0

Dubatti to rodzinna marka o holenderskim rodowodzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku w produkcji różnego rodzaju produktów dziecięcych. Doskonała znajomość i świadomość zmian w stylu życia rodzin w ostatnich latach zaowocowała stworzeniem wózka odpowiadającego potrzebom oraz oczekiwaniom aktywnych, nowoczesnych rodziców.

Kidsmill to właściciel marki Dubatti. Od długiego czasu firma znana jest w Europie z produkcji funkcjonalnych i pięknych kolekcji meblowych dla dzieci i młodzieży, a także stworzenia w Holandii sieci salonów kompleksowo obsługujących rodziców oczekujących narodzin dziecka. Na bazie zebranych doświadczeń firma zdecydowała się zaprojektować kolekcję najwyższej jakości, funkcjonalnych, a jednocześnie stylowych i eleganckich wózków dla dzieci. Wózki Dubatti doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach miejskich, jak i terenowych.

Poznaj zalety wózków dziecięcych Dubatti

Kluczową potrzebą aktywnych, współczesnych rodziców jest pełna mobilność, dlatego marka Dubatti postawiła na:

  • kompaktowy rozmiar,

  • lekkość,

  • łatwość składania wózka.

Co ważne, koncentrując się na potrzebach i komforcie rodziców, w pierwszej kolejności zadbano o potrzeby maluszka - zarówno gondola, jak i spacerówka są wygodne oraz bezpieczne, a cały wózek zapewnia bardzo dobrą amortyzację wstrząsów podczas pokonywania nierówności. Od strony funkcjonalnej twórcy Dubatti zadbali również o tak ważne szczegóły, jak:

  • wyważenie ramy i stabilność całej konstrukcji,

  • indywidualnie dobrane zestawy kół,

  • bardzo wygodny hamulec,

  • przedłużona rączka i budka.

Markę Dubatti doceniają gwiazdy

Przemyślane akcesoria, między innymi dodatkowa, duża torba, doskonała na większe zakupy oraz możliwość skomponowania własnej, ulubionej wersji kolorystycznej, dopełniają całości, świadcząc o pełnej funkcjonalności i użyteczności wózka dziecięcego. Wszystko to sprawia, że tego rodzaju produkty Dubatti szybko dołączyły do czołówki najchętniej

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany