Thule udana przyczepka rowerowa


Rodzinne podróże, wycieczki i wyprawy w nieznane to coś, co pozwala nam wspólnie z rodziną cieszyć się sobą. To bardzo ważne, aby ten wspólny czas, był czasem aktywnym i pozwalał nam na odkrywanie tego, co jeszcze nieznane w bezpieczny i komfortowy sposób. Gdy jesteśmy w posiadaniu dzieci to zależy nam przede wszystkim na ich bezpieczeństwie podczas podróży. Niezależnie od tego, czy jedziecie samochodem na drugi kraniec Europy czy rowerem, aby zwiedzić pobliskie ścieżki i szosy — wspólna wycieczka z rodziną jest zawsze wielką przygodą. W niniejszym artykule skupimy się na wycieczkach rowerowych na które właśnie nadszedł sezon. Upewnimy się również, że będziecie pamiętać o wszystkim, co jest niezbędne na trasie, szczególnie jeśli w wycieczce uczestniczą dzieci.

Doskonałym rozwiązaniem dla każdej Rodziny będącej w posiadaniu dzieci są przyczepki rowerowe od marki Thule. Za sprawą przyczepki rowerowej mamy możliwość na zabranie maluchów ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko mamy ochotę.
Co ciekawe, ten rodzaj sprzętu, na pierwszy rzut oka wydaje się być tylko przyczepką rowerową, ale z pewnością może być użytkowany do wielu innych czynności dnia codziennego. O tym przekonacie się za chwilę.
Za sprawą przyczepki rowerowej mamy możliwość na zabranie maluchów ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko mamy ochotę.
Co ciekawe, ten rodzaj sprzętu, na pierwszy rzut oka wydaje się być tylko przyczepką rowerową, ale z pewnością może być użytkowany do wielu innych czynności dnia codziennego. O tym przekonacie się za chwilę.

Thule - inżynierskie podejście do spraw bezpieczeństwa Twojego dziecka

Tymczasem wspomnijmy o zaletach przyczepek rowerowych. Największą i najbardziej docenianą przez Rodzica zaletą jest to, że przyczepki rowerowe Thule są bezpieczne, również dla najmniejszych użytkowników co zostało potwierdzone w testach bezpieczeństwa. Bliska współpraca z producentem i stale odbywane szkolenia dostarczają nam wiedzy zza tak zwanych kulis o czym dowiecie się poniżej.

Naszym zdaniem bardzo ważnym aspektem związanym z bezpieczeństwem dzieci jest przede wszystkim podejście inżynierów sprawdzających poszczególne elementy przyczepki. Wielokrotnie w testach wytrzymałości, symulacji zużycia czy testach uderzeniowych inżynierowie przekraczają dopuszczalne normy badania co pozytywnie wpływa na wyniki testów - mówiąc wprost - przyczepka doskonale radzi sobie z “pasjonatami przesadzonego testowania” czego rezultatem jest pozytywny wynik testu.

Dodatkowo ze względu na bliski kontakt z naszymi klientami otrzymujemy informacje od rodziców, że przeprowadzone testy w laboratorium Thule Test Center, o których można przeczytać na oficjalnej stronie Thule, dostarczyły im istotnych informacji, które wpłynęły na podjęcie decyzji o zakupie.

Wracając do najmłodszych użytkowników przyczepki Thule wystarczy wyposażyć się w dodatkowe akcesorium jakim jest hamak do przewożenia maluszka i Wasza wspólna podróż będzie przyjemnym przeżyciem zarówno dla Ciebie Rodzicu, jak i dla Twojego maleństwa. Hamak to nic innego jak wyściełana wkładka podtrzymująca maluszka z obu boków, tak by zapewnić mu maksymalną stabilność. Hamak przeznaczony jest dla niemowląt między 1 a 10 miesiącem życia. Hamak dla niemowląt kompatybilny jest z modelami takimi jak Thule Chariot Sport, Thule Chariot Cross, Thule Chariot Cab.

Poniżej przedstawimy Wam trzy najbardziej doceniane przez Rodziców modele przyczepek rowerowych marki Thule.

Gama modeli Thule Chariot

thule idellna przyczepka rowerowa

Aktywne spędzanie czasu z rodziną przez cały rok to marzenie każdego. Rodzice, którzy uwielbiają sportowy tryb życia, ale też potrzebują gwarancji komfortu i bezpieczeństwa w codziennym funkcjonowaniu z pewnością docenią funkcję przyczepek Thule. Wielofunkcyjne przyczepki rowerowe Thule nie tylko pomogą aktywnym rodzicom uprawiać sporty razem z dziećmi, ale też będą alternatywą standardowego wózka spacerowego czy też przyczepki idealnej do zrobienia wspólnych zakupów z maluchem.

Co więcej!

Thule cechuje się tym, że przeznaczenie przyczepek jest wielofunkcyjne i posłuży nam ona jako sprzęt dostosowany do jazdy na rowerze, biegania, spacerowania i biegów narciarskich - gdzie zestawy do joggingu i biegów narciarskich należy zakupić oddzielnie.
Będąc w posiadaniu dzieci, musicie jako Rodzice dopasować Wasz porządek dnia do nowej sytuacji. Dla niektórych okazuje się to wyzwaniem, szczególnie jeśli mówimy tu o Rodzicach pełnych pasji do sportów i aktywności każdego dnia. Thule umożliwia Wam zabieranie dzieci ze sobą już od pierwszych miesięcy życia. Wspólne spędzanie czasu a jednocześnie kontynuacja Waszych sportowych pasji jest możliwa. Nie musisz wybierać między przyczepką rowerową a specjalnym wózkiem do biegania, bo modele takie jak Thule Chariot Sport, Thule Chariot Cross, Thule Chariot Cab są jednym i drugim.

Słów kilka o funkcjonalnościach przyczepek rowerowych Thule

Tak jak wspominaliśmy powyżej przyczepki rowerowe Thule to nie tylko idealne akcesorium do standardowych wycieczek rowerowych, ale przede wszystkim doskonały sprzęt do wspólnego i aktywnego spędzania czasu o każdej porze roku.

Jako pierwszą pod lupę weźmiemy przyczepkę rowerową Thule Chariot Sport, która już na samym początku zaskakuje swoją multifunkcjonalnością.

Co mamy na myśli?

Otóż poza standardową funkcją, gdzie pierwszoplanową rolę gra przyczepka rowerowa Chariot Sport posiada ona również kolejne funkcjonalności. W prosty sposób możesz zamienić ją na wózek do joggingu i standardowy wózek, co zachwyca szczególnie osoby, które każdego dnia aktywnie spędzają czas. Parametry, bezpieczeństwo, komfort użytkowania i jej design sprawiają, że mamy ochotę mieć ją już teraz bez dalszego zgłębiania wiedzy.

Konstrukcja Chariot Sport to solidne zabudowanie z każdej strony.

Po co taka zabudowa?

Przede wszystkim dla bezpieczeństwa, aby Twoje dziecko przez całą podróż było bezpieczne. Ta wyjątkowa cecha tego modelu pozwoli uniknąć wypięcia się dziecka i wyślizgnięcia z wózka podczas jazdy.
Co więcej, zabudowanie znajdujące się z każdej ze stron przyczepki dba o to, aby podczas biegu do środka wózka nie dostały się drobne kamyczki, żwir czy owady. Doskonale przy ochronie przed owadami sprawdzi się moskitiera, bo nie tylko chroni malucha przed wpadaniem do środka owadów, ale również daje Tobie rodzicu możliwość zaglądania do dziecka.

A co z amortyzacją?

Przyczepka Thule Chariot Sport została wyposażona w regulowaną amortyzację.

Co to oznacza?

Za sprawą tej funkcji jesteśmy w stanie samodzielnie dopasować sprzęt do ciężaru, wielkości i wieku dziecka.
Możliwość regulacji daje nam gwarancję, że podczas wycieczek po nierównych / wyboistych terenach możemy ze spokojem biegać bądź jechać rowerem z pewnością, że nasze dziecko czuje się bezpieczne i przede wszystkim nie odczuwa “skoków” i uderzeń z powodu napotkanych na trasie nierówności.
Kolejną ważną zaletą Chariot Sport są jego duże, pompowane koła. Koła pompowane to przede wszystkim zapewnienie ograniczenia drgań, podczas spacerów lub joggingu po trudniejszej nawierzchni.
Ostatnią zaletą i mającą znaczący wpływ na podjęcie decyzji o zakupie przyczepki Chariot Sport jest to, że jako jedyna ma otwierane okna boczne, co doskonale wpływa na komfort dziecka podczas krótkich jak i tych dłuższych wypraw, szczególnie w sezonie letnim.

Thule Chariot Sport uznawany jest wśród użytkowników Rodziców za produkt premium. Przemyślana konstrukcja, dopracowany każdy element i gwarancja bezpieczeństwa co zostało udowodnione w testach - czynią go wielozadaniowym.

Zachęcamy abyście zaczekali jeszcze chwilę, a przekonacie się jak wiele zalet mają jej towarzyszki Chariot Cross oraz Chariot Cab o których słów kilka napiszemy poniżej.

Jedno czy dwuosobowa?

thule przyczepka rowerowa sport

Zarówno Chariot Sport jak i Chariot Cross są dostępne w dwóch wersjach: w jedno i dwuosobowej. Co to oznacza?
Możecie zakupić wersję dla jednego dziecka bądź dwójki, wszystko w zależności od Waszych potrzeb. Chariot Cab z kolei występuje tylko w wersji dwuosobowej.

Cross i Cab - najbardziej docenione zalety wśród Rodziców

Thule Chariot Cross, to produkt dający wiele możliwości w użytkowaniu.
Rodzice docenili ten model w szczególności za regulację oparcia siedziska, do pozycji lekko odchylonej do tyłu, na tyle by maluch mógł odpocząć i zdrzemnąć się w komfortowych warunkach podczas wyprawy rowerowej. Cross oferuje nam duży, pojemny kosz w którym zmieścimy podręczne akcesoria a nawet małe zakupy zrobione w drodze powrotnej z wyprawy rowerowej.
Dziecko podczas letnich wypraw rowerowych ma zapewnioną odpowiednią cyrkulację powietrza, a to wszystko za sprawą kilku otworów wentylacyjnych. Co więcej, doskonale podczas letnich wypraw sprawdza się tu moskitiera chroniącą dziecko przed owadami mogącymi wlatywać do wnętrza wózka. Dodatkowy plus dla przyczepki Chariot Cross za 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z osłonkami na bioderka z możliwością regulacji wysokości pasów.

A teraz słów kilka o Chariot Cab

Zacznijmy od tego, że marka Thule oferuje nam taką jedyną przyczepkę, która jest największą przyczepką rowerową tejże marki, a jest nią Thule Chariot Cab 2. Idealna dwuosobowa przyczepka na małe i wielkie podróże dla dzieci w wieku nawet do 6 i 7 lat, bo maksymalna waga na jedno dziecko wynosi 22 kg.

Czym się charakteryzuje Chariot Cab?

Thule Chariot Cab 2 ma bardzo pojemny bagażnik (100 litrów). Co więcej, jedną z ważniejszych cech tego modelu jest to, że jako jedyna z serii Chariot ma plastikowe podłoże, to dodatkowy atut, gdyż dzięki temu możemy podróżować w deszczowe i ponure dni ze świadomością, że dziecko będzie całkowicie chronione przed przemoknięciem. Kolejną wartą uwagi funkcjonalnością jest możliwość pochylenia obu siedzisk i co najważniejsze pochylenie każdego z nich jest niezależne od drugiego. Na koniec warto wspomnieć także o amortyzacji zawieszenia z regulowaną siłą tłumienia, która gwarantuje dziecku komfort jazdy na wyboistych terenach. Wspomniany komfort jazdy uzupełnia także moskitiera wraz z folią przeciwdeszczową i osłoną przeciwsłoneczną.

Po nitce do kłębka
Wspólne aktywności każdego dnia to spełnienie marzeń zarówno Rodzica jak i dziecka. Teraz jest to w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy wyposażyć się w jedną z dopasowanych do Twoich potrzeb przyczepek rowerowych Thule i już za chwile będziecie wspólnie cieszyć się rodzinnymi wyprawami. Możesz jednocześnie dbać o swoją kondycję i być ze swoimi dziećmi. To cenniejsze niż złoto. Gama modeli Thule Chariot dopasowuje się do Twoich potrzeb i aktywności. Wyposażając się w jedną z nich nie musisz rezygnować ze swoich sportowych pasji a jednocześnie dajesz dziecku możliwość przebywania z Tobą i eksplorowania świata w sportowym stylu.

thule przyczepka rowerowa dla każdego

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.