Oliwki i pudry

Nie możemy znaleźć pasujących produktów.

Kosmetyki dla niemowląt – w co wyposażyć kosmetyczkę maluszka?

Wraz z kompletowaniem wyprawki dla maluszka, my, rodzice, zdajemy sobie sprawę, jak wiele potrzebnych jest rzeczy, by móc zyskać pełną całość. Na pewno jednym z elementów wyprawki są kosmetyki, które służą do codziennej pielęgnacji skóry dziecka, zarówno jeśli chodzi o twarz, jak również i całe ciało. W asortymencie naszych produktów, mamy między innymi:

  • oliwki dla niemowląt

Dostępne w naszej ofercie oliwki dla niemowląt są produktami skierowanymi właśnie do tych najmłodszych maluchów, już od pierwszych dni życia. Ich skład został tak opracowany, by mogły one w pełni nadawać się do pielęgnacji skóry niemowląt. Oliwka w zależności od rodzaju ma za zadanie natłuścić skórę podczas kąpieli w przypadku oliwek używanych bezpośrednio do wody lub natłuścić po kąpieli. Oliwka może także służyć do usuwania ciemieniuchy, do mycia ciała bez użycia wody, jak również do wykonania dziecku masażu.

  • pudry dla niemowląt

Stosowanie pudru dla niemowląt jest niezwykle istotne, szczególnie w miejscach, które są narażone na odparzenia. Rodzice stosują je więc pod pachami, w pachwinach, jak również na pupie dziecka, szczególnie w sytuacjach, gdy takie odparzenia zaczynają się pojawiać. Puder idealnie zasusza skórę, ale wtedy, gdy jest odpowiednio dobrany, dlatego też stawiając na produkty z wachlarza dostępnych pudrów w naszym sklepie, każdy taką właśnie gwarancję otrzyma.

W kosmetyczce dziecka powinna znaleźć się zarówno oliwka, która doskonale natłuszcza, jak również puder, który może okazać się niezwykle przydatny, chroniąc przed odparzeniami, a w przypadku problemów skórnych z zasuszeniem skórnych zmian powstałych już w wyniku samego odparzenia.  

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeśli kupujemy kosmetyki dla dzieci od pierwszych dni życia, w tym właśnie tak niezbędne w kosmetyczce każdego dziecka pudry i oliwki, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, czy posiadają one niezbędne normy i atesty, które sprawiają, że zostały odpowiednio przebadane, tak aby zagwarantować dziecku stosowną ochronę, a nie problemy skórne, które są dla niemowląt bardzo bolesne. Co ważne, czytajmy skład preparatów. Im mniej składników, tym lepsza jakość kosmetyku. Nie wybierajmy oliwek i pudrów z żadnymi substancjami zapachowymi, bo one znacząco podrażniają skórę dziecka.

Mamy nadzieję, że asortyment produktów dostępny w naszym sklepie pozwoli na uzyskanie takich kosmetyków, które dla skóry malucha okażą się najlepszym zakupem. Stawiamy na sprawdzone i znane marki oraz na kosmetyki, które na rynku cieszą się bardzo dobrymi opiniami rodziców oraz najwyższymi ocenami.

Zakupy na raty
eraty