Smoczki i gryzaki dla niemowląt

Filtruj

1 element

Smoczki i gryzaki dla dzieci jako ukojenie bólu podczas ząbkowania!

Już samo pojęcie “ząbkowania” wprowadza rodziców w strach i poczucie, że dziecku grozi ból i dyskomfort. Nic dziwnego, gdyż u większości maluchów ząbkowanie nie przebiega w sposób łagodny i jest ogromnym wycieńczeniem fizycznym i psychicznym także dla rodziców. Warto wyposażyć swojego malucha przed rozpoczęciem ząbkowania w odpowiedni gryzak i smoczek, który w sytuacji awaryjnej będzie świetną pomocą. Pozwolą one przetrwać dziecku stan zapalny, czyli ząbkowanie w łagodniejszy sposób. Sklep z artykułami dziecięcymi Mama i Ja w odpowiedzi na potrzeby rodziców, jak i dzieci, do swojej oferty wprowadza bezpieczne produkty - są nimi właśnie gryzaki. Z nami wyposażysz się także w wymienne siatki do gryzaków, z którymi niemowlę zyska ukojenie. Nie musisz podawać dziecku leków przeciwbólowych - ulgę możesz przynieść gryzak wypełniony lodem. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij komfort maluchowi!

Jaki najlepiej gryzak wybrać?

Idealny gryzak powinien być bezpieczny dla dziecka. Tuż przed zakupem należy się upewnić, czy nie posiada ostrych krawędzi ani elementów, które mogą sprawić dziecku ból. Kolejnym aspektem jest sprawdzenie, czy gryzak jest zaprojektowany zgodnie z zasadami higieny, czyli nie posiada części, których czyszczenie będzie problematyczne. Gryzak to produkt, który przemierza trasę z rączki dziecka do buzi, dlatego zbędne zakamarki w tym przypadku są niepotrzebne. Gryzak powinien być odpowiedni w dotyku, czyli ani za twardy, ani za miękki - tak aby sprawiać dziecku ukojenie, a nie ból poprzez przypadkowe uderzenie. Oferta sklepu Mama i Ja została zaprojektowana w zgodzie z bezpieczeństwem i komfortem malucha, dlatego wszystkie akcesoria i produkty są przebadane pod kątem szkodliwych substancji. W naszej ofercie dostępne są również wymienne gryzaki i siateczki - ich producentem jest B.Box. Już dziś poznaj naszą ofertę i wybierz model smoczka dla swojego malucha!

Gryzak jako pierwszy element rozwoju u niemowlaka

Gryzak, obok obecności mamy jest niezastąpionym i ważnym elementem. To on w pierwszych miesiącach życia przynosi uśmiech na twarzy, jak i zmniejsza ból podczas ząbkowania. Ponadto gryzak nie jest zwykłą zabawką - gdy widzimy że rączki niemowlaka lądują w buzi to znak, że potrzebuje właśnie jego. Jest to produkt, który zapewnia dziecku trenowanie paluszków, jak i zwinność - dziecko pracuje nad nią, ucząc się zarazem precyzji. Kolejną ogromną zaletą gryzaka, jest ochrona przed nawykiem w postaci ssania palców i kciuka. Niemowlę w bardzo szybki sposób nauczy się ssania własnych paluszków, a etap odzwyczajenia jest bardzo długi i pracochłonny. Gryzak świetnie się też sprawdzi w momencie, gdy maluch się niecierpliwi lub jest w trakcie podróży. To rewelacyjny produkt, który zapewni radość dziecku, jak i rodzicom!


Zakupy na raty
eraty