Płyny do kąpieli dla dzieci

Nie możemy znaleźć pasujących produktów.

Płyny do kąpieli niemowląt, czyli w czym myć maluszka

Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, które służą do mycia i pielęgnacji skóry niemowlaka. Jedni rodzice wybierają emolienty, inni stawiają na mydła, żele czy też płyny do kąpieli niemowląt. Ze względu na duży asortyment produktów dla większości z nas nie lada wyzwaniem jest postawić na to, co będzie najlepsze dla naszego maluszka.

Główną z zasad, jaką należy się kierować przy wyborze, jest to, czy dany płyn posiada atest lub pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny, Instytutu Matki i Dziecka lub Centrum Zdrowia Dziecka, bądź też takich towarzystw naukowych, jak Polskie Towarzystwo Pediatryczne albo Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Drugim elementem zaś jest to, by miały one jak najkrótszy skład. Im mniej substancji w płynie, tym lepiej dla skóry naszego dziecka, a więc większa pewność, że przez delikatną i wrażliwą skórę niemowlaka będzie on tolerowany.

Każdy z kosmetyków posiada inną konsystencję i inne substancje w składzie, co w dużej mierze przekłada się zarówno na wygodę, komfort mycia, jak również stosowną ochronę skóry dziecka. Warto wybrać płyny do kąpieli niemowląt, które znajdują się w specjalnych pojemnikach z pompką, co znacząco ułatwia ich używanie.

W naszej ofercie produktów znalazły się godne uwagi kosmetyki dla niemowląt już od pierwszych dni życia dziecka. Mamy nadzieję, że nasza oferta ułatwi dobranie takich produktów, które okażą się idealne podczas kąpieli maluszka. Im bardziej trafiony produkt, tym większe z niego zadowolenie, zarówno dla nas, rodziców, jak również jeśli nie przede wszystkim dla naszych dzieci.

Płyny do kąpieli 2 w 1

Najbardziej popularnymi wśród dostępnych produktów są płyny do kąpieli dla niemowląt, które służą zarówno do mycia ciała, jak również i włosów maluszków. Nie trzeba więc kupować osobno żelu do kąpieli i szamponu do włosów, gdyż otrzymujemy jeden kosmetyk, który spełnia oba te zadania doskonale.

Jest to opcja ekonomiczna, pozwalająca nam zaoszczędzić pieniądze, ale i uzyskać pełen komfort użytkowania takiego właśnie kosmetyku. Jeśli kupujemy osobno szampon, nie powinniśmy myć nim ciała dziecka, i podobnie, jeśli kupujemy jedynie żel, nie będzie on sprawdzał się przy myciu włosów. Opcja 2 w 1 jest jak najbardziej skuteczna i bez wątpienia na takie produkty warto właśnie stawiać. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie każdy z Was znajdzie takie kosmetyki, które wybierze do codziennej pielęgnacji skóry i włosów niemowlęcia.

Wszystkie z naszych produktów zostały przebadane, posiadają odpowiednie normy i atesty i skierowane są do dzieci już od pierwszych dni życia. Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swoje dziecko, a do tego zatroszczyć się o nie z najwyższą uwagą i dokładnością, to na pewno płyny do kąpieli niemowląt są jednym z zakupów, o jakich nie można zapomnieć.

Zakupy na raty
eraty