózek UppaBaby V2

Wózek ten wybraliśmy z uwagi na kubełkową wersję siedziska. Zwracam uwagę, że ten typ siedziska posiada dodatkową regulację podnóżka, co ułatwia precyzyjnie ułożyć dziecko w pozycji wypoczynkowej.Projektant dołożył starań, aby oparcie było stosunkowo długie. Siedzisko przeznaczone dla dziecka do 110 cm wzrostu, a pod spacerówką znajduje się naprawdę ogromny kosz na zakupy.

 1. Wózek Cybex Priam

Pierwszą ważną cechą wózka i spacerówki Cybex Priam jest fakt składania jedną ręką do pozycji wolnostojącej. Spacerówka posiada pięciopunktowe regulowane pasy oraz niezależną regulację oparcia i podnóżka. Regulację kąta pochylenia dokonuje się łatwo i precyzyjnie, dzięki mechanizmowi znajdującemu się w górnej części oparcia spacerówki. Spacerówkę w łatwy sposób można również montować przodem i tyłem do kierunku jazdy .

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na jakość użytkowania:

 1. Wózek Salsa Air ABC Design

Jest to przykład wózka bardzo prostego w obsłudze. Mimo, że dziś ciężko już o wózki, które nie mają rozbudowanego systemu mechanizmu składania i obsługi, to ten jest wyjątkowo intuicyjny i można go używać bez większego przeszkolenia.

 1. Wózek HartanRacer GTS

Model HartanThermoTex oferuje spacerówkę z bezgłośnie regulowaną budką.  Budka wykonana jest z tkaniny z filtrem UV 50+ według standardu australijskiego i zapewnia dziecku najwyższy komfort i izolację od czynników zewnętrznych. Tapicerka TermoTex w przeciwieństwie do materiałów z pianki oddycha i pomaga regulować temperaturę dziecka. Wszystkie mechanizmy działają sprawnie, a wózek w całości został wyprodukowany w Niemczech. Dbałość o szczegóły wykończenia widać na każdym kroku. Rozwiązania są przemyślane i rewanżują się komfortowym prowadzeniem.

 1. Wózek BritaxSmile 3

To niezwykle kompaktowy wózek. W celu łatwego manewrowania w trudnych przestrzeniach wózek ma tylko 57 cm szerokości. Projektanci zapewnili bardzo dużą budkę z otworami wentylacyjnymi, która skutecznie izoluje dziecko od wiatru i słońca. Mimo że wózek wydaje się optycznie bardzo lekki, posiada powiększony koszyk na zakupy. To samo dotyczy oparcia spacerówki, która została powiększona do 48 cm względem wcześniejszych modeli. Ostatnią ważną cechą tej konstrukcji jest fakt, że po złożeniu wózek wykazuje cechy bryły wolnostojącej.

Mama z dzieckiem w wózku spacerowym

 

Ranking wózków 3w1 2021 - ogólne wrażenie:

 1. Wózek Cybex Priam

W klasie wózka Priam naszą uwagę przykuły dwa modele. Fashion Collection wózki zaprojektowane przez światowych kreatorów mody. Przyciągają uwagę potencjalnych nabywców jakością tkanin, kolorami i wykorzystanymi motywami wzorniczymi. Wózki są bardzo chętnie wybierane przez celebrytów na całym świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. Cybex Priam by Jeremy Scoot. Inny typ wózka Priam, który wywarł na nas duże wrażenie to E-Priam. Z wózkiem Cybex E-Priam w górę, z górki, po trawie, nierównym terenie to istna zabawa. Dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu nie pozwoli nam się zmęczyć, a w połączeniu z aplikacją w telefonie ukołysze Wasze dziecko do snu ;)

 1. Wózek Hartan Mercedes AMG

Kto jeździł Hartan`em wie doskonale, jak ten wózek się wygodnie prowadzi. Hartan jako  niemiecka firma czerpie z doświadczeń rodzinnych, oferując swoim użytkownikom niezwykle wygodne poruszanie się i obsługę wózka. Dzięki narodowej doskonałości w dążeniu do perfekcji, pozostawił całą produkcję w Bawarii, a teraz do wózka dołożono jeszcze prestiż marki Mercedes.

 1. Wózek StokkeXplory X

Od momentu powstania pierwszego modelu Xplory, wózek był zawsze inny niż wózki konkurencji. Jego charakterystyczny kształt rozpoznawany jest z daleka. Jeżeli ktoś nie kocha tej specyficznej konstrukcji, to radzimy przed zakupem zastanowić się, ale jeżeli zaakceptujecie Stokke, to wózek rewanżuje się takimi zaletami jako jedyny na świecie. Mianowicie, ma możliwość zmiany wysokości montażu gondoli, spacerówki czy montażu dziecięcego fotelika samochodowego. Ta zmienna wysokość otwiera mnogość rozwiązań dostarczających dziecku możliwość obserwacji otoczenia z różnych perspektyw. Opiekunowi natomiast pozwala być blisko dziecku jak nigdy dotąd, a dla kręgosłupa daje wytchnienie i ulgę.

Ranking wózków 3w1 2021 ze względu na jakość i cenę:

 1. Klasa premium powyżej 5000 zł
  1. Cybex Priam
  2. Hartan AMG
  3. StokkeXplory X
  4. Bugaboo Fox 3
  5. Silver Cross Surf
 2. Klasa Komfort cena 3000 zł - 5000 zł
  1. BritaxSmile 3
  2. InglesinaElecta
  3. BugabooLynx
  4. X lander X Move
 3. Klasa Standard cena poniżej 3000 zł
  1. CybexBalios S lux
  2. MuuvoQuick 3.0
  3. PegPerego Veloce
  4. RoanBassNext
  5. Jedo Koda

Rodzina na spacerze z wózkiem spacerowym X-lander

 

Podsumowanie

Liczymy, że powyższy tekst jest jedynie wprowadzaniem do wytypowania wózka zbliżonego do Państwa potrzeb. Uważamy, że wszelkie tzw. Opinie na temat wózków zawsze mają charakter subiektywny, a co najważniejsze nie uwzględniają faktu, gdzie, jak i kiedy będziecie Państwo używali wózka.

Mamy nadzieję, że zaprezentowany przez nas ranking wózków dziecięcych wprowadził Państwa jedynie w świat marek i modeli, natomiast po wybór i decyzje zakupowe zapraszamy do sklepów stacjonarnych Mama i Ja. Mamy bogate doświadczenie z 30 lat działalności oraz wykwalifikowany, przeszkolony personel.

W naszych sklepach, w jednym miejscu, znajduje się wiele wózków, dzięki czemu osobiście zapoznacie się Państwo z każdą konstrukcją. Poznacie szczegóły, które pokochacie lub zdecydowanie odrzucicie. Prezentację zaczynamy zawsze od zbadania Państwa potrzeb, planowanych tras, pory roku użytkowania, czy innych istotnych dla Państwa kryteriów.

Nie bójcie się nas odwiedzić, nawet jeżeli uważacie, że dzięki internetowi wiecie już o wózkach wszystko. W „Mama i Ja” można bezpłatnie porównać zdobyte informacje, ponieważ w prezentowanym rankingu o wózkach 3w1 zawarliśmy tylko podstawowe informacje.

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.