Rowerki dla niemowląt

Filtruj

Produkty 3

Rowerki dla niemowląt

Zabawa to bardzo istotny element rozwoju każdego dziecka. Chociaż dzieci bawią się tylko dla przyjemności, zabawa daje im coś więcej niż radość. Przez zabawę można rozwijać zdolności motoryczne, czyli wszystkie czynności związane z ruchem. W trakcie zabawy rozwijają się także zmysły dotyku, wzroku i słuchu. Każdy etap rozwoju dziecka niesie ze sobą różne rodzaje zabaw. Jeśli Twoje dziecko już osiągnęło wiek 3 lat, to odpowiedni czas wprowadzić zabawę w formie ruchu. Idealną propozycją jest rowerek biegowy - jazda na nim przyniesie dziecku wiele radości, jak i pozwoli popracować nad  jego koordynacją ruchową, wzbogacając jego wyobraźnię. Rowerki biegowe są lekkie i mają niewielkie gabaryty, więc dla malucha nie będą odczuwalnym obciążeniem. Dodatkowym, niezwykle istotnym aspektem jest ruch, który potrzebny jest każdemu. Z pomocą rowerka biegowego, dzieci szybciej nauczą się jazdy na tradycyjnym rowerze, bez bocznych kółek. Aby wyposażyć Twoje dziecko w bezpieczny rowerek biegowy, odwiedź nasz sklep Mama i Ja, który oferuje szeroki wybór modeli tego typu przeznaczonych dla dzieci.

Bezpieczeństwo to nasza misja!

Dzieci uwielbiają zabawę na dworze - godzinami mogą bawić się w piasku, jeździć na rowerku i odkrywać świat, który je otacza. Wszyscy wiemy jak trudno jest niekiedy, pomimo obecności obojga rodziców, upilnować malucha. Aby jednak było to możliwe, wybierając zabawki dla dzieci należy kierować się bezpieczeństwem, które zapewnia nam producent. W sklepie Mama i Ja oferujemy produkty dla dzieci, które są zgodne z najwyższymi i najbardziej surowymi normami europejskimi. Ciekawą propozycją zabawy jest ruch na rowerku biegowym. Z nami zapewnisz dziecku radość, a sobie bezpieczeństwo. W sprzedaży dostępne są rowerki biegowe firmy Chicco oraz Tup Tup, które są cenione i wybierane przez ogromną rzeszę naszych klientów. Są one lekkie i wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Ramę roweru Chicco tworzy metal, natomiast Tup Tup wykonany został na bazie drewna. Rączki rowerków są antypoślizgowe i zabezpieczają dziecko przed nieplanowanym upadkiem. Już dziś odwiedź nasz sklep i wybierz model idealny dla swojego malucha! Z nami możesz być pewny, że Twoje dziecko otrzymuje bezpieczny i sprawdzony produkt!

Profesjonalna obsługa - tylko w sklepie Mama i Ja!

Każdy z nas wie, jak ważna i istotna jest rzetelna obsługa klienta. Profesjonalizm podczas sprzedaży przyczyni się do zadowolenia i faktu, że klient zdecyduje się wrócić i dokonać kolejnych zakupów. W sklepie Mama i Ja nie musisz obawiać się, że trafisz na niekompetentne osoby, które nie będą posiadały wiedzy na temat dzieci. Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani do pełnienia roli profesjonalnego sprzedawcy i służą Ci pomocą. Naszą misją jest zapewnienie Ci obsługi na najwyższym poziomie oraz dostarczenie Ci wszelkich niezbędnych informacji, aby zakupy sprawiały Ci radość i zadowolenie. Sprawdź nas już dziś i oceń sam jak pracujemy!


Zakupy na raty
eraty