0

W tym roku firma Maxi Cosi uruchamia w Polsce sprzedaż nowego fotelika samochodowego przeznaczonego dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca życia. Profesjonaliści przez wiele lat pracowali nad stworzeniem oraz udoskonalaniem specjalnych technologii, które uczyniłyby foteliki samochodowe możliwie najbezpieczniejszymi. Wynikiem długotrwałej i skomplikowanej pracy konstruktorów jest pierwszy fotelik modułowy Maxi Cosi CORAL. Jak zapewniają przedstawiciele Maxi Cosi, mając za sobą 35 lat doświadczenia jako światowy lider w branży fotelików samochodowych, przygotowali oni konstrukcję, która spełnia wymogi nowej dyrektywy R 129.

Fotelik zapewniający najwyższe standardy bezpieczeństwa

Fotelik modułowy Maxi Cosi CORAL zapewnia najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania zarówno w zakresie wygody dziecka, jak i komfortu użytkowania opiekuna. Produkt zawiera wkładkę z trójpunktowymi pasami bezpieczeństwa easy in, którą można wyjmować ze skorupy fotelika i wygodnie przenosić w niej dziecko również poza samochodem. Zapinanie i odpinanie wkładki działa niezwykle płynnie, a to za sprawą specjalnego systemu zatrzaskowego. Fotelika można używać również razem z bazą opartą na montażu isofix. Wszystkie systemy zapinania są wzbogacone o informacje wizualne świadczące o poprawności montażu.

Maxi Cosi CORAL - wygoda, bezpieczeństwo, komfort

Fotelik samochodowy Maxi Cosi CORAL został udoskonalony i dostosowany do potrzeb rodziców. Producent powiększył daszek przeciwsłoneczny, dzięki czemu ochrona dziecka przed szkodliwym promieniowaniem będzie jeszcze skuteczniejsza. Zapewnił on również specjalne osłony na pasy. Wykorzystane w modelach tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku. Co więcej, tapicerka Maxi Cosi jest w pełni zdejmowana i można ją prać, dzięki czemu jest niezwykle higieniczna i bezpieczna dla maluszka. Produkt  jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie idealną wersję dla siebie.

Wszystkich opiekunów poszukujących bezpiecznych, komfortowych i lekkich fotelików zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Gdańsku, Gdyni, Łodzi i Toruniu lub na naszą stronę internetową www.mamaija.pl.

 

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany