Dostępny
SKU
24057
Kod EAN
7317680210722

Babybjorn, Mini 3D Cotton, Jersey - nosidło biodrowe

Cena specjalna 287,00 zł Cena 317,00 zł

Nosidełko BabyBjorn Mini jest małe i łatwe w użyciu.

Babybjorn, Mini 3D Cotton, Jersey - nosidło biodrowe

  • Niewielkie i poręczne
  • Dla dzieci w wieku 0 - 12 m-cy
  • Ergonomiczna pozycja dla dziecka
  • 3 wersje materiałów do wyboru
Małe, łatwe w użyciu i bardzo miękkie nosidełko dla noworodków
Nosidełko BabyBjorn Mini jest małe i łatwe w użyciu.
Szczególnie przydatne w pierwszych miesiącach życia, kiedy dziecko bardzo potrzebuje być blisko Ciebie, więc często musisz je przez chwilę ponosić.
By odłożyć śpiące dziecko, nie budząc go, wystarczy odpiąć całą przednią część nosidełka.
Mięciutkie tkaniny delikatnie otulają i wspierają plecki, nóżki i bioderka malucha.
Przez materiał możesz kontrolować ułożenie noworodka i naturalne wygięcie jego kręgosłupa w kształcie litery C.

Charakterystyka nosidełka:
Znakomite pierwsze nosidełko dla noworodka
  • Nosidełko BabyBjorn Mini to małe, proste w użyciu nosidełko, najlepiej przystosowane do noszenia noworodków. Dzięki niemu zaspokoisz wielką potrzebę maleństwa - potrzebę bycia blisko opiekuna. Możesz nosić dziecko wysoko, na klatce piersiowej, by zawsze czuło bicie Twojego serca.
Małe i łatwe w użyciu
  • Korzystanie z nosidełka BabyBjorn Mini jest bardzo łatwe. Dzięki kilku regulowanym zapięciom bez trudu dostosujesz je do rosnącego dziecka.
Miękkie i elastyczne
  • Wyjątkowo miękkie tkaniny, z których wykonane jest nosidełko BabyBjorn Mini, tworzą przytulną przestrzeń dla Twojego noworodka i są przyjazne dla jego delikatnej skóry. Nosidełko delikatnie otula plecki, nóżki i bioderka, zapewnia dobre wsparcie i wygodną pozycję. Ułożenie dziecka i naturalne wygięcie jego kręgosłupa w kształt litery C możesz wyczuć rękami przez materiał.
Wyjątkowe tkaniny
  • Materiały, których użyto do produkcji nosidełek, zostały przygotowane z myślą o potrzebach noworodków. Nosidełka BabyBjorn Mini są wykonane z tkanin 3D, które mają trzy warstwy: wewnętrzną, środkową i zewnętrzną. Zrezygnowano z wypełnienia, przez które nosidełko byłoby zbyt ciepłe. Środkowa warstwa wykonana jest z nici jednowłóknowej. Dzięki temu nosidełko BabyBjorn Mini otula i stabilizuje dziecko, a jednocześnie zapewnia bardzo dobry przepływ powietrza, więc pozostaje przewiewne i chłodne podczas użytkowania.
Jersey