Blokady do drzwi

Filtruj

1 element

Blokady na drzwi dla dzieci  

Wraz z wejściem dziecka na bardziej aktywny poziom, my, rodzice, musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić maluchom odpowiednie bezpieczeństwo. Jednym z problemów, z jakimi zmaga się większość rodziców, jest przytrzaśnięcie paluszków drzwiami lub też upadki ze schodów.

Ciągłe pilnowanie dziecka jest wręcz niemożliwe, niestety dzieci w najmniej odpowiednim momencie robią sobie krzywdę. Nasz sklep, spełniając oczekiwania zatroskanych rodziców, stworzył ofertę obejmującą różnorodne blokady na drzwi dla dzieci. Dzięki nim problem znika, a bezpieczna, odpowiednia dla maluchów przestrzeń będzie możliwa do stworzenia.

Wśród zabezpieczeń dostępnych na rynku znajdziemy między innymi:

  • blokady w formie furtek, które montowane są w progach lub też na klatkach schodowych

  • blokady na górę drzwi, które uniemożliwiają całkowite ich zamknięcie

  • blokady na dół drzwi, które zabezpieczają przed ich zamykaniem i otwieraniem

  • blokady na drzwi balkonowe, chroniące przed otwieraniem ich

  • blokady na szafki i lodówki.

Mamy nadzieję, iż nasz asortyment pozwoli wszystkim rodzicom na wybór takiego modelu, dzięki któremu wszystko to, co niebezpieczne dla maluszka, nie będzie już stanowić zagrożenia.

Blokady na drzwi dla dzieci – bezpieczna przestrzeń

Raczkujący niemowlak lub dziecko stawiające pierwsze kroki musi mieć wokół siebie taką przestrzeń, w której przede wszystkim będzie bezpieczny. Wiadomo, iż my, rodzice, dokładamy wszelkich starań, aby zajmować się dzieckiem najlepiej, jak tylko to możliwe. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie być przy maluszku, często wystarczy zaledwie chwila, by stracić go z oczu, wtedy właśnie dziecko zazwyczaj wyrządza sobie krzywdę.

Blokady na drzwi dla dzieci to najlepsze z akcesoriów i dodatków, w jakie tylko mogą zainwestować rodzice, jeśli chcą, by dom czy mieszkanie było miejscem przyjaznym dziecku i odpowiednim dla jego rozwoju. Jeśli w stosowny sposób zablokujemy wszelkie drzwi i szafki, wówczas mamy pewność, że problem przytrzaśniętych paluszków na pewno nie grozi.

Gdzie można zastosować blokady na drzwi dla dzieci?

Oferowane przez nasz sklep internetowy blokady na drzwi to sprawdzone rozwiązania, które mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie tylko znajdują się dzieci. Są oczywiście idealnymi akcesoriami, które powinny znaleźć się w każdej przestrzeni domowej, w której znajduje się raczkujący lub stawiający pierwsze kroki maluch. Co więcej, takie blokady to także bardzo dobre propozycje do zastosowania między innymi w żłobkach i przedszkolach. Dzięki nim z pewnością żadnemu dziecku nie przydarzy się przykry wypadek.

Zakupy na raty
eraty